Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pytania o wiek zastępcy burmistrza. "Przecież w takim samym wieku jest Donald Trump!"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 kwietnia 2018 r. o 14:30 Powrót do artykułu
Skończyć z tym kultem młodości. Społeczeństwo staje się coraz starsze i to wykluczanie dużej części. Np. ue chce poddawać kierowców powyżej 60 r. życia obowiązkowym badaniom, a przecież starsi jeżdżą ostrożniej, powodują tylko 1/10 wypadków, to młodzi zabijają na drogach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnostawianie zweryfikuja jesienią przydatność Edwarda Wielkiego i Pami Burmidyrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego są powoływani vice, powinni być wybierani w wyborach, a po drugie to powinien być ustawowy zakaz kandydowania powyżej 65 roku i nie wcześniej jak przed 30-tką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek nie może żyć bez stanowiska. Rozpoczął już w latach 90-tych kiedy chciał usunąć dyr. Liceum im. Jagiełły. Później jak nie dyrektor, to radny. Jak mało radnemu to przewodniczący rady. Tak działa PiS. Teraz też usunął sobie młodego zastępce Kowalczyka i podpowiedział, żeby go wstawić na komisarza w gminie, a sam skorzystał z okazji. Ot cała prawda.Popatrzcuie w ilu gminach wójtowie to już emeryci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co kaja się teraz w kościele ze swoich grzechów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani burmistrz,która szła na urzad z hasłem zmian bierze gościa który już był wszędzie. Najbardziej smieszy ,że popiera go PIS. Ta pani ,kompletnie się nie sprawdziła i mam nadzieję,że to jej ostatnia kadencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że nikt nie ma pomysłu na Krasnystaw, ludziom żyje się bardzo źle w porównaniu do innych miast lubelskiego. Wystarczy spojrzeć na ceny nieruchomości, są niskie a to świadczy o atrakcyjności miasta. Bieda i tyle. A rządzi od komuny ten sam układ. Na szczęście wyprowadziłem się z tego miasta lata temu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że to gwóźdź do trumny układu rządzącego miastem od prawie 30 lat. Obawiam sie tylko dwóch rzeczy. Ten osikowy kołek nie zabije tych "wampirów" do reszty bo : frekwencja w wyborach jak zwykle będzie 40 % i demony, które na swoje głosy "pracują" latami znowu się wcisną do samorządu gdyż ich elektorat jest wierny; druga kwestia to wiek idących na głosowanie - młodzi maja to w d.... a jeszcze jak im sie daje "prezent" w postaci Edwarda Szczęść Boże Kawęckiego to żyć sie odechciewa. Jedyny "młody" (bo też juz jest dziadem dobrze po 40-tym roku życia) nie ma ochoty na bycie burmistrzem bo jemu sie chce wpływu na władzę a nie ciężkiej roboty. Decyzja o Edwardzie Starym zwanym Pobożnym jako zastępcy burmistrza to policzek i ostateczny znak, że układ trzyma się mocno. Tym razem pisowo - różowy. Młodzieży ..... spie....... do wiekszych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnostawski Trump. Arogancja tej kobiety przeszła już wszelkie granice. Z niego taki sam Trump jak z Pani Margaret Thatcher. Gdzie te "zmiany" pyta prosty lud. Kto umie czytać Pani grę ten ma nieodparte wrażenie, że "kiwa" Pani, "kiwa" "kiwa" "kiwa" ale jest mała szansa, że zakiwa się Pani sama ze sobą. Pani poseł, były starosta, były v-ce starosta, były przew. Rady ............... "zniosą Panią z boiska".Gwarantuję. To towarzystwo potrafi faulować w taki sposób, że nawet sędzia kartki nie zdąży wyciągnąć, A jeśli Pani myśli, że to Pani rozdaje karty .............. to powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krasnymstawie są młodzi zdolni, mądrzy ludzie tylko trzeba dać im szansę. To miasto potrzebuje energii, świeżego spojrzenia, otwartości . Niestety wciąż widać te same twarze, które dzięki starym układom, intrygom przeskakują ze stołka na stołek i mają się świetnie. Może ekonomia czy zarządzanie jest mi obce ale tu przetnę wstęgę, tam się pokażę, w kościele jestem pierwszy, każdemu powiem dzień dobry. Mamy włodarzy jakich sobie wybraliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego czepiacie się p. Edwarda Kawęckiego, w powiecie zarówno starosta jak i wicestarosta to też emeryci (obaj wiek 69 lat) a wicestarosta H. Czerniej też bierze solidną emeryturę (podobnie jak EK) od 10 lat i jednocześnie kasę za funkcję wicestarosty. Można? - można. Natomiast p. Edward sam się nie wybrał tylko ktoś go powołał. Nie można mieć pretensji do niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mieszkaniec.Trzeba wiedzieć kiedy odejść.Co widzisz pozytywnego w tym ginacym miescie? Chyba zgodzisz.się że zamiana stołków w Krasnymstawie jest doskonale opanowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald Kawęcki??? Hmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadku wnuki bawić a nie w politykę się pchać i stołki!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chrześcijański karierowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy kiedyś będziemy starzy. Czy wtedy równie łatwo będzie ferować poglądy o stawianiu tylko na młodych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to juz jest, że w pewnym momencie młodzi powiini dojśc do głosu a starsi cieszyc sie szacunkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wstyd temu panu już od dawna czas na emeryturę niech młodzi się spełniają ale jak widać ciągle mało i mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba wiedzieć i umieć kiedy ze sceny zejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wiceprzewodniczący Rady Miasta miałby chęć objąć władzę, bo jest młodszy. Ale młodość jako cecha niestety nie zawsze idzie w parze np. z rozumem. Ha, ha, ha już widzę w jesiennych wyborach to parcie na władzę wiceprzewodniczącego, który w tandemie z byłym Komendantem Straży Miejskiej, marząc o stanowiskach Burmistrza i Zastępcy Burmistrza namawiają do głosowania na nich. Już widzę te artykuły sponsorowane, jacy to oni są najlepsi ze wszystkich. ONI TEŻ JUZ BYLI - a teraz przycupnęli i czekają w ukryciu do jesieni. LEPSZY PIERWSZY STARSZY NIŻ PIERWSZY LEPSZY MŁODSZY - panowie marzyciele :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...