Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Juras to stary cwaniak - landrowery, podróże, wysokie dochody dla rodziny, krewnych i znajomych, interesy niejasne, upolitycznienie, tak wygląda ta cała orkiestra, blask minął, dziadostwo się wlało, mrówka cała, złote melony, dziwne przelewy i sprawozdania, złote kokosy i robienie ludzi w wała. I w tym problem że Jurasa NIGDY NIE PRZETRZEPALI - od lewa do prawa - jego kontrole to są pozorowane, bo ma ochronę ten świecki "święty" kastowników i innych, a papiery ma w firmie jakie ma, wiele procesów cywilnych i karnych przegrał. Na szczęście większość ludzi i młodzieży na nim się poznało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras to stary cwaniak - landrowery, podróże, wysokie dochody dla rodziny, krewnych i znajomych, interesy niejasne, upolitycznienie, tak wygląda ta cała orkiestra, blask minął, dziadostwo się wlało, mrówka cała, złote melony, dziwne przelewy i sprawozdania, złote kokosy i robienie ludzi w wała. I w tym problem że Jurasa NIGDY NIE PRZETRZEPALI - od lewa do prawa - jego kontrole to są pozorowane, bo ma ochronę ten świecki "święty" kastowników i innych, a papiery ma w firmie jakie ma, wiele procesów cywilnych i karnych przegrał. Na szczęście większość ludzi i młodzieży na nim się poznało.
 Następnym razem pisz CAPS LOCKIEM bo słabo widać twoje wypociny prymitywny człowieczku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mrówka skoro tak wyrażasz się o Owsiaku to kim jest dla ciebie Rydzyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo ksiądz tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze znajdzie się jakiś s...syn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mt 6,1-6.16-18 1 Uważajcie, by swoich czynów sprawiedliwych nie spełniać przed ludźmi po to, aby was oglądali. Jeśli nie, nie będziecie mieć zapłaty u Ojca waszego, który jest w niebie. 2 Kiedy więc będziesz spełniał uczynek miłosierdzia, nie otrąbiaj [tego] przed sobą, jak to robią obłudnicy w synagogach i na ulicach, by zdobyć pochwałę u ludzi. Tak, mówię wam: oni [już] odbierają swoją zapłatę. 3 Gdy natomiast ty spełniasz uczynek miłosierdzia, niech nie wie twoja lewa [ręka], co czyni prawa, 4 aby twój czyn miłosierdzia był w ukryciu. A twój Ojciec, który widzi w ukryciu, odda tobie. 5. Co ty na to obłudny klecho?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mrówka skoro tak wyrażasz się o Owsiaku to kim jest dla ciebie Rydzyk.
 Nie wiem kto to jest Rydzyk. Nie rozumiem ludzi którzy widzą tylko walkę między PO- PIS, to mnie nie interesuje, wiem tylko że można pomagać bez złodziejstwa. Pozdrawiam myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze znajdzie się jakiś s...syn
 surowo oceniasz owsika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myslalem ze starowiercow juz nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, zamiast na WOŚP lepiej dać na Muchomorka z  Torunia, który nigdy nie miał żadnej kontroli finansowej  i do dziś nie rozliczył się ze zbiórki pieniędzy na "ratowanie stoczni gdańskiej". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ks Kamilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palnij się w łeb i nie obrażaj naszego kościoła 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palnij się w łeb i nie obrażaj naszego kościoła 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam ,że ludzie dopiero ,którzy mają do czynienia z sytuacją kiedy rodzą się wcześniaki rozumieją jak jest to ważna inicjatywa, w tym roku zostałam mama bliźniąt w 29 tygodniu ciąży i gdyby nie ten cudowny sprzęt z którym mamy ciągle do czynienia nie wiem czy moje dzieci miałyby szanse na przeżycie. Jest to cudowna inicjatywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!!Jeszcze się ruszają, ale śmierdzą nieco! Chętnie oddam na licytację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś sekta a nie Kościół. Pewnie dostanie odsyp od Owsika. Katolik nie może akceptować niemoralnych zachowań, dla których WOPŚ jest przykrywką.
 natomiast może akceptować niemoralne zachowania swoich funkcjonariuszy , jak pokazuje praktyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Owsiak to podobno z milicyjnej rodziny, pewnie wszystkie komuchy go popierają.
 a wszystkie złodzieje minusują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No typowy janusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NADAL POMAGASZ OWSIAKOWI?  NAPRAWDĘ DAJESZ "NA OWSIAKA"? GŁUPCZE! Coś Ci powiem. Kupowałaś / kupowałeś ostatnio mąkę? Kilogram kosztuje jakieś 2 złote. W Biedronce 1,50PLN. A może kupowałaś /kupowałeś kurczaka? Pół kilograma za 5,99PLN. Pół kurczaka będzie lepszym przykładem. Widziałaś / widziałeś kiedyś skarpetki dla noworodka? No pewnie. Reklamy, sklepy. Na allegro dostaniesz trzypak za 20 złotych.  Setka wódeczki? Mało, co? Popatrz na swoją dłoń. Niczego sobie. Zapamiętaj te z pozoru nieistotne wiadomości. Przydadzą się. ... A teraz wyobraź sobie, że te skarpetki są za duże. Bo pół kilo (Twoje właśnie kupione pół kurczaka) jest całym człowiekiem.  Twoja dłoń jest dokładnie tej wielkości. Skarpetki noworodkowe (te za 20 złotych) używasz i owszem - jako czapkę, bo pasują na głowę, a nie na stopę. Przy operacji nie jesteś w stanie obłożyć pola operacyjnego, bo serwetki chirurgiczne są za ciężkie. Tak uciskają na te pół kurczaka, że nie jest w stanie oddychać nawet dzięki respiratorowi. Obkładasz więc sterylnymi chusteczkami higienicznymi. Wykonujesz nacięcie na klatce piersiowej. Całe 2,5cm, żeby dostać się do aorty. Uważasz na każdy ruch, bo możesz unieść niechcący całego pacjenta ponad stół operacyjny. Setka wódki? Starczy na raz, co nie? Pięćdziesiąt mililitrów krwi jest w tym pół-kilogramie. Dwa milimetry za daleko i jest po sprawie. Odsysasz całą krew w ciągu 5 sekund. Przyjechał karetką dla noworodków, nawet go nie było widać w tym inkubatorze. Karetka z dużym sercem WOŚPu na tylnej szybie. Respirator z logo WOŚPu. Tłoczy kilka -kilkanaście mililitrów powietrza na jeden oddech. Ty potrzebujesz cale pół litra na jeden oddech. Inkubator z logo WOŚPu. Grzeje. Ty włączasz ogrzewanie albo zakładasz sweter. Pompy tłoczące leki i nawodnienie. po mililitrze na godzinę. Ty wypijasz szklankę, jak Ci się chce pić. Znowu to cholerne serduszko na pompach. Kto go ratuje? Mój szef, który operuje? A może ja, bo Mu asystuję? A może anestezjolog, bo go utrzymuje przy życiu? Pediatra, która go "wyciągnie" do magicznej wagi 2,5kg? Pielęgniarki? A może Owsiak? Ratujesz go Ty. Ratujemy go ... MY, NARÓD POLSKI. A to tylko jeden z przykładów. Nadal pomagasz "Owsiakowi"? To Ci powiem. Pomagasz dziecku. A głupcem jest ten, kto nie ratuje swoich dzieci. Dr n. med. Leszek Bęc specjalista kardiochirurg Herz-Zentrum Bodensee Konstancja, NIemcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wpiszcie na joutube bezdomny Ks. Henryk Hawryszczak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...