Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

7-latek pod kołami autobusu

Utworzony przez ryl, 21 stycznia 2010 r. o 16:03 Powrót do artykułu
w gmnie Ludwin a nie Ludwinów drogie redaktory!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest napisane gmina ludwin naucz się czytać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ile ma dzieci byc potraconych zeby inni uwazali. Te biedne dziecko ma 7 lat i ma miec operacie jest ciezko.Współczuje rodzicom bo co oni teraz przezywaja.Straszne!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem coś o tym bo to mój chrześniak. Nie uwaga opiekuna autobusu i tylko tyle. Stara prukwa nawet nie wysiadła z autobusu i nie przypilnowała dzieci. i jeszcze jedno on ma 6 lat a nie 7.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był ten wypadek? Można przecież pomóc dziecku i wywalczyć dla dziecka wysokie odszkodowanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie opiekunka powinna pilnowac te małe dzieci a nie siedzieć w autobusie i sie grzać z tego co wiadomo to ona nigdy nie wysiada tylko wypuszcza dzieci i dzieci idą same powinna za to być surowo ukarana i kierowca też bo on sie już nie nadaje na kierowcę bo jest stary i jeżdzi w okularach powinna policja dobrać się im do tyłków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd redakcja wzieła taki autobus,przecież w Ludwinie żaden taki nie jezdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ludzie tu piszecie za bzdury. JESLI KTOS WIDZIAL ZE TAK SIE DZIEJE I ZE OPIEKUNKA SIE NIE NADAJE TO IDZIE I SIE ZGLASZA . A POTEM WLASNIE TAK WYCHODZI TERAZ BIEDNE DZIECKO CIERPI.ILE MA BYC WPADKOW!!!! ZEBY KTOS UWAZAL. TEZ JESTEM ZA TYM ZEBY STARA USADZIC BO TO NIE JEJ MIEJSCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten chłopiec chodzi do zerówki ja znam tą opiekunke ona wyzywa dzieci i bije ona jest opiekunko autobusu w mojej szkole a ten chłopiec wcale nie wysiadal z samochodu ja go znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci tez powinny uwazac.Tyle razy przestzrega sie o bezpieczeństwie, a jak ktos pilnuje porządku i dyscypliny to zaraz wyzywa i bije zwykle klamswo. Najłatwiej krytykować najpierw popatrzcie na siebie a ocene pzostawcie Najwyższemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bla bla bla ... nie wiecie o czym piszecie ... po pierwsze współczucia na rodziców dziecka po drugie kolega kolegę pchną i się wywróciło prosto pod autobus ... opiekunka wogule nie wyszła z autobusu a kierowca to były policjant ... dobrze ze inne dzieci zaczęły krzyczeć i dopiero kierowca się zatrzymał ... najzabawniejsze ze opiekunka podniosła dziecko i zaniosła do autobusu ... brak wyobraźni ... jak by miało te dziecko uraz kręgosłupa ?? podobno było widać złamanie zewnętrzne i zdeformowana miednice ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bla.... bla...........zdarzyło sie i juz a rozstrzasanie tego i tak nic nie zmieni a dziecko swoje wycierpi...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bla bla bla ... nie wiecie o czym piszecie ... po pierwsze współczucia na rodziców dziecka po drugie kolega kolegę pchną i się wywróciło prosto pod autobus ... opiekunka wogule nie wyszła z autobusu a kierowca to były policjant ... dobrze ze inne dzieci zaczęły krzyczeć i dopiero kierowca się zatrzymał ... najzabawniejsze ze opiekunka podniosła dziecko i zaniosła do autobusu ... brak wyobraźni ... jak by miało te dziecko uraz kręgosłupa ?? podobno było widać złamanie zewnętrzne i zdeformowana miednice ...
