Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po ataku na Egipcjan wojewoda odwiedził ich bar z kebabem [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 września 2018 r. o 18:27 Powrót do artykułu
To piękny i bardzo potrzebny gest Pana Wojewody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie spodziewałem się tego po panu Wojewodzie, tym przyjemniejsza niespodzianka. Oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gest na pokaz dodajmy ale pisowskie pelikany wszystko łykną w czasie kampanii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec czekamy na dofinansowanie od wojewody na budowę na kościoła w Egipcie. Jak tam Czarnek, już trzęsiesz ze strachu 4 literami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha haha no nie wytrzymuje. Garnek pojechał na kebsa 40 kilometrów z kamerą. Hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W godzinach pracy wojewoda jeździ na kebaba ponad 50 kilometrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garnek na ostro jesz? Dwa razy piecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjadł? Baraninka czy kurczak? W piątek Polak katolik bogobojny pisuaru wcina mięso?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek z milocina wpierdaaaala golabki w pyzatej w czasie pracy ten jezdzi chuuuj wi gdzie....kretyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Żukiem na piwo Do Szpaka na kebsa czyżby Czarek robił odwrót przed kampanią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest mój Wojewoda! Brawo Panie Przemku też lubię kebaba na kacu. Da się na Pana gdzieś zagłosować? Subika z dzwoneczkiem na YouTube już mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wojewoda pojechał do tego baru, po prostu z przyzwoitości. Wstyd mu było, że Polacy nie potrafią się przyzwoicie zachować wobec obcokrajowców. Nie wszyscy są tacy i to chciał przekazać tym ludziom. Nasi rodacy, również wyjeżdżają do innych krajów i jest przykro, kiedy do nich się mówi: Zjeżdżajcie do siebie... Człowiek ma prawo wyboru, gdzie chce żyć. I trzeba to uszanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" środę wojewoda przekonywał, że chociaż zatrzymani w sprawie mężczyźni odpowiadają za przemoc z powodu przynależności narodowej, to nie mieli takiej motywacji." Co ja czytam ? To jakies nieporozumienie. Nie rasistowski atak ? Jakim prawem ten człowiek pełni taka funkcje publiczna ? A udław sie tym kebsem i do spowiedzi bo dzisiaj piątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chuligani nie przebierają w agresji także wobec Polaków i mieszkańców Krasnegostawu. Z tym, że wtedy łatwiej jest miejscowym takiego dziada dopaść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi redaktorze, czy ktoś kto ma tatuaże i ogoloną głowę jest przestępcą? Jakie to ma znaczenie w sprawie? Ja od lat strzygę się na zero, czy zdaniem redakcji jestem bandytą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie sanepid w takich ciuchach podawać kebsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bez miesa zamowił czy z ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie zapijaczone małpy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już się pogubiłem.To jest zgodne z ideologią partii PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zamiany piją. To niech Wafik głosuje na Czarnka i PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...