Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowle Burmistrza - kiedy chodnik do szpitala?

Utworzony przez Ferdynand K, 30 czerwca 2013 r. o 23:45
Panie Burmistrzu - stawiam Panu odważne pytanie w imieniu mieszkańców nowszej części Łęcznej: Czy planuje Pan jeszcze za czasów swoich rządów zbudowanie chodnika do szpitala, by mieszkańcy osiedli nie musieli brnąć przez pole po błocie? Definicję pola poznaliśmy już na ty forum - Urząd opisał, co to jest pole w piśmie do Posła, czas zapoznać mieszkańców miasta, co to jest chodnik. Wstydzę się, że w dwudziesto kilku tysięcznym powiatowym mieście jakim jest Łęczna nie ma chodnika do szpitala. Kolejne wybudowane dzieło Pana Burmistrza tym razem taka niby atrakcja - Urzędowa betonowa fontanna. Ronda już mamy w Łęcznej też z betonu, dzika o im. Teo z betonu, co jeszcze Pan jako nasz Burmistrz zostawi po sobie, by utrwalić swoje rządy? O budowach parkingów też było głośno, ale jak zwykle lekceważono temat i nie mamy nawet przez Urząd ponaprawianych dziur - dziury w szosie, czy parkingu reperuje się, zasypując je  tłuczniem, który po paru dniach poniewiera się po szosie. Niech ta informacja będzie dla Urzędu czymś, czego ludziom w mieście naprawdę potrzeba. Bo chodnika do szpitala za Pańskich rządów, a to już jest chyba trzecia i ostatnia Pańska  kadencja, w ciąż nie mamy. Może  trzeba by wprowadzić w mieście jakąś przyjazną opłatę - może nowy podatek, by znalazły się pieniądze na budowę tego chodnika.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital Powiatowy więc pogadaj ze Starostą,którego tak idealizujesz Fardziu,niech się dorzuci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego Starosta według Ciebie ma się dorzucić, do budowy? Może to Starostwo Powiatowe ma mieszkańcom osiedli i na terenach Burmistrza zbudować chodnik? A może Urząd Miejski dla mieszkańców Łęcznej jest zbędny? Dlaczego zawsze i wszędzie sprawy będące w kwestii Burmistrza tacy jak Ty spychacie na kogo innego? Przecież jak Ktoś jest Gospodarzem to On powinien dbać o swój teren.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego Starosta według Ciebie ma się dorzucić, do budowy? Może to Starostwo Powiatowe ma mieszkańcom osiedli i na terenach Burmistrza zbudować chodnik? A może Urząd Miejski dla mieszkańców Łęcznej jest zbędny? Dlaczego zawsze i wszędzie sprawy będące w kwestii Burmistrza tacy jak Ty spychacie na kogo innego? Przecież jak Ktoś jest Gospodarzem to On powinien dbać o swój teren.
A chociażby dlatego,że zgodnie z ustawami samorządowymi, JST mogą sobie wzajemnie udzielać pomocy i współfinansować zadania  o charakterze publicznym !!!!!!!!!! Przecież powiat już występował do gminy w tym roku z wnioskiem o udzielenie pomocy finansowej,chociażby chcieli aby gmina dołożyła się do remontu drogi powiatowej w Karolinie. Oj dopytaj starosty i skoro tak ci ten chodnik leży na sercu,poproś ładnie swego dobrego znajomego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tobie Ferdynandzie każe brnąć w błocie i to jeszcze na czyjejś nieruchomości, a czy ty nie miałbyś nic przeciwko temu,aby ktoś przechodził przez twoją nieruchomość i rozdeptywał ci uprawy?   chodnik jest tylko trzeba ruszyć dupą i przejść się wokoło szpitala,a nie chodzić po czyichś polach,czy może to pole, to jest  własność gminna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tobie Ferdynandzie każe brnąć w błocie i to jeszcze na czyjejś nieruchomości, a czy ty nie miałbyś nic przeciwko temu,aby ktoś przechodził przez twoją nieruchomość i rozdeptywał ci uprawy?   chodnik jest tylko trzeba ruszyć dupą i przejść się wokoło szpitala,a nie chodzić po czyichś polach,czy może to pole, to jest  własność gminna?
