Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Boszsze... i tacy ludzie mają prawo wyborcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd mają pieniądze, skoro tacy inteligentni inaczej. Ktoś kto uczciwie ciułał grosz do grosza 300 razy zastanowi się zanim odda swoją krwawicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile razy jeszcze się coś takiego zdarzy, żeby w końcu się nauczyli... Starsi ludzie dobrze wiedzą o takich sytuacjach, rozmawiają o nich między sobą, a jak do nich ktoś zadzwoni, to nagle dostają małpiego rozumu i lecą wypłacać kasę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiotka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radna PO pobierała zasiłek chorobowy i przychodziła na sesje Rady Miasta. KRUS zażądał zwrotu pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wie jakby postąpił w danej sytuacji. Oszuści, wiedzą, jak podejść daną osobę... "nigdy nie mów, nigdy", bo już nie raz życie dowiodło, że dopóki, nie doświadczymy czegoś, nie będziemy wiedzieli jak postąpimy. Ja, sama mogłabym powiedzieć, że Ja bym tak nie zrobiła, lecz na 100%, nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKA radna PO pobierała zasiłek chorobowy i przychodziła na sesje Rady Miasta. KRUS zażądał zwrotu pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytajcie sobie to może komuś się przyda: ***s://***wiedzanaplus.pl/bezpieczenstwo/172-nekanie-telefoniczne-stalking.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ciekawi fakt; skąd mają nr. tel, do odpowiedniej osoby w odpowiednim wieku, z odpowiednią gotówką??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...przez 8 lat nierzadow PO+ZSL bandyci nauczeni bez karnoscia okradają nadal Polakow. Bo jak zarobić na wybory i inne tam wydatki aby dalej okradać ludzi we roznych spółkach skarbowych? A kobieta chciała pomoc dziecku tak jak jest nasz wszystkich obowiązek w obec potomstwa! Tylko nie wyedukowane durnie tego nie zozumiom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obejrzyjcie wszystkue odcinki programu zlodzieje. tam juz to bylo jak i masa innych przekretow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...