Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy salon Black Red White w Krasnymstawie

Utworzony przez przesądny, 19 czerwca 2013 r. o 18:13 Powrót do artykułu
w piątek zły początek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niesamowite!!!  Nikt w to nie uwierzy!!!   A kogo obchodzi ten badziewiasty artykuł reklamowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwórzcie jeszcze salon Ferrari i Porsche !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłem zestaw kuchenny piekny oliwkowy ale nikomu nie polecam  mebli tej firmy . jakość użytych materiałow w tym płyt   strasznie niska gorsza niż za czasów póżnego gierka pewnie chinszczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www. Zwolniony z BRW Sofa związkowiec uzyskał korzystną ugodę - kolejny protest ZSP  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolniony z BRW Sofa związkowiec uzyskał korzystną ugodę - kolejny protest ZSP  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Adama za czasów Gierka meble nie były robione z płyty tylko sklejki teraz wszystko jest gorszej jakosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacja na żywo : http://a.martino.pl/wielkie-szkody <-- W śląsku przeszła trąba powietrzna   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamówiłam meble kuchenne w firmie Polfront z Zamościa. Mają studio meblowe ma ulicy Młodzieżowej. Jestem bardzo zadowolona. Warto zajrzeć na www.polfront.pl Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny ten salon, od siebie polecam. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam nową firmę ***wood-format.com/ mają dobrze wyposazoną stolarnię i są doświadczeni co widac po ich pracach, u mnie zrobili kuchnię i jestem zachwycona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...