Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie, spokojnie, żaden CPK nie powstanie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie widać na pierwszej stronie informacji, że zapora na granicy ( ta co to nigdy miała nie powstać) już stoi, a w tym czasie w Hrubieszowie lider Agrounii depcze ziarno pszenicy, bo jemu, rolnikowi, się nie podoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam takiego krzykacza co to protestował przed budową lotniska. Zatkali mu gębę kasą. Dziś jest szczęśliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie widać na pierwszej stronie informacji, że zapora na granicy ( ta co to nigdy miała nie powstać) już stoi, a w tym czasie w Hrubieszowie lider Agrounii depcze ziarno pszenicy, bo jemu, rolnikowi, się nie podoba?
 "zapora"  powstała  bo znajomi mieli zarobić . Metr bierzący tego płotu kosztował więcej niż metr kwadratowy mieszkania w Lublinie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie widać na pierwszej stronie informacji, że zapora na granicy ( ta co to nigdy miała nie powstać) już stoi, a w tym czasie w Hrubieszowie lider Agrounii depcze ziarno pszenicy, bo jemu, rolnikowi, się nie podoba?
"zapora"  powstała  bo znajomi mieli zarobić . Metr bierzący tego płotu kosztował więcej niż metr kwadratowy mieszkania w Lublinie
 Co by nie mówić ten płotek był potrzebny i bardzo dobrze że powstał. Jakie przy tym były wały, nie mnie oceniać, ale jednak dobrze żę powstał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co! Jest w Berlinie! PO co stocznie, są w Rostocku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę do Spółki - Ja chcę być Dyrektorem - Ja chcę trzepać kasę - nie pracując !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POżyteczni idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący spektakl.Rząd realizuje projekt, a Pani Hałas jest razem z protestującymi i tłumaczy że pan Sasin nie wiedział którędy będzie biegła trasa CPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Port Centralny, rozbudowana sieć liniu kolejiwych, zwłaszcza tych na wschodzie, łączących Polskę z Ukrainą to niezbędne inwestycje dla rozwoju Polski, ale przede wszystkiem dla bezpieczeństwa kraju. Dlatego protesty przeciw tym inwestycjom to woda na młyn wrogów Polski, dla których  Rosja Putina nie jest zbrodniczym państwem lub dla tych, dla których lotnisko pod Berlinem wyczerpuje aspiracje Polski skazanej na bycie leśnym skansenem UE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno komentować zachowanie tych oszołomów. To jakaś umysłowa aberracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Port Centralny, rozbudowana sieć liniu kolejiwych, zwłaszcza tych na wschodzie, łączących Polskę z Ukrainą to niezbędne inwestycje dla rozwoju Polski, ale przede wszystkiem dla bezpieczeństwa kraju. Dlatego protesty przeciw tym inwestycjom to woda na młyn wrogów Polski, dla których  Rosja Putina nie jest zbrodniczym państwem lub dla tych, dla których lotnisko pod Berlinem wyczerpuje aspiracje Polski skazanej na bycie leśnym skansenem UE.
No dobrze - to ja poproszę konkretnie: w jaki sposób CPK wpłynie na poprawę bezpieczeństwa Polski. Oczywiście nie zapomnij uzasadnić także tych linii kolejowych. W jaki sposób poprawi to bezpieczeństwo naszego kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POżyteczni idioci
A jakieś konkrety? Czy tylko wyzywać potrafisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno komentować zachowanie tych oszołomów. To jakaś umysłowa aberracja.
PiSowcy praktycznie zawsze jeśli czegoś nie pojmują, wyzywają oponentów. Nie postawią żadnych zarzutów (bo wiedzy brakuje), nie są w stanie wysunąć żadnych argumentów, tylko od razu negują poziom intelektualny drugiej strony. Sami zaś, jak pokazują badania preferencji wyborczych, średni poziom wykształcenia i intelektu mają wyraźnie poniżej przeciętnej. To stąd to niezrozumienie i konieczność ataku mądrzejszych, lepiej wykształconych, rozumnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co, PiSowscy propagandyści. Gdy pojawia się prośba o konkrety - nagle nabieracie wody w usta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...