Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobry pomysł - już dawno w gronie znajomych mówiłem, ze w taki sposob nalezy zagospodarować hałdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak słuchajcie go wajs już dawno to mówił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to mnie się podobie! Wolałbym co prawda żeby ta informacja była w czasie teraźniejszym, a nie tylko zapowiedzi co będzie kiedyś, ale mimo wszystko jest to dla nas znak, że istnieje tzw. przyjazny kapitalizm. Jestem za taką formą prowadzenia działalności gospodarczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z wyciągiem narciarskim - super!! Ale po kiego wała budować sztuczne jezioro na pojezierzu? Torfu nigdy nie uda się wybrać w 100% więc jegokawałki zawsze będa odrywały się od dna i będa pływały w wodzie. Obwałowanie (znjąc życie wykonane ze skały płonnej) tez nie będzie zbyt korzystnie wpływało na jakośc wody w zbiorniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w końcu kopalnia zajmie się sprzedażą węgla a nie pijarem. Bo jakoś od roku nie można nic kupić w siedzibie kopalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W chorzowskim parku kolejki linowej niema od kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Widziałam to 15 lat temu we Francji. Ale żeby górka nie przynosiła strat i nie była tylko zimową atrakcją, można by położyć igielit, po którym dobrze jeździ się nawet w upał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamilekkk napisał:
Pomysł z wyciągiem narciarskim - super!! Ale po kiego wała budować sztuczne jezioro na pojezierzu? Torfu nigdy nie uda się wybrać w 100% więc jegokawałki zawsze będa odrywały się od dna i będa pływały w wodzie. Obwałowanie (znjąc życie wykonane ze skały płonnej) tez nie będzie zbyt korzystnie wpływało na jakośc wody w zbiorniku.
Merytorycznie - techniczne "czyste" wybranie torfu to żaden problem, wykonanie szczelnego obwałowania ze skały płonej (nie płonnej !)także, tam skałą płoną jest mułowiec / iłowiec (materiał plastyczny w kontakcie z wodą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAJS napisał:
Bardzo dobry pomysł - już dawno w gronie znajomych mówiłem, ze w taki sposob nalezy zagospodarować hałdę.
Proponowałem to już w 1987r ale wtedy dla niektórych był to pomysł "z kosmosu", jak widać dzisiaj eksplorujemy "kosmos".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpt napisał:
W chorzowskim parku kolejki linowej niema od kilku lat.
O kurcze, nie wiedziałem, kilka lat temu jeszcze była, będę musiał sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak napewno 2013 rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma być? dawnych fantazji czar??/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdanka już za Tarasa opracowała program zagospodarowania hałdy.Tarasy widokowe ,stok narciarski,restauracje,jezioro,moto cross itp.itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,tak. I burdele za frico.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kicha napisał:
Tak,tak. I burdele za frico.
o jakich "burdelach" mówisz po szychcie do domu do swojego DZIUBECZKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche czasu mineło, a tu jak plany były , tak są dalej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Troche czasu mineło, a tu jak plany były , tak są dalej..
Wnioski się realizuje w miarę możliwości,a postulaty po stu latach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...