Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Barbórka w kopalni Bogdanka [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2019 r. o 17:29 Powrót do artykułu
A pogonić tego całego sasina z tym kilofem do fedrowania pod ziemią, niech nabierze szacunku dla ciężkiej pracy górników w regionie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast wójta biskup?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na święto pełno pasorzytów a robić nie ma komu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czołowi przodowi Sasin i Soboń!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna impreza: biskup, vipy ze złoconymi kilofami i ta górniczka, "Barbórka" z jej spracowanymi ryncoma. Mundur na niej to prosty kilofem w twarz górnikom dołowym. Ale ona jest pewnie, ten "inżynier górnictwa" jak mówił przy kaperowaniu Olka Groma juniora prezes "Czarnych", stąd takie spracowane rynce. W sumie nie dziwię się, wolno mieć "asystentki" prezesowi NBP, nie zabronione mieć "górniczkę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna impreza: biskup, vipy ze złoconymi kilofami i ta górniczka, "Barbórka" z jej spracowanymi ryncoma. Mundur na niej to prosty kilofem w twarz górnikom dołowym. Ale ona jest pewnie, ten "inżynier górnictwa" jak mówił przy kaperowaniu Olka Groma juniora prezes "Czarnych", stąd takie spracowane rynce. W sumie nie dziwię się, wolno mieć "asystentki" prezesowi NBP, nie zabronione mieć "górniczkę".
 i tu cie dziadku boli , idz prać kalesony zima idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ma laska czarne paznokcie,pewnikiem od fedrowania wungla,ciekawe ,czy reszte tez ma takie czarne?,a może ją glapa porwie do banku, może mu sie już znudziły te 2 stare baby z rybką na ustach po 3 faceliftingu plastycznym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widze przedstawicieli Mozambiku i Rosji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie nr 7... ładna, nawet bardzo! Niemożliwe, że z lubelskiego. Choć z drugiej strony... może i jest, ale pewnie też jest bardzo bardzo zadufana w sobie, jak to ładne z lubelskiego. Niestety, coś na ten temat wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do- już nie kawaler. Co Ty bredzisz człowieku? jakieś uprzedzenia albo ból dupy. Wszystkie z lubelskiego znasz? Gratuluję Kasanowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktorzy kościoła wiedzieli lepiej;„Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)-„Dziewczęta noszące spódniczki mini, pójdą do piekła.” (Wild, SJ, XX w.)-„Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj, to diabeł! Ona jest swoistym piekłem!” (Papież Pius II, 1405-1464)-„Kobieta winna zasłaniać oblicze, bowiem nie zostało ono stworzone na obraz Boga.” (Ambroży, mędrzec Kościoła, 339-397) ,najbliżej obrazu boga jest tu niewątpliwie sasin hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za piszących tu.. wy się nazywacie Polakami? Tylko aby obrazić , skomentować , wyszydzić, co za ludzie.. ani jednego normalnego komentarza. Jeśli chodzi o mnie to, nie mieszam się w polityke, nie obchodzi mnie Sasin , Soboń itp.. Faktem jest, że są ludzie którzy dbają o kopalnie i śledzą jej losy jak choćby Pan Stachowicz., Pan Prezes Wasil również widać , że z sercem podchodzi do spraw kopalni. Bardzo ładna akademia, a wypowiedź Pana Stacha to już kwintesencja. Pozdrawiam wszystkich górnik , tych co dla nich ważne jest dobro kopalni , a nie sprawy polityki i kogucikowania w internecie. WSTYD ZA WAS. Polak na Polaka, żeby tak krzywo patrzył. W dupach wam się przewraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do- już nie kawaler. Co Ty bredzisz człowieku? jakieś uprzedzenia albo ból dupy. Wszystkie z lubelskiego znasz? Gratuluję Kasanowo.
 Dzięki za słowo uznania - Kasanowa, choć pisze się raczej Casanova. No dzięki, ale za takiego się nie uważam. Pewnie ty taki jesteś skoro mierzysz swoją miarą... Uprzedzenia? Nigdy! Fakty człowieczku. Jak pożyjesz na tym świecie, to zrozumiesz, po póki co nic jeszcze nie wiesz. A w LU żyję od wielu wielu lat więc ból dupy masz jedynie ty przez, no właśnie, brak wiedzy. No chyba że jesteś taką właśnie wyniosłą i zadufaną kobietą. Poza tym twoja wypowiedź ma się do mnie nijak, bo wypadałoby spojrzeć na mój nick - już nie kawaler - żeby twój mózg to ogarną- mam rodzinę, w tym wiadomo- żonę. Więc???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same paskudne mordy polityczne, jaka tam Barbórka, wstyd jeden wielki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...