Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siła uderzenia była ogromna, z auta wypadł silnik. Trzy osoby w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2018 r. o 10:28 Powrót do artykułu
Dziadek, laguna, łyse opony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie bmw to drzewo ,wyciąć drzewa i nie douczonych kierowców bmw . tak naprawdę dziadek zaorał by pole rzepakowe i tyle a tak ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezmozgowvccy powinni eliminowac sie sami aby tylko nikogo postronnego nie zabili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
safrane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzew nie trzeba wycinać. Wystarczą barierki. A to, że u nas drogi są pofalowane to żadna nowina. Jak to robią na Zachodzie, że jeżdżąc po wioskach nigdy nie mam uczucia jazdy jak w kolejce górskiej? Auto ładnie i trwale przylega do szosy. A na nowym odcinku drogi od Kamiennej Góry do Cycowa to jadę jak na galopujacym rumaku. Normalnie tyłek podskakuje w siedzisku. I dlatego u nas wypadają auta na prostym odcinku. Wystarczy trochę rosy i... mamy kolejną zagadkę z Archiwum X :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdolicie tak bez sensu. Byłem na miejscu wypadku chwilę po tym jak się stało. Nie wiecie jak było to zamknąć mordę. Zal mi was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jak nie bmw to drzewo ,wyciąć drzewa i nie douczonych kierowców bmw ." - a drzewa to dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkodowani pasażerowie mogą liczyć na odszkodowanie z oc pojazdu. Bezpłatna analiza prawna sprawy, najwyższe uzyskiwane odszkodowania w skali kraju, 14to letnie doświadczenie, ponad 200tys klientów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jeździć.... wyklepie się. Nówka sztuka nieśmigana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może auto spawane z 3 "tych trzymanych pok kocem u niemca" silniki nie wypadają tak od siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***dziennikwschodni.pl/forum/region/krasnystaw/sila-uderzenia-byla-ogromna-z-auta-wypadl-silnik-trzy-osoby-w-szpitalu,t,203038.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdolicie tak bez sensu. Byłem na miejscu wypadku chwilę po tym jak się stało. Nie wiecie jak było to zamknąć mordę. Zal mi was
 Zżymasz się bez podstawy. Napisz jak było to ludzie nie będą pier$%^&olić bez sensu. Twój komentarz  takiej treści nic nie wnosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyzdrowieje może by tak na łamach DW powiedział dlaczego stracił panowanie nad pojazdem - NA PROSTYM ODCINKU DROGI. Ciągle pytam dlaczego ci co zjeżdżają na lewą stronę jezdni i zderzają się z jadącymi prawidłowo dlaczego to zrobili??. Nikt jeszcze nie wypowiedział się w tej sprawie, albo DW nie śledzi takich wypadków do końca. Kto płaci odszkodowanie tym poszkodowanym jeżdżącym prawidłowo?.Jak są karani ci bandyci drogowi??. Dzienniku tak dla przestrogi tym wszystkim którzy prowadzenie pojazdu uważają za wirtualne należałoby prowadzić sprawy n łamach do końca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...