WIESZ CO ZAL MI CIEBIE!!! TO CO ZE ON POLICJANT WINA JEGO I JUZ. JAK POLICJANT TO NIE WINNY!! NIE MA POLICJANT,PREMIER CZY PRZEYDENT KTO BY NIE BYL A TERAZ DZIECKO CIERPI. A TE GOWNO CO POPCHNELO TEGO CHLOPCA TO NIECH RODZICE MU WDEBIA NIE WIE JAK MA ZACHOWAC SIE NIE UCZYLI.A JAK BY SAM WYSIADAL I NIE BYLO BY TAM DZIECI TO KTO BY KRZYCZAL ZE DZIECKO POD KOLAMI JEST.WYWALIC TYCH PRACOWNIKOW Z ROBOTY BO SIE NIE NADAJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIESZ CO ZAL MI CIEBIE!!! TO CO ZE ON POLICJANT WINA JEGO I JUZ. JAK POLICJANT TO NIE WINNY!! NIE MA POLICJANT,PREMIER CZY PRZEYDENT KTO BY NIE BYL A TERAZ DZIECKO CIERPI. A TE GOWNO CO POPCHNELO TEGO CHLOPCA TO NIECH RODZICE MU WDEBIA NIE WIE JAK MA ZACHOWAC SIE NIE UCZYLI.A JAK BY SAM WYSIADAL I NIE BYLO BY TAM DZIECI TO KTO BY KRZYCZAL ZE DZIECKO POD KOLAMI JEST.WYWALIC TYCH PRACOWNIKOW Z ROBOTY BO SIE NIE NADAJA. to ze policjant oznacza ze koledzy mu załatwia polubownie ... zawsze władza jest nie karana tylko czasem w mediach dla prowizorki pokażą jak karają policjantów ... tobie powinni wdębić za brak wiedzy ogólnej bo mało oleju masz jak miałeś 7 lat to nigdy się nie wygłupiałeś ?? od tego jest opiekun w autobusie aby takie sytuacje nie zaistniały !! i nie dowartościowuj się pisząc z dużych liter !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś nie rozumiem.Z opisu zdarzenia wynika że autobus ruszył,jak dzieci już wysiadły. Ta opiekunka miała wysiąść z autobusu i pilnować tych dzieci a potem biec za nim czy jak?Ludzie jak czytacie to trochę myślcie.U nas w gminie po zerówczaka muszą wychodzić rodzice,tak mam nakazane i tak robię.Takie dziecko jeszcze jest nieuważne.Oczywiście kierowca jak rusza powinien kilka razy upewnić się czy dzieci nie są za blisko.Nie wiem jaką macie opiekunkę,ale przecież nie mogła wysiąść i zostać żeby pilnować wasze dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inna gmina napisał:
Czegoś nie rozumiem.Z opisu zdarzenia wynika że autobus ruszył,jak dzieci już wysiadły. Ta opiekunka miała wysiąść z autobusu i pilnować tych dzieci a potem biec za nim czy jak?Ludzie jak czytacie to trochę myślcie.U nas w gminie po zerówczaka muszą wychodzić rodzice,tak mam nakazane i tak robię.Takie dziecko jeszcze jest nieuważne.Oczywiście kierowca jak rusza powinien kilka razy upewnić się czy dzieci nie są za blisko.Nie wiem jaką macie opiekunkę,ale przecież nie mogła wysiąść i zostać żeby pilnować wasze dzieci.
Zgadzam sie z tobą. Opiekunka nie jest od tego żeby każde dziecko pod dom odprowadzała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
WIESZ CO ZAL MI CIEBIE!!! TO CO ZE ON POLICJANT WINA JEGO I JUZ. JAK POLICJANT TO NIE WINNY!! NIE MA POLICJANT,PREMIER CZY PRZEYDENT KTO BY NIE BYL A TERAZ DZIECKO CIERPI. A TE GOWNO CO POPCHNELO TEGO CHLOPCA TO NIECH RODZICE MU WDEBIA NIE WIE JAK MA ZACHOWAC SIE NIE UCZYLI.A JAK BY SAM WYSIADAL I NIE BYLO BY TAM DZIECI TO KTO BY KRZYCZAL ZE DZIECKO POD KOLAMI JEST.WYWALIC TYCH PRACOWNIKOW Z ROBOTY BO SIE NIE NADAJA. to ze policjant oznacza ze koledzy mu załatwia polubownie ... zawsze władza jest nie karana tylko czasem w mediach dla prowizorki pokażą jak karają policjantów ... tobie powinni wdębić za brak wiedzy ogólnej bo mało oleju masz jak miałeś 7 lat to nigdy się nie wygłupiałeś ?? od tego jest opiekun w autobusie aby takie sytuacje nie zaistniały !! i nie dowartościowuj się pisząc z dużych liter !!
myslisz ze koledzy beda nastawiali swoje plecy dla nierozważnego polcjanta jasne uwazaj bo!!!i cieeeebie POWINNI ZAJE.....!!! CIOTO!! TY MASZ MALO ALE KLEJU BARANIE!! I JAK ZAUWAZYYLES TO NIE JESTEM FACETEM!! BO PISZESZ JAK DO KOLEGI!! PO PIERWSZE OPIEKUNKA JEST OD TEGO ZEBY DZIECKO WYSADZIC I WSIADA DO AUTOBUSU A KIEROWCA POWINIEN SIE UPEWNIC CZY NIE MA DZIECKA W BOBLIZU AUTOBUSU I WTEDY MOZE RUSZAC A NIE LEDWIE DZIECKO WYSIADLO A TEN RUSZA. JEGO WINNA.OPIEKUNKA NIE BEDZIE STALA NA DWORZE I MOWILA KEROWCY JEDZ TAK CZY JAK! A POTEM BIEGLA ZA AUTOBUSEM ZEBY WSIASC. NIE WYGLUPIALAM SIE BO RODZICE MNIE WYCHOWALI INACZEJ JAK CIEBIE TWOI NA ROZBESTWIONEGO BACHORA JAKIM BYLES TY A MOZE NAWET TAK CI ZOSTALO DO DZIS!!! BUACH!!! BEDE PISALA JAK MI SIE PODOBA!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
[*]
czyżby chłopiec RIP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...