Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci z Krasnegostawu odpowiedzą za branie łapówek

Utworzony przez Gość, 9 października 2013 r. o 15:05 Powrót do artykułu
no i dobrze robili, sama zarabiam najniższa krajową i teraz jakbym miała okazję okradać państwo oraz umiała okradać to robiłabym to bez skrupułów, mogę mieć tylko żal do rodziców, że nauczyli mnie uczciwości, przez którą klepię biedę, bo nie umiem oszukiwać, kombinować itp. co w naszym kraju teraz tylko to sie liczy. Gdyby nakładali mandaty to i tak te pieniądze poszłyby do państwa, a tam ci  przy korycie i tak  wzięli by dla siebie, a tak przynajmniej ktoś na dole miał na chleb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w poniedziałek pisał o tym Nowy Tydzień z Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze robili, sama zarabiam najniższa krajową i teraz jakbym miała okazję okradać państwo oraz umiała okradać to robiłabym to bez skrupułów, mogę mieć tylko żal do rodziców, że nauczyli mnie uczciwości, przez którą klepię biedę, bo nie umiem oszukiwać, kombinować itp. co w naszym kraju teraz tylko to sie liczy. Gdyby nakładali mandaty to i tak te pieniądze poszłyby do państwa, a tam ci  przy korycie i tak  wzięli by dla siebie, a tak przynajmniej ktoś na dole miał na chleb
Mają co dziennie taką BUŁĘ z tego że nie jeden zapomina po wypłatę iść !!! Domy sQrwysyny budują już z tych łapówek,tak dalej być nie może,tusk muśi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają co dziennie taką BUŁĘ z tego że nie jeden zapomina po wypłatę iść !!! Domy sQrwysyny budują już z tych łapówek,tak dalej być nie może,tusk muśi odejść!!!
To nic nie da jak odejdzie.....mentalnosc do lapowek pozostanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak...niedawno czytalismy jak to Policja z Krasnegostawu jest wzorem do nasladowania...Postrach na drogach, 100% skuteczności. m.in.w wykrywaniu % za kierownicą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają co dziennie taką BUŁĘ z tego że nie jeden zapomina po wypłatę iść !!! Domy sQrwysyny budują już z tych łapówek,tak dalej być nie może,tusk muśi odejść!!!
  jak nie oni to góra zapieprzy i jeden wuj    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie oni to góra zapieprzy i jeden wuj  
Dlatego właśnie ten kaszubski żyd muśi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni się dobraćdo dupy tym przy korycie za ustawianie fikcyjnych przetargów i zakup badziewia, które nic dobrego do niczego nie wnosi. Ale przecież nie, przestępcą jest zawsze ten na dole i nie chodzi tylko o ten konkretny przypadek łapownictwa. Żłoby przy korycie kradną miliony, wyprzedają kraj i nic się nie dzieje, czarni bzykają jak chcą i gdzie chcą i jest ok. A człowiek za 50 zł jest do uje.ania. Kiedyś już tak było, że chłop musiał oddać część plonów swojemu panu, odrobić pańszczyznę, a pan w zamian bzyknął mu żonę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 20 euro, a tu miliony kradną, jak ja nienawidzę tego kraju, w życiu nic nie zrobię dla niego, robię to co muszę, każdy grosz oddawany dla państwa przyprawia mnie o mdłości, po co moi dziadkowie i rodzice walczyli o ten kraj, nie warto było tracic zdrowie dla niego, ja nic wielkiego nie chce, pracuję i chcę abym mogła godnie żyć za swoja pracę a nie wegetowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego właśnie ten kaszubski żyd muśi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm...ja cale zycie bralem lapowki, ale nigdy nikomu nie dawalem.Nie mniej jednak nigdy nie polakomilem sie na takie drobiazgi. Za sam fakt upakarzania sie powinni dostac po piec lat. Chcesz wziac, to nie mniej niz 2 tys. Nie czuje zadnych wyrzutow sumienia z tego powodu. Zyje mi sie dobrze, a wiedzac, ze mozna na takim precederze zrobic sobie niechcacy przyslowiowe kuku, zawsze mam slupa na kilka groszy wystawiajacego siebie na ewentualny "strzal".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BSW czyli policja w policji. Taki wydział powinien powstać w wymiarze sprawiedliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a naczelnik krasnostawskiej drogówki za brak nadzoru nad podległymi policjantami awansował na zastępcę komendanta w Łęcznej- ot i cała milicja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a naczelnik krasnostawskiej drogówki za brak nadzoru nad podległymi policjantami awansował na zastępcę komendanta w Łęcznej- ot i cała milicja!
Dlatego tusk musi odejść,tak dalej być nie może !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam policjantów z krasnegostawu i tych trzech to nie policjanci z drogówki.Ten naczelnik który niby awansował to - już dawno chodziły słuchy że jest tajniakiem Biura Spraw Wewnętrznych. Zrobił chłop swoje to go przenieśli żeby dalej działał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd ci trzej jak nie z drogówki????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Złożyli wyjaśnienia. Nie mogę jednak zdradzić czy przyznali się do winy –dodaje Sitarz." Klasyczna Freudowska pomyłka, nie może zdradzić czy się przyznali, czyli może zdradzić, że się nie przyznali. ;]  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://amitam.co.pl/s/gpsphone i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne (może być trochę zamazane).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity!http://elokalizacja.com.pl/7ybe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...