Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatowali go w domu na oczach partnerki i dzieci. Zmarł dwa dni później

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2019 r. o 17:06 Powrót do artykułu
Wolne sądy - ciekawe ile by dali gdyby to dotyczyło członków ich rodzin- 4 lata za zabicie człowieka to śmiech tyle dają za zabicie psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 lat za zabójstwo? Kara porównywalna za znęcanie się nad zwierzętami (do 5 lat).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 lat za zabójstwo człowieka - szkoda, że nie 3 miesiące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla wolnych I sprawiedliwych sądów. Konstytucja=prostytucja. Pan sedzia ma to w *** bo I tak mu nic nie zrobia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie dla zwyrodnialców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja naprawdę nie wiem dokąd ten kraj zmierza. Wstydzę się za to jak kilka lat temu ,, popisałam'' się w wyborach. Człowiek stracił życie , zwyrodnialec powinien ponieść surową karę. Dostaje nagrodę w nowoczesnym więzieniu z boiskiem do siatkówki. Terapia zajęciowa, zajęcia plastyczne, smaczny obiadek. W tym samym czasie w szpitalu, dziecko ciężko chore dostanie chleb z margaryną i jajko na twardo. Ja mam wizytę u lekarza w listopadzie 2020. Jak taki w kiciu zachoruje jeszcze mu transport zapewnią a i wizytę będzie miał niezwłocznie. I pytam gdzie to prawo i sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim zaczniecie pomstować na sędziów orzekających w sprawie, to zapoznajcie się z wytycznymi ustawodawcy oraz nie wykluczajcie orzeczeń biegłych psychiatrów. Sędziowie nie wymierzają kary wg własnego widzimisię, ale na podstawie obowiązujących przepisów. Prokurator również posiada możliwość zaskarżenia wyroku do wyższej instancji! Nie było nas tam, a więc ograniczmy się w wylewaniu pomyj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prima aprilis czy Fake News
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może tak upublicznić nazwiska sędziów orzekających
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara powinna być surowa i dotkliwa w myśl zasady oko za oko a jedynym sędzią mogącym zmniejszyć wymiar kary jest rodzina ofiary. Patologia prawa sięga zenitu, sędziowie wydaja absurdalne wyroki a społeczeństwo nie ma prawa odwołania takiego ignoranta. Prawo powinno być ustalane przez społeczeństwo a nie przez garstkę przemądrzałych niby mędrców, chciałbym systemu amerykańskiego z ławnikami wybieranymi spośród wszystkich grup społecznych o wiele trudniej taką gromadę przekupić a i wyroki bliższe opinii społecznej. Tym zwyrodnialcom życzę spotkania prawdziwej sprawiedliwości chociażby z ręki kogoś z rodziny ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chodzenie z wykrywaczem metalu dostaliby po 10 lat !!! To mi dopiero sprawiedliwość !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm. Ciekawe co sprawilo że sędzia wymierzył niemaksymalny wymiar kary. Z artykulu wynika, że nie było okoliczności łagodzących...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 50 tys. A jest taki sąd co przyznał milion i 800 zł renty. No ale tu nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka kropli wody spod kół, na mokrej drodze wywołało barbarzyński zew zemsty. Jakim jesteśmy społeczeństwem, skąd tyle zawiści, złośliwości wokół nas? Co poszło nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja chętnie skopię na śmierć parę polityków, czy też otrzymam tylko 5 lat? Czy naprawdę tak niewiele warte jest życie ludzkie w Polsce. Bo sąd był, a zabrakło sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ziobro zapraszam na małe kopanie jak ja zginę pójdzie pan wolno jak wygram pojde na 5 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędziowie... Precz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście, że dziwny ten sond (celowo z błędem, żeby nie mylić z Sądem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwiem (roztrzaskanie pałką czaszki) powinni dostać DOŻYWOCIE z przymusową pracą w KAMIENIOŁOMACH a nie 4-5 lat! Za 2 lata wyjdą za dobre sprawowanie! Co to za SPRAWIEDLIWOŚĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...