Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a skręcał ktoś ostatnio w łuszczowie na kijany ?, toż tam quadem albo traktorem aby tylko ... ten ok 1 km odcinek jest najbardziej rozwalony jakim jechałem a sporo jeżdżę po pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie dodane do artykułu raczej mało aktualne. Brakuje drogi Wampirów-Słoneczko czyli bieżni łęczyńskiej. Remont jak najbardziej potrzebny! Dziury okropne na wysokości stawu, przystanek dla busów na środku drogi, niemal brak możliwości podwójnego lewoskrętu na skrzyżowaniu przy stadionie oraz ciężko włączyć się do ruchu,niebezpiecznie skrzyżowanie przy wamexie i wystające na nim studzienki.Jest tego trochę,jest. Nawet utrudnienia nie będą straszne,choć jestem przekonany,że znajdą się krytykanci(że podczas największego natężenia ruchu). Z jednej strony zgoda,ale przed zimą trzeba się wyrobić.Reasumując: wreszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda o szpitalach.. ...######www.youtube.com/watch?v=fw6or5oJZ0c ...######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5500264,Plan_PO__prywatyzacja_szpitali_bez_zgody_Sejmu.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łuszczów - Kijany to swoista wizytówka wszystkich, odpowiedzialnych za drogi! Wizytówka marna i format odpowiedzialnych nędzny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nawet nie jest droga. Wątpiłem, że doczekam się tego momentu, a tu proszę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe zachowanie Polaka... narzekanie, psioczenie, wieczne niezadowolenie..... to typowy polak który ma g...no w mózgu!!!! koledzy forumowicze (być może mieszkańcy Łęcznej), cieszcie się!!!!! za parę miesięcy pojedziecie nową drogą!!!!! JA się cieszę i w du*** mam to... za ile kasy ją wybudują, albo fakt że po tylu latach..... wiec przestańcie się zachowywać jak stare sparciałe mohery które narzekają bez endu za dużo "M jak miłość" albo jakiś inny polskich shitów oglądacie.... heheheeh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie rzeczniku jaka Nadwieprzańską? Przecież informował Pan że będzie ona w przebudowie ...... Heheh prosimy o sprostwoanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...