Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W dupę wsadź tę wiarę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawdziwy Prezydent! a nie jakiś szczerbaty kłamczyński!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciunias napisał:
To prawdziwy Prezydent! a nie jakiś szczerbaty kłamczyński!
Szkoda tylko że z pod herbu SIERPA I MŁOTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkałem ich (konwój) na SWOJEJ trasie przejazdu.Zachowali się jak rasowe chamy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że też górnicy dają się jeszcze tak MAMIĆ CZERWONYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej napisał:
Że też górnicy dają się jeszcze tak MAMIĆ CZERWONYM.
Już najedli się "czarnego" ,można popróbować "czerwonego".SMACZNEGO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daltonista napisał:
Już najedli się "czarnego" ,można popróbować "czerwonego".SMACZNEGO!
Piszesz o węglu, a ja o CZERWONYM BYDLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wowa napisał:
Spotkałem ich (konwój) na SWOJEJ trasie przejazdu.Zachowali się jak rasowe chamy..
Ja też ich widziałam,żaden palant nie jechał zapięty w pasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piszesz o węglu, a ja o CZERWONYM BYDLE.
Rasa Polska Czerwona było to bydło o uniwersalnym użytkowniu krowy, dawały około 4000 l mleka w okresie laktacji,można było również użytkować na mięso, osobniki osiągały wagę około 500kg ich mięso charakteryzowało się dobrym i delikatnym smakiem,nie wiem dlaczego zaniechali ich chowu.Kolor czarny pochodzi od barwy sukienek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piszesz o węglu, a ja o CZERWONYM BYDLE.
Rasa Polska Czerwona było to bydło o uniwersalnym użytkowniu krowy, dawały około 4000 l mleka w okresie laktacji,można było również użytkować na mięso, osobniki osiągały wagę około 500kg ich mięso charakteryzowało się dobrym i delikatnym smakiem,nie wiem dlaczego zaniechali ich chowu.Kolor czarny pochodzi od barwy sukienek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rasa Polska Czerwona było to bydło o uniwersalnym użytkowniu krowy, dawały około 4000 l mleka w okresie laktacji,można było również użytkować na mięso, osobniki osiągały wagę około 500kg ich mięso charakteryzowało się dobrym i delikatnym smakiem,nie wiem dlaczego zaniechali ich chowu.Kolor czarny pochodzi od barwy sukienek.
Szalenie rozwinięty jesteś JASIU,może byś wyrwał jakąś dotacje z unii na to CZERWONE BYDŁO. hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szalenie rozwinięty jesteś JASIU,może byś wyrwał jakąś dotacje z unii na to CZERWONE BYDŁO. hej
Tak dziękuję za radę ale limit na moje gospodarstwo wyczerpałem takie są zasady przy podziale środków UE.Proponuję aby pan pilnie przystąpił do nauki gdyż zatrzymał się pan przy tzw rasie kombinowanej Polskiej czerwonej,do których zalicza się także bydło czrno białe i czerwono białe.Typowo mięsne to min.salers,charolaise, aberdeen angus,santa gertrudis,itd.Wierzę,że nie ma pan czau na dokształcanie się,gdyż wszystkie siły poświęcić trzeba dla służby i dworu pana prezia,ubywa mu ciałek i trzeba coś robić ,nie nalezy też wychodzić przed szereg.Proszę wykorzystać inne rasy,gdyż czerwone bydło nie jest najlepszym wyborem,jeden atut-jest polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"JASIO" napisał:
Tak dziękuję za radę ale limit na moje gospodarstwo wyczerpałem takie są zasady przy podziale środków UE.Proponuję aby pan pilnie przystąpił do nauki gdyż zatrzymał się pan przy tzw rasie kombinowanej Polskiej czerwonej,do których zalicza się także bydło czrno białe i czerwono białe.Typowo mięsne to min.salers,charolaise, aberdeen angus,santa gertrudis,itd.Wierzę,że nie ma pan czau na dokształcanie się,gdyż wszystkie siły poświęcić trzeba dla służby i dworu pana prezia,ubywa mu ciałek i trzeba coś robić ,nie nalezy też wychodzić przed szereg.Proszę wykorzystać inne rasy,gdyż czerwone bydło nie jest najlepszym wyborem,jeden atut-jest polskie.
Dlaczego OBYWATELU głupa palisz ????.Tu nie chodzi o to czerwone bydło na zielonej łące,tylko o to CZERWONE BYDŁO które tobą steruje i takiego GŁUPA z ciebie robi.To jest właśnie ta kombinowana Polsko czerwona rasa-pozostałośći PO PZPR i SB. Bardzo tłusta rasa jak na dzisiejsze czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego OBYWATELU głupa palisz ????.Tu nie chodzi o to czerwone bydło na zielonej łące,tylko o to CZERWONE BYDŁO które tobą steruje i takiego GŁUPA z ciebie robi.To jest właśnie ta kombinowana Polsko czerwona rasa-pozostałośći PO PZPR i SB. Bardzo tłusta rasa jak na dzisiejsze czasy.
On chyba od nie dawna w kraju,cały czas chyba przy bydle w Irlandii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego OBYWATELU głupa palisz ????.Tu nie chodzi o to czerwone bydło na zielonej łące,tylko o to CZERWONE BYDŁO które tobą steruje i takiego GŁUPA z ciebie robi.To jest właśnie ta kombinowana Polsko czerwona rasa-pozostałośći PO PZPR i SB. Bardzo tłusta rasa jak na dzisiejsze czasy.
Nie on u PREZESA pilnował l kota,ale kot umarł i ma traumę straszną,no i jeszcze ten rzebro,nie zgłupiejesz.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie on u PREZESA pilnował l kota,ale kot umarł i ma traumę straszną,no i jeszcze ten rzebro,nie zgłupiejesz.?
JUDE ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basia napisał:
JUDE ?????????
Łapcie KRETA bo plezia bziusio boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...