Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogdanka znowu szuka pracowników

Utworzony przez Buzal..., 17 lipca 2013 r. o 20:13 Powrót do artykułu
...juz tam normalny Polak sie napewno niedostanie. maja robote tylko dla swojich. przed wyborami musza obsadzic jak najwiecej miejsc, zeby pozniej razniej bylo trzymac sie kupy i starjkowac przezciw demokracji chcacej dac chleb wszystkim rowno. Chamstwo wie jak sie ustawic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zarobki są trochę przesadzone. Górnicy ze zwykłej czarnej dniówki zarabiają ok 3000zł. Praca jest ciężka a warunki pracy bardzo trudne. Dopiero jak się pracuje w święta i idzie do najcięższych prac typu przodek, ściana, rabunek, wnęka to wtedy może te 5000 - 6000zł wyjdzie. Ale to nie jest lekka praca. Te pieniądze choć wydają się duże to na tą pracę są i tak za małe. Skąd to wiem? Bo pracuję w Bogdance.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...juz tam normalny Polak sie napewno niedostanie. maja robote tylko dla swojich. przed wyborami musza obsadzic jak najwiecej miejsc, zeby pozniej razniej bylo trzymac sie kupy i starjkowac przezciw demokracji chcacej dac chleb wszystkim rowno. Chamstwo wie jak sie ustawic...
co ty p...? puknij się w łeb!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zarobki są trochę przesadzone. Górnicy ze zwykłej czarnej dniówki zarabiają ok 3000zł. Praca jest ciężka a warunki pracy bardzo trudne. Dopiero jak się pracuje w święta i idzie do najcięższych prac typu przodek, ściana, rabunek, wnęka to wtedy może te 5000 - 6000zł wyjdzie. Ale to nie jest lekka praca. Te pieniądze choć wydają się duże to na tą pracę są i tak za małe. Skąd to wiem? Bo pracuję w Bogdance.
  każda praca powinna być godnie wynagradzana, ja za swoją dostaję 1400 zł netto i też ciężko pracuje i nikogo to nie obchodzi, także nie narzekaj, jak ciężko to po co tam pracujesz, górnicy zawsze w naszym kraju byli na piedestale, ja musze orać d 67 lat a górnicy połowę z tego, także nie dość, ze mało pracują to mają duże wynagrodzenia i emerytury. A by to wuj zastrzelił ten nasz kraj. Rozumiem niech więcej zarabiają, no ale jedni 1200 zł a ono po 4-6 tys. Zgroza. Teraz rząd twierdzi, że ZUS biedny, górnicy biorą porządne emerytury mają parę lat wypracowanych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta rekrutacja to jedna wielka fikcja, ściągają ludzi aby tylko zrobić tłum że nie jest to ustawione. Z doświadczenia wiem że dostają sie tylko ludzie po znajomości. Gdzie są odpowiednie służby od takich przekrętów? Kiedy w końcu roz***dolą ten grajdołek!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@a nie gadaj głupot.   Wiele osób dostało się jak Ty to nazywasz bez żadnych znajomości. Skończ szkołę górniczą/ studium i nic nie stoi na przeszkodzie, abyś i Ty pracował jako górnik i brał wypłatę z początkiem zaczynającym się na cyfrę 4. Zresztą, nie trzeba być nawet po szkole górniczej, wystarczy nawet elektryczna czy mechaniczna, dobrze jak ktoś ma kursy. Jak ktoś od razu zakłada, że i tak się nie dostanie to gratuluję motywacji. Trzeba próbować. Pozdrawiam i powodzenia życzę    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie broni pracować w górnictwie. Tak jak wyżej napisali wystarczy skończyć szkołę górniczą i zdobyć tytuł technika górnika. Będziesz miał zawód i żadne znajomości nie są potrzebne aby się dostać, może kiedyś tak, ale nie teraz. Co do emerytur to mało który górnik dożyje 67 lat więc nie gadaj że powinniśmy pracowac jak wszyscy. Zjechałbyś popracowałbyś np. w ścianie na brudnej stronie i byś zrozumiał ten przywilej. Swego czasu na dole byli dziennikarze z jakies lubelskiej gazy , jeden z nich po tym jak zobaczył w jakich warunkach się tyra powiedział, że za takie pieniądze jak tu zarabiamy nie przyszedłby tu pracować. Zresztą  nie raz bywało, że ktoś po pierwszej dniówce rezygnował z kariery w górnictwie.