Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z chaszczy wyjrzały zabytkowe macewy. Kto będzie się zajmował kirkutem?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 kwietnia 2018 r. o 15:48 Powrót do artykułu
Z całym szacunkiem dla zmarłych, co zrobiły te tłumy pejsatych przyjeżdżających do Polski aby uchronić to miejsce od zapomnienia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski Żyd napisał:
Mnóstwo polski abalfabeto
no i wuj jakie u=ó, do sprzatania cmentarza nie potrzeba żadnego u=ó tylko rąk i miotły, a to chyba żydzi mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie dokładne namiary to wpadnę z łopatą i dorobię trochę do emerytury, na leki może starczy. Jak byli tam bogaci pejsaci to może być tam sporo złota. :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
markelowskie szkopy - wyskakiwać z kasy na renowacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordechaj Mozes - żydowski działacz młodzieżówki Komunistycznej Partii Polski, od '47 związany z Min. Bezp. Publ., ślubowanie składał w Departamencie V, znanego ze stosowania wyrafinowanych metod tortur, którego dyr. była Julia Bystiger. Mozes to ojciec Andrzeja Morozowskiego z TVN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obecnej sytuacji myślę, że sprzątanie żydowskich cmentarzy przez Polaków (gojów) jest gestem upokarzającym nas. Zwłaszcza robienie tego za darmo. Soros wydaje grube miliony na działania antypaństwowe-dlaczego miałby nie zapłacić za porządki na cmentarzach?. Powinno się natomiast pokazywać jak oni dbają o swoich przodków. O tym co pozostawiają po sobie wycieczki żydowskie słyszałem już dawno. Myślę, że wynika to właśnie z ich stosunku do gojów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocalały z Holokaustu Marian Auerhahn : "W czerwcu 42 nastąpiła likwidacja getta w Olkuszu.Policjanci żydowscy przybyli na akcję z Będzina i Sosnowca znęcali się w niewyobrażalny sposób nad ludźmi.Swoją brutalnością zadziwili nawet Gestapo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z tymi w Strefie Gazy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN - Inwestorem "Pla*a Lublin" był Pan Mordechaj Zi**er. A "Pl*za" to firma Izraelska notowana na "NASDAQ" w New York. A CO BYŁO ZBUDOWANE I PO CO POD PLA*Ą W CZASIE WW2 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście jest to prawdą ,że religia zabrania Żydom sprzątania ich własnych cmentarzy. Nie robią tego, nie przynoszą kwiatów bo kwiaty są dla żywych a nie umarłych. Jeśli macewy są poprzewracane to tak mają pozostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę wyciągnąć wibratora z pupy!Nie wiem co robić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie mogę wyciągnąć wibratora z pupy!Nie wiem co robić!
  jeśli można bez problemu wymienić bateryjki to niech tam pozostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli żydzi nie potrafią sie zająć swoją własnoscią trzeba po prostu uregulować to ustawą. Ustawa powinna jasno określać jak ma wyglądać każda nekropolia niezależnie od wyznania. Jeżeli nie będzie wyglądać jak ustawa przewiduje kara pienięzna w wys. 1000 zł za każdy metr kwadratowy nekropolii. Gwarantuję że żydki zaczną przyjeżdżac nie tylko na majdanek ale też na swoje groby aby rebe naczelny w polsce nie musiał płacić kar ustawowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...