Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ofiary na WOŚP zamiast tacy. Ksiądz zaprosił wolontariuszy do kościoła [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2020 r. o 14:13 Powrót do artykułu
kogo wspieracie ludzie ?!  "Ćwierć mrówki", "Mrówka cała", "Feel", "Złoty Melon", "Jasna Sprawa" -  ponad 90 milionów zł .... Czy Owsiak pokazał już faktury?
Gadanie idioty a jakoś piąty rok już  rządzi "Pycha i Schamienie" i nic Owsiakowi nie mogą zarzucić. Smoleńsk też wyjaśnili, wrak sprowadzili, złodziei vatu zamknęli itd itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wielkie wydarzenie! Ksiądz zrezygnował z tacy! Dał kombinatorowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moja noga w tej swiatyni nigdy nie stanie już na posadzce! Nie i koniec! Opluwanie naszej wartości patriotyczno narodowej i prezydenta Lecha Kaczkowskiego to kolejne morderstwo na narodzie polskim ale i katolickim! By się lepiej do książek wartościowych zabrani niż zebrać na świecie!
Przypomnij mi, w jakich to latach mieliśmy prezydenta Kaczkowskiego? A do książek to tobie by się przydałozajrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moja noga w tej swiatyni nigdy nie stanie już na posadzce! Nie i koniec! Opluwanie naszej wartości patriotyczno narodowej i prezydenta Lecha Kaczkowskiego to kolejne morderstwo na narodzie polskim ale i katolickim! By się lepiej do książek wartościowych zabrani niż zebrać na świecie!
 Idź dać księdzu.. ..a potem jeszcze na tace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
być resortowym pupilkiem... nie wykonywać poleceń sądu... być za eutanazja, wspierać czarne protesty.... promowć lewackie imprezy dla młodych... ale w katolickich kosciolach zbierac KASĘ wyreczajac sie dziećmi ???
Jak przeczytałem dwa pierwsze zarzuty, to od razu pomyślałem o całem armii PiS-owskich aparatczyków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto pomodlić się o rozsądek dla księdza,wspieranie Owsiaka to jakaś porażka,przecież jest Caritas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaawansowana socjotechnika. Np. w klasie mojej córki dzieciaki, które nie uczestniczą w żebraninie, narażone są na rózne formy ostracyzmu ze strony rówieśników. Jak utrzymać dziecko w świadomości, że jest wykorzystywane przez cwaniaka, a jednocześnie nie narażać jej na konflikt z grupą wychowaną w tradycji lemingowej? oto jest pytanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto rządzi mediami - służby. Kogo wspierają media - owsika. Resztę domyślście się sami, chyba że jesteście zaprogramowani jak większość społeczeństwa, wtedy dawajcie i na utrzymanie owsika i kleru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKI SZACUN DLA KSIĘDZA PONAD PODZIAŁAMI TAK TRZYMAĆ BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam w caritasie ?? dalej całe 17% przychodów przeznaczają na działalność statutową ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak to gdzieś robi ? Czy żyje z datków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0wsiak: Eutanazja to pomoc osobom starszym w cierpieniach
 wow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim cywilizowanym kraju , takie owsikowe dziadostwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płaca minimalna 1613 zł netto, składka ZUS dla przedsiębiorcy wynosi 1300 zł. Czy społeczeństwo rozumie jak okrutnie jest wyzyskiwane ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaawansowana socjotechnika. Np. w klasie mojej córki dzieciaki, które nie uczestniczą w żebraninie, narażone są na rózne formy ostracyzmu ze strony rówieśników. Jak utrzymać dziecko w świadomości, że jest wykorzystywane przez cwaniaka, a jednocześnie nie narażać jej na konflikt z grupą wychowaną w tradycji lemingowej? oto jest pytanie...
Dokładnie, jak z religią w szkole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Polsce  istnieją piramidy finansowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO JUREK . DOIĆ BARANINĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras, kiedy rozliczysz kasę? 1 dzień po końcu świata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klecha przeszczęśliwy, że mu kasę sprzed nosa sprzątnęli :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponował bym księdzu aby dał ze swojej kieszeni wspomógł orkiestrę anie z datku parafian jak taki dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...