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie o Znajomościach o tym że trzeba mieć szkołę itd. Ale powiem wam że szkołą to nie wszystko bo pracuję w jednej z jeszcze istniejących spółek i spotkałem się z takim przypadkiem gdzie gość podchodzi do drugiego i zadaje pytanie w jakim chodniku się znajduje i w którą stronę kombajn jedzie :) . Do czego dążę z tego co wiem facet pracuje na dole już kilka lat... Z tego co mi wiadomo robi w ścianie. czy to nie jest śmieszne że takich ludzi się zatrudnia?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  każda praca powinna być godnie wynagradzana, ja za swoją dostaję 1400 zł netto i też ciężko pracuje i nikogo to nie obchodzi, także nie narzekaj, jak ciężko to po co tam pracujesz, górnicy zawsze w naszym kraju byli na piedestale, ja musze orać d 67 lat a górnicy połowę z tego, także nie dość, ze mało pracują to mają duże wynagrodzenia i emerytury. A by to wuj zastrzelił ten nasz kraj. Rozumiem niech więcej zarabiają, no ale jedni 1200 zł a ono po 4-6 tys. Zgroza. Teraz rząd twierdzi, że ZUS biedny, górnicy biorą porządne emerytury mają parę lat wypracowanych    
jest jeden detal. zastanów się człowieku ile składek wędruje do ZUSu z tego "Ryla" i żebyś się nie zdziwił. Twojej wypłaty zbraknie. i jak byś nie zauważył średnia zarobków jest podawana BRUTTO, odejmij zus, ubezpieczenia i podatki czyli jakieś 40% tej kwoty. na te emerytury uczciwie pracują, a wielu z nich nawet nie zdąży wziąć choćby 12 emerytur bo organizm jest wycieńczony i z dnia na dzień człowiek znika z powierzchni ziemi (na zawsze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tyle osób mówi, że górnicy za dużo zarabiają itp itd to niech sami startują na górników, akurat są przyjęcia. Dostaniecie się i będziecie również godziwie wynagradzani, tylko pamiętajcie, że zawód górnik to nie tylko dobra pensja, bo ta owszem, jest dobra, ale również dużo niebezpieczeństwa, a przede wszystkim różnego rodzaju choroby jak np pylica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie nigdy dobrze w górnictwie dopóki jeden górnik na dole będzie zapier dalał na trzech prezesów na górze,dlatego tusk musi odejść,koniec i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie mam pytanie odnośnie testu sprawnościowego. Może ktoś go opisac co tam trzeba wykonac? z góry dziekuje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tyle osób mówi, że górnicy za dużo zarabiają itp itd to niech sami startują na górników, akurat są przyjęcia. Dostaniecie się i będziecie również godziwie wynagradzani, tylko pamiętajcie, że zawód górnik to nie tylko dobra pensja, bo ta owszem, jest dobra, ale również dużo niebezpieczeństwa, a przede wszystkim różnego rodzaju choroby jak np pylica.
                   Dlatego nigdy nie chciałem być górnikiem i nigdy górnikom nie zazdrościłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie nigdy dobrze w górnictwie dopóki jeden górnik na dole będzie zapier dalał na trzech prezesów na górze,dlatego tusk musi odejść,koniec i kropka.
To po pierwsze. Po drugie nigdy nie będzie dobrze, jeśli osoba pracująca w spółce i robiąca dokładnie to samo co górnik pod lubelskim będzie zarabiać dużo mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
               Dlatego nigdy nie chciałem być górnikiem i nigdy górnikom nie zazdrościłem.
na Janinie zarabiam 2700 z 5 swietami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jest coś dla kobiet na kopalni :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jest coś dla kobiet na kopalni :))
Mogły by STAĆ na dole,tak jak i STOJĄ na górze ku uciesze wszystkich gwarków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze to jakiś sposób motywacji :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla kobiet to na powierzchni raczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdanka w skrócie: nie mam znajomości, 2 lata w spółce a teraz LW. więc się da! zarobki....pierwsze 3mc 2500zl każdy! później w zależności od fachu i uprawnień 3-4,5 na rękę ogólnie jako młody górnik z sobotami 5ke na rękę idzie wyciągnąć trochę mniej elektrycy i automatycy dopóki nie zrobią uprawnien. dodam że górnicy zapiep.... reszta mniej a dziadki po warsztatach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...