Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogdanka: Fedrują więcej, ale zarabiają mniej. O 40 mln zł

Utworzony przez abdul wisimulacha, 28 sierpnia 2014 r. o 20:32 Powrót do artykułu
Embargo na ruski węgiel!!! Na co czeka rząd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rząd na nic nie czeka nawet palcem nie kiwną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze. Niech sobie w dudę wsadzą ten ich węgiel skoro nikt go nie chce a i tak do każdej tony trzeba dopłacać. Koniec tego dobrego ksiązęta PRLu, mamy już dość płacenia na nastoletnich emerytów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były prezes Taras jakoś dawał radę, żeby Bogdanka przynosiła coraz większe zyski. Za jego rządów był stały wzrost. Wygląda na to, że miał rację i teraz gro funduszy prawdopodobnie płynie strumieniem pod stołem... A spółka zmierza pod ziemię... Dosłownie i w przenośni... Mirek nie dał się kupić i go "powieźli". Jakie to POlskie... Platforma Oszustów rządzi. I to widać coraz bardziej. Ruin coraz więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku Ci nastoletni emeryci  to ciebie utrzymują, co uważasz,ze leza i pachną w robocie?? ciekawa jestem czy dał byś rade jeden raz zjechać 1km pod ziemie nie mowie juz o pracy? no?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie węgiel staniał o 17%? Stając przed koniecznością zakupu opału muszę wyłożyć od 30 do nawet 100 zl więcej za tonę,w zależności od jakości i składu z opałem. Oczywiście z polskiej kopalni. Więc skąd te 17%?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze. Niech sobie w dudę wsadzą ten ich węgiel skoro nikt go nie chce
o czym ty pierd**sz laiku.nie otwierach hapy jak nie masz pojęcia o węglu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosja przestała importować z Polski wszystko,ale nasz "wolny rynek" bierze z Rosji 10 mln ton węgla =kto przerwie to bezprawie.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...