Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na drodze krajowej nr 17. Zderzenie czterech samochodów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 sierpnia 2018 r. o 14:29 Powrót do artykułu
Ja mam juz prawko 7 lat i nie mialem stluczek. Jeżdżę bardzo szybko i lubie mocne auta. Do piask dojezdzam w 4 minutu z lublina. A najwieksze zagrizenie na drigach to stare dziafki po 50.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam juz prawko 7 lat i nie mialem stluczek. Jeżdżę bardzo szybko i lubie mocne auta. Do piask dojezdzam w 4 minutu z lublina. A najwieksze zagrizenie na drigach to stare dziafki po 50.
 A to ciebie wyprzedzał mój dziadek wczoraj...Szkoda, że twoja edukacja zakończyła się na szkole podstawowej, bo piszesz jak analfabeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam juz prawko 7 lat i nie mialem stluczek. Jeżdżę bardzo szybko i lubie mocne auta. Do piask dojezdzam w 4 minutu z lublina. A najwieksze zagrizenie na drigach to stare dziafki po 50.
 Duże szybkie auto = mały członek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam 67 lat i prawko A+B od 17 roku życia. I nie miałem żadnej kolizji i wypadku. Ale nie jeżdżę jak wariat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba kuniem, bo chyba ponad 300 na godzinę to samochodem byś nie wyciągnął. Cisz się wakacjami bo za trzy tygodnie szkola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...