Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

24-latek wszedł do urzędu i brutalnie pobił urzędniczkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2017 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Bohater, do pierdla z nim i zobaczymy czy będzie taki mocny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba człowiekowi wybaczyć, bo był pijany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damski bokser,już w pory narobił, pewnie na myśl o tym jak traktują takich bohaterów w kryminale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykastrować zboczeńca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska prokuratura mu umorzy z powodu znikomego czynu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby "pomoc rodzinie" się Panu nie spodobała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ... bez powodu zaatakował ... " . Puste stwierdzenie . Na wszystko i do wszystkiego jest powód . I się nie dzieje bez powodu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Łęcznej PO zarządza PCPRem? Jeśli tak to brak dalszych pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez miałem tak zrobic w pcpr jak mi babka kazala przyniesc 6 zaswiadczen do becikowego. Niemiła qva.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tez miałem tak zrobic w pcpr jak mi babka kazala przyniesc 6 zaswiadczen do becikowego. Niemiła qva.
A zajebał Ci ktoś kiedyś bez przyczyny..? Jak kazała i chciałeś kasę to trzeba było ruszyć du... i przynieść. 2 lewe ręce, czy jaśnie wielmożnemu Panu korona z głowy spadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że jak nie spodoba mi się mina kasjerki to też mam jej przyłożyć, podobnie ze sprzedawcą, sąsiadem itd. Co za czasy. Dzisiaj tylko słychać na ulicy prymitywny język i widać agresję na każdym kroku. Ludzie nie rozumieją, że pracownik wykonuje polecenia i że nawet jak coś wydaje nam się głupie i zbęde, a często tak jest, to nie jest to powód do bicia drugiego człowieka. Ale widać ten pijany artysta uwielbia bić słabszych. Wtedy za pewne czuje się lepiej. Sam fakt, iż przyszedł załatwiać sprawę związaną z pomocą będąc pijanym powinno go raz na zawsze eliminować z takiej pomocy. Za dużo pasożytów utrzymujemy z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tez miałem tak zrobic w pcpr jak mi babka kazala przyniesc 6 zaswiadczen do becikowego. Niemiła qva." Do roboty się weź a nie płaczesz o państwowe pieniądze leniu śmierdzący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządam aby Platforma Obywatelska udzieliła pomocy prawnej temu Obywatelowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie pasuje taka robota to na kopalnie. Tam biją tylko na bablrburke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Rządam aby Platforma Obywatelska udzieliła pomocy prawnej temu Obywatelowi
pomyliłeś się, ochroną zwyczajnych bandytów zajmuje się PiSs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W regionie bieda az piszczy i nie dziwie sie mlodym ludziom chcacym zalozyc normalna rodzine i ja utrzymac a urzedasy tylko rzucaja klody pod nogi co to by utrudniac i zniewalac ludzka wole!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PCPR nie zajmuje się przyznawaniem świadczeń typu "becikowe", zasiłki stałe, celowe. Tym zajmuje się i przyznaje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej bądź Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Nie mniej jednak obowiązek dostarczenia dokumentów i dopełnienie jakichkolwiek formalności nie tłumaczy napaści na urzędnika. NIC NIE USPRAWIEDLIWIA AGRESJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie czymś go wkur...ła. Jak to każda, polska urzędniczka tylko potrafi. Taki typ pychy urzędnika. Wkurzyć petenta na maxa i czekać co ten zrobi. Z reguły taka sztuczka się udaje i petent wychodzi z podkulonym ogonem. Tym razem się nie udało i było inaczej. Trafił swój na swego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak i Partiota... napisał:
W regionie bieda az piszczy i nie dziwie sie mlodym ludziom chcacym zalozyc normalna rodzine i ja utrzymac a urzedasy tylko rzucaja klody pod nogi co to by utrudniac i zniewalac ludzka wole!
do roboty, 500+, plus 100 zł rodzinnego, plus 100 zł odpisu z podatku to kuźwa jeszcze mało, wczesniej nie było nić,  oprócz 50 zł rodzinnego, a jak ktoś sobie napieprzył dzieci to zapieprzał na nie, kuźwa za pracę dostaję 1300 zł a tu za leżenie się i pieprzenie600- 700 zł i mało, ja pieprzę, a jak malo to wypad za granicę, mase ludzi tam wyjechalo za chlebem. Po drugie jest bogdanka i nie pieprz, że malo tam zarabiają, tylko trzeba pracować a nie leżeć do góry jajami czy cipą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pewnie czymś go wkur...ła. Jak to każda, polska urzędniczka tylko potrafi. Taki typ pychy urzędnika. Wkurzyć petenta na maxa i czekać co ten zrobi. Z reguły taka sztuczka się udaje i petent wychodzi z podkulonym ogonem. Tym razem się nie udało i było inaczej. Trafił swój na swego.
no bo jak kuźwa urzędnik zarabvia 1q1400-1800 zł a lenie za darmo dostają  po tyle samo albo więcje no to sie dziwisz, też jestem wkurzona na maksa, że zapieprzam 38 lat za 1800 zł netto. Do rządzących nie dotrze, bo to dla nich za trudne, że źle opłacany pracowik nie ma motywacji do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...