Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Poważny wypadek motocyklisty. Śmigłowiec zabrał go do szpitala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 maja 2019 r. o 10:10 Powrót do artykułu
moto cykle są dla przewidujących anie ograniczonych pędem gnania tylko do przodu jak najrychlej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj do Kazimierza jechały na motorach bandy IDIOTÓW zero poszanowania dla przepisów ruchu drogowego może w końcu się pozabijają ci bezmózgowcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle że w tym wypadku motocykl miał pierwszeństwo. I tak wiem zasada ograniczonego zaufania ale to akurat kierujący samochodem był "ograniczony"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZE O NIE WYMYSLANIE NIESTWORZONYCH HISTORII NA TEMAT MOTOCYKLISTY. To rozwazny mlody czlowiek, prawnik, ktory jechal wolno i ostroznie. Kierowca nie zauwazyl motocyklisty. PROSIMY O MODLITWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego że prawnik.. droga rodzina. Wykształcenie i tytuł nic tutaj nie daje w tym wypadku. Być może sprawcą motocyklista być może prowadzący samochodu co do tego odniesie się policja . Niemniej jednak jazda na motocyklu nie jest bezpiecznym środkiem transportu... W szczególności jak się patrzy co się dzieje na drogach i Z jaką prędkością poruszają się motocykliści jak nierozważnie się na nich zachowują I to, że prowadzą jednoślad myślą że daje im większe pole do popisu. Nie myślą o tym że nie są niczym chronieni że tak naprawdę chodzi tu o ich życie zwłaszcza ewentualny wypadku. Obserwując motocyklistów na drodze śmiało mogę powiedzieć, że więcej jest tych nie rozważnych niż tych uważanych. Zdrowia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam niech osoby krytykujące kierujących motocyklami zajrzą sobie do statystyk, które mówią że w wypadkach z udziałem motocyklistów w 29 % sprawcami wypadków są motocykliści w pozostałych barany które nie patrzą w lusterka kierownicy " powinienem zdarzyć" i pozostali którzy w powiązaniu mają innych uczestników ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pisz w wątku o tamtych motocyklistach cymbale a nie tu pod wiadomością o jadącym przepisowo młodym człowieku który omal nie zginął bo jakiś debil w puszce go rąbną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinie proponuje nie czytać tych bzdurnych komentarzy ludzi którzy zamiast współczuć piszą takie głupoty. Ja też byłem kiedyś w podobnej sytacji i walka z tej kategori ludzmi ich tylko nakręca. Zawsze znajdzie się paru, którzy wiedzą lepiej jak było, takich którzy nigdy nie popełnili żadnego błędu poprostu są idealni. Bendę się modlił, życzę powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam niech osoby krytykujące kierujących motocyklami zajrzą sobie do statystyk, które mówią że w wypadkach z udziałem motocyklistów w 29 % sprawcami wypadków są motocykliści w pozostałych barany które nie patrzą w lusterka kierownicy " powinienem zdarzyć" i pozostali którzy w powiązaniu mają innych uczestników ruchu
 Te barany często nie mają szans dostrzec motocyklistów poruszających się z mooooocno nadmierną prędkością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"motocykle są wszędzie", podobnie jak auta-na bank jechał przepisowe 70km/h które obowiązuje tym miejscu. Tylko kierowcy aut maja myśleć, motocykliści są zwolnieni z myślenia......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te rejony obfitują we wszelkiej maści osłów za kółkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę się modlić, wyrazy współczucia......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tytule powinno być,, kierowca volkswagena wjechał w motocykliste wymuszając pierwszeństwo,,. Sprawa wyjaśniona. Motocyklista jechał wolno i ostrożnie. Natomiast kierujący samochodem mężczyzna dosłownie w ostatnich sekundach zajechal drogę motocykliście. To, że motocyklista jechał wolno i rozważnie mimo, że miał szybki motor, uratowało jego życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę rodzinę motocyklisty o kontakt, chciałbym przekazać ważne informacje. Mój e-mail: artur1405moto@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wreszcie zrobią S17 bo będzie więcej nieszczęść. I musicie coś zrobić z Konfederacją oni proponują PIT 0% CIT 0% Podatek przychodowy 1.5 % VAT 16% JAK POLACY SIĘ O TYM DOWIEDZĄ TO KONFEDERACJA BĘDZIE U WŁADZY Z 30 LAT. Zróbcie coś z tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowanego motocykliste proszę o kontakt 504-387-549
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...