Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
s**********
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysta korupcja i sprawa dla prokuratora.Takie wydawnictwo kosztuje ok. kilkunastu zł. za szt. za druk i opracowanie i jest zwolnione z podatku VAT. Tak własnie nas okradają w majestacie prawa i tego płazem póścić nie można bo to jest szwindel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albumy kosztowały ok. 2tysiace za jeden. tez taki dostałem, i nie wart swojej ceny a wszyscy głośno mówią o tej cenie, wiem bo kierownik w złości wyrzucił, co mysli, Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dyrektor TV prowadzi firmę Jeśli jest wydawca to pewnie tez kupuje sam od siebie programy które realizuje jego firma Bidulek musi dorabiać bo pensja szefa TV z abonamentu to jakieś żałosne 20 tys. a on potrzebuje x 10 Może by się tak panowie prokuratorzy zainteresowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPIS ZOSTAŁ USUNIĘTY
Ostatnio edytowany 11 marca 2009 r. o 08:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jescze nic- Woroszyłowa dostała medal Lenina gdy jej maciora która się opiekowała w kołchozie w miocie miała 18 szt. prosiąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba im było po litrze spirytusu kupić to by się ucieszyli, a nie jakieś tam albumy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Albumy kosztowały ok. 2tysiace za jeden. tez taki dostałem, i nie wart swojej ceny a wszyscy głośno mówią o tej cenie, wiem bo kierownik w złości wyrzucił, co mysli, Tragedia.
no to chyba przesadziłeś z tą ceną - 100 złotych to maksymalnie a nie dwa tysiące!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem kto jest zadowolony z tych albumów i komu one są potrzebne ,tylko wyrzut pieniędzy w błoto.Zarobiła na tym interesie telewizja TVP .Czysta głupota ,zamiast dać podwyżki górnikom za ich ciężką pracę to wolą telewizję wspierać.Co za głupie urzędasy zarządzają tą kopalnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Dariusz Sienkiewicz jak chce drukować albumy to niech je drukuje pracownikom TVP a nie kopalnii Bogdanka kosztem górników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes M.TARAS się bawi a górnicy zap.....ają.Ca za czasy ,tylko czekać aż wyleją go z roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję kilkanaście lat, nigdy nie dostałem nawet dyplomu na marnym papierze, a oni dostaja piękny album i jeszcze im bida. Nie samym chlebem żyje człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję kilkanaście lat, nigdy nie dostałem nawet dyplomu na marnym papierze, a oni dostaja piękny album i jeszcze im bida. Nie samym chlebem żyje człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pomysł Zarządu. Niestety ryle nie umią tego docenić. Dla nich liczy się tylko kasa. Zaraz znowu będą płakać, że muszą iść w sobotę i niedzielę do pracy i jaka ta praca ciężka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j napisał:
Pracuję kilkanaście lat, nigdy nie dostałem nawet dyplomu na marnym papierze, a oni dostaja piękny album i jeszcze im bida. Nie samym chlebem żyje człowiek.
Ciekawa jestem ile pan j zarabia ,bo jestem pewny tego ,że pan też wolałby dostać podwyżkę niż jakiś dyplom czy album.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Album kosztował ok. 80 za sztukę. Podzielić to przez 12 mcy, to wyjdzie jakieś 6,67 zł. podwyżki miesięcznie, biorąc pod uwagę inne świadczenia górników, to jeszcze mniej. Ot, tyle ludzie " stracili" kosztem ich podwyżek. Myślcie trochę osiołki, wystarczy prosta matematyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli album jest za coś......to powinny być na nim podpisy od kogo....???? Ciekawe czy jest na nich podpis Pana Szmuca .......przew. związków?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzący z Lublina napisał:
Album kosztował ok. 80 za sztukę. Podzielić to przez 12 mcy, to wyjdzie jakieś 6,67 zł. podwyżki miesięcznie, biorąc pod uwagę inne świadczenia górników, to jeszcze mniej. Ot, tyle ludzie " stracili" kosztem ich podwyżek. Myślcie trochę osiołki, wystarczy prosta matematyka.
Sam jesteś osiołkiem mało wiedzącym z Lublina cierpiącym na akalkulię i chyba do końca nie liznołeś tematu bo podwyżki dla górników się należą a te albumy to można do kosza wyrzucić i wcale nikt nie powiedział że pieniądze dla górników miały być tylko te które poszły na albumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHOLERNE RYLE< ZAWSZE IM ŹLE< CO BY TAKIM NIE DAĆ BĘDZIE ŹLE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie stało z wszystkimi uwagami jakie widniały od rana? Za dużo prawdy pisali o Sienkiewiczu? Czy wskazywali na nieprawidłowości w kopalni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...