  To najlepiej postawcie z Urzędu Straż Miejską i karajcie tych co idą przez to pole. A idą tędy wszyscy : chorzy, lekarze, pracownicy, przyjezdni i cała masa ludzi - dziennie setki. Czasem dla kogoś starszego, czy schorowanego to jedyna ścieżka. Ja sobie Panie " Gościu Wirtualny" dam  radę - może  pojadę autem, ale są tacy, że wybierają tę drogę, bo dookoła jest dla nich za ciężko i za daleko. A Ty " Gościu" bez nazwy każesz iść komuś dookoła. Do Lublina jadąc,  przez Milejów też się dojedzie, to taka Twoja polityka? Burmistrz się tak chwali, co On nie zbuduje, a przez trzy kadencje swoich rządów, chodnika do szpitala POWIATOWEGO nie wykonał. Więc mi nie opowiadaj, bym ja jako mieszkaniec TEJ - Gminy, którą rządzi Prawdziwy Gospodarz chodził po Urzędach i prosił się o chodnik do szpitala. A Ciebie jak teraz zobaczę , że idziesz przez pole na skróty to fotkę Ci zrobię i będziesz w DW i na pierwszej stronie, jako mieszkaniec Łęcznej idący - brodzący w błocie ostatnimi siłami udając się do szpitala. A teraz będę starał się obserwować Takich jak Ty, czy przez pole na skróty nie chodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie zobaczysz mnie idącego(ą) przez to  pole, bo nie chce sobie bucików brudzić i wolę sobie przejść wokoło, jak cywilizowany człowiek,w końcu chodnik jest wybudowany.... A swoja drogą,to bym się śmiała(ał),jakby właściciel w końcu postawił jakieś ogrodzenie, bo służebność przechodu ustanawia się za wynagrodzeniem, a nie tak za darmochę.....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i jeszcze,czy Miejscowy Plan Zagosp.Prz., przewiduje tam chodniczek? Przecież zapisy MPZM z punktu widzenia twojego i innych takich bartoli ma tak priorytetowe znaczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie V-ce przewodniczący Rady Miasta kręci się przy tym chodniczku - zbiera podpisy mieszkańców , którzy są za jego realizacją. Czy wtedy nasz Prawdziwy Gospodarz zrealizuje marzenie Pana M? i nie patrząc na plany zagospodarowania jak piszesz wybuduje tak oczekiwany chodniczek? A już do wyborów nie daleko, trzeba zacząć się pokazywać i ludziom ciemnotę wciskać, jaka Władza nasza jest dobra i wszystko robi dla mieszkańców, tylko mieszkańcy nie potrafią tego docenić. Czepiają się tak jak ja i wytykają błędy Urzędu. Co wtedy napiszesz Panie Gościu jak Radnemu M. Burmistrz powie: no Wiesz chyba trzeba zrobić ten chodnik. Dziwię się tylko jak można być tak krótkowzrocznym, popierając nieudolne rządy Gospodarza w mieście. Pewnie jak zmieni się władza tacy jak Ty napiszą: TEN Burmistrz co był to na niczym się nie znał i nic nie chciał dla ludzi zrobić. Ale i tacy ludzie też muszą być, tj tak, jak z komarami, każdy ich nie lubi, ale jakby co to obrońcy  by się też znaleźli. Na tym kończąc temat i wszystkim, którym uda się w jakimś stopniu przyczynić do zrealizowania budowy chodniczka w imieniu mieszkańców Łęcznej serdecznie dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz się odnośnie mojego stanowiska w tej sprawie bo nikogo nie popieram, wiem za to,że prawo własności jest prawem bezwzględnym i nie można sobie ot tak ograniczać komuś tego prawa. Przepraszam,że zapytam,a jak niby widzisz proceduralnie budowę tego chodnika? k....a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się dyskutować z takimi jak Ty i odpowiadać jak ja bym to załatwił? Mianowicie szpital wybudowano - na czyich gruntach? wiedzieli jak załatwić teren pod budowę. Od kogo