Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodziej w spółdzielni. Policjanci z Krasnegostawu szukają tego mężczyzny [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2019 r. o 22:36 Powrót do artykułu
Podobny do gościa, który od niedawna mieszka w moim bloku - w sąsiedniej klatce schodowej chyba. Oboje z żoną (żona lub partnerka?) nie pracują chyba. Nawet sposób "maszerowania" ma dość podobny... Gościu jest dość agresywny - dwa tygodnie temu "naskoczył" na ratownika medycznego, który przyjechał (w Karetce Pogotowia) pod nasz blok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie donoszę na sąsiada który mi się nie podoba i jestem w stanie potwierdzić jego tożsamość aby się to pozbyć. Co za ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie donoszę na sąsiada który mi się nie podoba i jestem w stanie potwierdzić jego tożsamość aby się to pozbyć. Co za ludzie.
 CIEKAWE, gdyby Tobie "zajumał" kasę - czy nadal byś go lubił jako "sąsiada" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego to doszlo. Nawet przed apelem policji reklama jakiegos g.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie donoszę na sąsiada który mi się nie podoba i jestem w stanie potwierdzić jego tożsamość aby się to pozbyć. Co za ludzie.
 A co tu jest "się podobać" ? Gościu młody i zdrowy - zamiast brać się do roboty, to ten idzie kraść. Kraść to, co ktoś inny w pocie czoła wypracował i zapracował.  To jest smutne w naszym kraju, że zbyt mało docenia się ludzi pracujących - a pobłaża się leniom i cwaniaczkom.  "Uprzejmie donoszę na sąsiada" ? - uchowaj Boże od takich "sąsiadów" !!!  Dziś kradnie pieniądze ze spółdzielni - jutro ukradnie Ci auto, albo chociaż koła z Twojego auta.  Na słowo Sąsiad  trzeba sobie zasłużyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...