Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Silnie trująca roślina pojawiła się w woj. lubelskim. Groźna nawet podczas zrywania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2017 r. o 19:57 Powrót do artykułu
Głupio straszycie .Chodzi przecież o ochrone gatunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To roście wszędzie. Lubi miejsca z mniejszą dawką światła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam tojad mocny w ogródku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli nie ma szans ,żeby jarkowi po gołej d.. na powrót rozumu zastosowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy moge prosic zatem o udostepnienie chociaz jednej małej gałązki? Wręcze ją komornikowi przy najbliższej wizycie. Ten na 100% weźmie bo zabiera wszystko co mam schowane w szafie. nazywa to zajęciem ruchomości, egzekucją z ruchomości. A jak nie to natrę tojadem klamkę, którą otwiera drzwi .... Po następnej wizycie u mnie będzie miał trip do lepszego swiata jak mam nadzieję :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tam straszycie. Tusk co rano zaparza z niej herbatkę i nic mu nie jest. Prawda? Przecież w UE dba o polskie finanse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa że UE nie może dbać o finanse tylko jednego państwa. To co sobie wypisujesz jesyt efektem słabo spędzonej nocy(może nie mogłeś i cię laska pogoniła?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...