Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Rozbił się na drzewach. Młody mężczyzna nie przeżył wypadku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2019 r. o 11:36 Powrót do artykułu
Wiadomo dlaczego tak się stało, Bolid Młodzieży Wiejskiej i pusto w głowie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo z jakich przyczyn 22-latek kierujący bmw zjechał z drogi na pobocze i uderzył w drzewa. " WIADOMO. BMW I 22 LATA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wiadomo, samochód z tylnym napędem w połączeniu z nadmierną prędkością i młodym kierowcą za kierownicą...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare BMW + młody wiek powinno się = kilkunastotysięczna składka na OC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego "miszcza" kierownicy mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po stanie auta widać ze przyczyną wypadku = prędkość + zimowe warunki + brawura + brak wyobraźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róznie mogło być. Nie wiemy. Pozostają domysły. " Prosty odcinek drogi", no ale .. może tempo, może nagle nacisnal hamulec albo dostał smsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny operator Bolidu Młodzież Wiejskiej przywalił w drzewo. Szczęście w nieszczęściu, że nie nikogo postronnego przy tym nie zabił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt że nikogo że sobą nie pociagnol i jednego potencjalnego zabójcy mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego "miszcza" kierownicy mniej.
 A teraz tjr pomyśl, że może ten twój post czyta matka albo ojciec tego chłopaka. Albo dziewczyna. Czy ostatnie dni w Polsce niczego cię nie nauczyły. Że tego typu wpisy sa po prostu nie na miejscu. Nie chcę tego nazywać dosadnie, ale następnym razem zastanów się wcześniej, zanim coś napiszesz. O ile masz coś sensownego do napisania, bo w to wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny kierowca z tych jezdzacych szybko i bezpiecznie. Pewnie smsik do Panienki zeby grzala lpzko bo juz jedzie. 90% wypadkow u mlodych kierowcow gdzie przyczyna jest zaslabniecie czy to ze cos tam wybieglo na droge to bujda na resorach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do jerzu - na miejscu nie sraj ogniem --- sam zaczynasz judzić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz tjr pomyśl, że może ten twój post czyta matka albo ojciec tego chłopaka. Albo dziewczyna. Czy ostatnie dni w Polsce niczego cię nie nauczyły. Że tego typu wpisy sa po prostu nie na miejscu. Nie chcę tego nazywać dosadnie, ale następnym razem zastanów się wcześniej, zanim coś napiszesz. O ile masz coś sensownego do napisania, bo w to wątpię.
 Nie zienia to faktu, że szczęściem w nieszczęsciu jest to, iż zabił tylko siebie, nikogo więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy drzewa bardzo ucierpiały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka, ale codziennie wyprzedza mnie kilku takich kandydatów do nieba, w podobnych autach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego nie dalo sie przezyc.... to juz nie jest nadmierna predkosc a zap***anie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie głupot . Chłopak na pewno nie złamał prawa . Jechał zgodnie z przepisami. Na moje oko tak 40-50 km na godzinę . A auto tak zniszczone bo może było zespawane z kilku BMW i jednego Peugota. Kolega miał kiedyś BMW i przy prędkości 40 Km na godzinę uderzył w drzwewo i BMW rozpadło się na 4 cześci...... każda część z innej Beemki . Jeszcze spawy było widać . Ale koledzy wyklepali tą Beemkę w stodole na klepisku , jeszcze raz zespawali te 4 części i...... stał na Allegro jako " Igła " " Nie Bity" " Okazja " Tego samego dnia jeszcze poszedł za 18.000 zł . Klient do tej pory jeździ i nachwalić się nie może .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego "miszcza" kierownicy mniej.
A teraz tjr pomyśl, że może ten twój post czyta matka albo ojciec tego chłopaka. Albo dziewczyna. Czy ostatnie dni w Polsce niczego cię nie nauczyły. Że tego typu wpisy sa po prostu nie na miejscu. Nie chcę tego nazywać dosadnie, ale następnym razem zastanów się wcześniej, zanim coś napiszesz. O ile masz coś sensownego do napisania, bo w to wątpię.
 Wbrew pozorom takie pisanie nie jest wcale takie bezsensowne. Zawsze jest szansa, że po przeczytaniu czegoś takiego potencjalni naśladowcy stukną się w łeb i nie będzie kolejnego Bóg Mnie Wybrał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego "miszcza" kierownicy mniej.
A teraz tjr pomyśl, że może ten twój post czyta matka albo ojciec tego chłopaka. Albo dziewczyna. Czy ostatnie dni w Polsce niczego cię nie nauczyły. Że tego typu wpisy sa po prostu nie na miejscu. Nie chcę tego nazywać dosadnie, ale następnym razem zastanów się wcześniej, zanim coś napiszesz. O ile masz coś sensownego do napisania, bo w to wątpię.
 Pomyśl zanim napiszesz: ostatnie dni w Polsce to efekt ataku szaleńca na dobrego człowieka, w opisanym przypadku szaleniec sam przeszedł do innego wymiaru. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego "miszcza" kierownicy mniej.
A teraz tjr pomyśl, że może ten twój post czyta matka albo ojciec tego chłopaka. Albo dziewczyna. Czy ostatnie dni w Polsce niczego cię nie nauczyły. Że tego typu wpisy sa po prostu nie na miejscu. Nie chcę tego nazywać dosadnie, ale następnym razem zastanów się wcześniej, zanim coś napiszesz. O ile masz coś sensownego do napisania, bo w to wątpię.
Pomyśl zanim napiszesz: ostatnie dni w Polsce to efekt ataku szaleńca na dobrego człowieka, w opisanym przypadku szaleniec sam przeszedł do innego wymiaru.
 Przeciez to nie o tym. Ale i tak nie zrozumiesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...