Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobaczył kierowcę jadącego całą szerokością drogi. Domyślił się, że coś jest z nim nie tak

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2018 r. o 17:16 Powrót do artykułu
Bardzo pochwalam. Dziękujemy kierowcy za super postawę. Może uratował komuś życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrac pijusowi wies wagena zamienic na gumofilce i wio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szeroki musiał być ten samochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie ma całego filmu, bo ten miły kierowca dostałby mandat za zawracanie na linii ciągłej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobrze, że nie ma całego filmu, bo ten miły kierowca dostałby mandat za zawracanie na linii ciągłej." - Naucz się kolego, że w celu ratowania życia lub jego ochrony możesz nie stosować się do przepisów ruchu drogowego. Tak na zaś, byś nie czekał jak kołek na pociąg, gdy komuś auto zgaśnie na przejeździe kolejowym. Tylko włącz awaryjne i rusz swój tłusty tyłek, by pomóc innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z racji tego, że to ja go zatrzymałem uprzejmie informuję, że zawracanie wykonałem na wysokości posesji nr 100 na ul Lwowskiej w Krasnymstawie gdzie mogłem to zrobić swobodnie i zgodnie z prawem. A filmik z całej akcji niedługo zobaczysz na youtube w jednym z kanałów motoryzacyjnych zajmujących się tematem nietrzeźwych kierujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam refleks i przytomność takich kierowców jak ten pan opisany w art. , który dzięki swojemu odpowiedzialnemu zachowaniu być może komuś życie uratował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...