Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na drodze krajowej nr 17 pod Krasnymstawem. Sześć osób rannych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2020 r. o 16:48 Powrót do artykułu
Nie wiem co się dzieje na tym odcinku drogi ale co chwila wypadek tam odnotowują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To można zauważyć od dłuższego czasu. "Najgorsze", że tam jest długa prosta i jadącym w obu kierunkach wydaje się że mają mnóstwo miejsca i zawsze zdążą ale z naprzeciwka też zawsze znajdzie się jakiś Tommi Mäkinen. Nieszczęście gotowe. Żeby nie było - sam święty nie jestem i czasem po kilku chwilach zastanawiam się nad swoją głupotą... Taka sama sytuacja jest na krajowej 12 między Chełmem a Piaskami. Za dużo prostych to dla nas w połączeniu z nawalonymi ukrami pewny wypadek prędzej czy później
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta prosta ma raczej charakter zakretu przy skrzyzowaniu....wiec ludzka glupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak dokładności - przy galerii krasnystaw na krzyżówce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co się dzieje na tym odcinku drogi ale co chwila wypadek tam odnotowują.
 trzeźwi miszczowie kierownicy się prezentują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tam teraz max 2 razy w roku ale wyjazd z galerii w lewo na 17-stkę zawsze pozostaje mi w pamięci. Nie stać ich na utrzymanie świateł to niech zrobią duże rondo. Drugie miejsce to wyjazd z Lwowskiej na Zamość. Tam jest mało wypadków tylko dlatego, że zakręt jest praktycznie pod kątem prostym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wiesniakom wszedzie postawic swiatla i bilbordy na wsi jezdzij na mietowym chamie, buraki zacznijcie myslec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawierzchnia super,warunki niezłe a i tak ktos musi w kogos pier*****ć. Strach jeździć:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowanych proszę o kontakt. Mój e-mail: monika1703za@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znowu bylo słynne BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam poszkodowanym w wypadku, w tym również pasażerom, którzy doznali obrażeń ciała, skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, w celu dochodzenia swoich praw z polisy OC sprawcy. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...