Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiozła dziecko do szkoły, omal nie przejechała "przeprowadzacza"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2018 r. o 10:15 Powrót do artykułu
przejście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojazd na zyletki i zakaz jazdy na 100 lat a tyle mam i nigdy nie popelnilem wykroczen szanownej 38-latki.Dlugi wlos krotki rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś mamusia wiozła dzieci i rozmawiała uśmiechnięta przez telefon a tor jazdy był trochę paraboliczny.....i potem takie sa własnie konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest 500+ jest zabawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odstrzał na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandat 20.000 zł za ucieczkę z miejsca zdarzenia będą pod wpływem alkoholu skutecznie rozwiązałby problem z tą plagą. No, ale u nas sędziowie są łaskawi i pewnie ta pani przez rozstargnienie wsiadła za ster. Swoją drogą, ciekawe kim ta pani jest z zawodu? Po aucie nie widać nadzwyczajnej kasty i może jednak te 20.000 zł będzoe do zapłacenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Picset pobrane i zatankowane :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijana, odebrane prawko, rozbity samochód, brak dokumentów samochodu, brak badania technicznego, prawie przejechała osobę. Na dodatek w samochodzie było dziecko. Zabranie samochodu z parkingu - 476 zł, za każdą dobę 40 zł więcej. Jak można być takim "przegrywem" życiowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynie co może być to coraz gorzej bo ja tu nie widzę przyszłości dopóty wszystko nie padnie i od nowa nie zacznie powstawać... czy na prawdę tak dobrze Wam się żyje z tymi 500+? gdzie wszystko drożeje i ten popęd, pogoń za marnym pieniądzem, za wszystkim... szara codzienność, marne zarobki, kolosalne podwyżki? gdzie tu widzicie sens spokojnie wiodącego życia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niedzielę na pewno za to była w kościele. Mówi się, że kościół katolicki daje moralne filary. Wszystko obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ty ćwoku widzisz podwyżki? w tfu wał dla e.n? wyjdź na miasto to może zmądrzejesz. paliwo zeszło do 4,49 zł/l. (w grudniu 4,53, w styczniu 4,56). udka kupuję po 3,49zł/kg, schab za 9zł/kg, karkówka 8zł/kg. zawsze kupuję w promocji. no, ale ty jako leming ganiałeś po almach to o tym nie wiesz. rok temu mogłem kupić udko za 5,59, tylko po co jak w ktorymś sklepie obok zawsse było za 3,49. no raz trafiłem na taki rodzynek 2,99. ceny o dziwo trzymają się od dwóch lat. a wiesz, o ile ***yly ceny w niemczech, gdy merkel sobie sprowadziła "nierobów z afryki"? o 20 do 50 cent na produkt. znając po, to już byśmy bulili też o 2zł więcej na produkt, bo za coś trzeba byłoby wyżywić "afrykanskich murzynskich syryjczykow". i wcale mnie nie uwiera 500+. ja nie zazdroszczę sąsiadom, bo wiem, że 500 zł nie pokrywa pelnych kosztow utrzymania dziecka. po to glosowalem za tym, by młodzi z dzieckiem nie byli zmuszani do emigracji zarobkowej. słusznie zauważyłeś, że w polsce pensja jest niska. to jak chciałbyś z tej jałmużny utrzymać dziecko? teraz wiesz, że swą gatką o 500+ nikogo do rządu nie zrażasz, wręcz przeciwnie potwierdzasz, że kindergeld funkcjonujacy wniemczech i wlk. brytanii był koniczny. tylko głupi nie zrealizowalby tak prostego planu rozwoju. a wiesz co nas wkurza? chamskie wyroki sędziów. jak mogą być nie fałszowane wybory w polsce, skoro mamy tak uczynnych sędziów ns? aż strach pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gość z godz 11.40 Schab przeterminowany Niemiecki.karkówka przeterminowana Niemiecka.SMACZNEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gość z 11:40. Już w pierwszym zdaniu sam się określiłeś. A dalsza część wpisu świadczy tylko o zgubnych skutkach, szczególnie na mózg, spożywania tanich produktów dostarczanych suwerenowi przez supermarkety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mięso z promocji to się nie nazywa mięso... to podroby :) dlatego mój mądry pies nie ruszy tej kiełbasy czy karkówki, bo wie co dobre! a dlaczego tak teraz młodo umierają? bo jedzą g. z promocji......... kolega pracuje w masarni.. opowiadał mi, jak tam wchodzi cienki placek i 50 igieł napowietrza mięso wodą i nie tylko... smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tanie mięso? to tak jak z warzywami z supermarketu nigdy tam nie kupuję po prostu idę do byle jakiego warzywniaka zieleniaka i tak kupuję od kogoś z pola przynajmniej zjem pomidora mięsistego, rzodkiewkę twardą albo ogóreczka a nie te śmieci...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...