Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...szacunku nie wyegzekwuje się żadnym postepowaniem prokuratorskim, czy nawet skazaniem prawomocnym wyrokiem. A tak już na marginesie, to czy osobnik zamieszczony na zdjęciu jest w stanie obrazić kogokolwiek? Encyklopedyczny okaz sympatyka partii, której udało się kupić element patologiczny zwany "żelaznym elektoratem"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Grubas" pracował parę lat temu w liceum w Lublinie, ale go wywalili za pijaństwo. Ogólnie nieciekawa postać. Na lekcjach czesto był chamski, wyzywał ibył ogólnie dosyć świniowaty. Do tego niezbyt inteligentny i bez poczucia humoru. Pracę dostał chyba tylko dlatego, że jego matka znała dyrektorke. Czasami potrafił przyjść do szkoły śmierdzący bo się nie mył. Podobno raz się zrzygał na lekcji ale to akurat znam tylko ze słyszenia. Chodziły też plotki, że woli chłopców niż dziewczynki. Wreszcie się doigrał ku uciesze byłych uczniów, którym dopiekł, w tym i mojej.
Coś takiego to mogła napisać tylko menda, cham lub zwykły debil. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś takiego to mogła napisać tylko menda, cham lub zwykły debil. Wstyd.
A gdybym ciebie tak nazwała -to nie wstyd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdybym ciebie tak nazwała -to nie wstyd?
Mam to w du*** jakbyś mnie nazwała. Czytaj rozumując całość tego tematu albo spadaj w odbyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...