i kto zakupił ziemię, a dojścia  z osiedli do tego szpitala nie przewidział? A jakby teraz przyszło powiększyć szpital, o np jakąś poliklinikę, porodówkę lub coś podobnego i pobudować jakieś inne oddziały, to co wtedy Miasto by zrobiło/ Może w Ciechankach na łękach trzeba by uzbroić teren od nowa  i tam zaczynać budowę. Człowieku gdzie ty się obracasz w jakich kategoriach myślisz - lata 80, czy gminny punkt myślenia ? Tak jakby wszyscy myśleli jak Ty to nic by nie było: kopalni , lotniska, dworca autobusowego, obwodnicy miast, stadionów i co Ci jeszcze wymienić, jaką odpowiedzią mam takich jak Ty zadowolić? To Urzędnicy powinni ruszyć dupę i zorientować się jak  i z kim się dogadać, by  wybudować chodnik. Ale oni - Ta władza nawet nie wie, gdzie jest jaka ulica w Łęcznej i KTO ma ją posprzątać? Poseł musi interweniować - WSTYD          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się dyskutować z takimi jak Ty i odpowiadać jak ja bym to załatwił? Mianowicie szpital wybudowano - na czyich gruntach? wiedzieli jak załatwić teren pod budowę. Od kogo i kto zakupił ziemię, a dojścia  z osiedli do tego szpitala nie przewidział? A jakby teraz przyszło powiększyć szpital, o np jakąś poliklinikę, porodówkę lub coś podobnego i pobudować jakieś inne oddziały, to co wtedy Miasto by zrobiło/ Może w Ciechankach na łękach trzeba by uzbroić teren od nowa  i tam zaczynać budowę. Człowieku gdzie ty się obracasz w jakich kategoriach myślisz - lata 80, czy gminny punkt myślenia ? Tak jakby wszyscy myśleli jak Ty to nic by nie było: kopalni , lotniska, dworca autobusowego, obwodnicy miast, stadionów i co Ci jeszcze wymienić, jaką odpowiedzią mam takich jak Ty zadowolić? To Urzędnicy powinni ruszyć dupę i zorientować się jak  i z kim się dogadać, by  wybudować chodnik. Ale oni - Ta władza nawet nie wie, gdzie jest jaka ulica w Łęcznej i KTO ma ją posprzątać? Poseł musi interweniować - WSTYD
Nie używaj słów których nie rozumiesz np.dyskusja.To po pierwsze. Po drugie.Kto jest organem założycielskim szpitala?Kto wykłada kasę?Burmistrz czy starosta? Po trzecie.O rozbudowę a właściwie o miejsce na rozbudowę, nie musisz się martwic.Na działce "szpitalnej" jest spoooro miejsca. Wybudowali skrzydło z komorą hiperbaryczną,zrobili lądowisko dla helikopterów i jak będzie potrzeba,dobudują coś jeszcze.Spokojna Twoja rozczochrana. Po czwarte.Pretensje w tym konkretnym przypadku kieruj do starosty.Starostwo zaplanowało szpital i infrastrukturę z tym związaną,w obecnym kształcie. 
Ostatnio edytowany 4 lipca 2013 r. o 04:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta dyskusja? Przecież w tym mieście wszyscy doskonale wiedzą, że "nie da się".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie używaj słów których nie rozumiesz np.dyskusja.To po pierwsze. Po drugie.Kto jest organem założycielskim szpitala?Kto wykłada kasę?Burmistrz czy starosta? Po trzecie.O rozbudowę a właściwie o miejsce na rozbudowę, nie musisz się martwic.Na działce "szpitalnej" jest spoooro miejsca. Wybudowali skrzydło z komorą hiperbaryczną,zrobili lądowisko dla helikopterów i jak będzie potrzeba,dobudują coś jeszcze.Spokojna Twoja rozczochrana. Po czwarte.Pretensje w tym konkretnym przypadku kieruj do starosty.Starostwo zaplanowało szpital i infrastrukturę z tym związaną,w obecnym kształcie. 
On-Ferdynand, na Starostę złego słowa nie powie,chociażby nie wiem co....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...