Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Absolutorium 2012. Za trwanie na urzędzie? [AUDIO]

Utworzony przez Bartol., 25 czerwca 2013 r. o 08:03
Tylu plików audio w przeliczeniu na jeden wpis jeszcze nie było. Zapraszam bo naprawdę warto ;) http://lle24.pl/polityka/sebastian-pawlak-absolutorium-2012-za-trwanie-na-urzedzie-audio/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutorium udzielane jest nie dlatego,że się kogoś lubi lub nie, tylko za wykonanie budżetu,opinia RIO jest pozytywna, więc głupstwem byłoby jego nieudzielanie   NIE OSIĄGNĄŁEM,POZOSTANIE W MEJ PAMIĘCI NA ZAWSZE FIKOŁAJTKU  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w mojej peruka kłamczyński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ignorować tego oszołoma, bo zaśmieca każdy wątek. Za półtora roku będziemy się z niego śmiać jak przegra wybory do powiatu i zmieni się jego szef w urzędzie, a on mam nadzieję razem z nim w publiczny niebyt odejdzie. Zostanie mu tylko ruda peruka na pamiątkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Bartolu trzęsą ci się portki,co,bo od razu wskakujesz na temat Kuczyńskiego Prośba przy okazji do radnych:kto na sesjach posiada dyktafon? Ten jest Bartolem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny mądry, który udaje, że nie wie kim jest Bartol. Chyba to taka strategia. Dla wielu mieszkańców Łęcznej Bartol to bardzo pozytywna postać. Bawcie się dalej a portki trzęsą się na Pl. Kościuszki po kolejnych ujawnionych kompromitacjach. Bartol trzymamy kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywny to chyba sam jesteś dla siebie,ja chcę usłyszeć nazwisko wtedy ci powiem czy pozytywny czy nie ,jak narazie to dla mnie jest po prostu tchórz i donosiciel,nie chodzi o efekty jego działania tylko o metody którymi się posługuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donoszeniem nazywasz publikowanie wyników głosowań z JAWNEJ sesji, na którą może przyjść każdy. Donosić to można listy na umowę zlecenie. Czy w jego metodach widzisz jakąś niezgodność z prawem? Zgłoś to. Nie czekaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pozytywny to niech pisze pod swoim prawdziwym imieniem i  nazwiskiem,a nie wirtualnym.   Tak przynajmniej robią ludzie,którzy niczego się nie boją i nie mają sobie nic do zarzucenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze w swoim wyłącznie interesie,szykuje się na stołek, tylko tak potrafi szukać pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ty się nie podpiszesz?   Znowu zaczynają dyskredytować bo nie maja argumentów. Wczoraj na Radzie Osiedla Niepodległości przeczytano nazwiska radnych głosujących za stawkami za śmieci. Czy to tak zabolało?   Za dużo problemów się ostatnio nawarstwiło przy Pl. Kościuszki. Chyba coś niedługo wyjdzie na jaw, że takie ciśnienie na obrażanie młodych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On robi z siebie pseudo bohatera,więc powinien się podpisać, skąd możemy wiedzieć,czy nie jest szuja prywatnie,a my tu mamy mu hołdować nie wiadomo czemu. Ja bynajmniej tak uważam i tyle w tej kwestii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartolku nie za trwanie na urzędzie tylko za wykonanie budżetu Czyżbyś nie rozróżniał pojęć,nie wciskaj biednym,niewykształconym ludziom swoich przebiegłych dwuznaczności,weż się lepiej do normalnej roboty, zacznij szukać pracy,to ci pomoże .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rzecznik dalej to samo. Sam się weź człowieku do roboty podatnicy ci płacą i nie wmówisz nikomu, że nie piszesz na tym forum. Na stronie play już nie masz co robić?   Odpuściłeś wątek o spółdzielni i przeniosłeś się tutaj. Mądrzejsi i starsi od ciebie opuścili w porę ten okręt. Tobie nikt ręki niedługo już nie poda. I tej pomocnej i tej na powitanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu chodzi o coś innego. Wódz i jego rzeczniki nie mogą się pogodzić, że mieszkając w Łęcznej można być niezależnym. Postraszyć się nie da. On porównuje wszystkich do siebie. Sam miałby chęci odsunąć wodza od władzy ale musiał się z nim związać jako pracownik i teraz ujada. Chciałby się krzyknąć ale kaganiec przeszkadza. Są tacy co go nie noszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bartol dalej to samo.Sam się weż człowieku do roboty podatnicy ci płacą i nie wmówisz nikomu,że nie piszesz na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań Bartolu zaśmiecać wątku o absolutorium,bo znowu zmieniasz temat,który sam zaproponowałeś,do roboty człowieku,do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jemu to chyba Netia płaci? No nie mów, że nie wiedziałeś Grzesiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barolu do roboty,czy wiesz czym jest prawdziwa praca,nie nie ty sobie nią rączek nie splamiłeś Do Roboty,Do Roboty Bartolku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co zazdrościsz komuś? Bardzo dobrze. Zazdrość dalej ale wątek jest o czym innym. Zmień już płytę. Pokazujesz, że umiesz napis pogrubić?   Wchodzeniem w dupę burmistrzowi też sobie rąk nie pobrudził czego o tobie powiedzieć nie można. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...