Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Łęcznej do Brunatnej Księgi za \"kolorowych”

Utworzony przez gość, 13 września 2013 r. o 19:27 Powrót do artykułu
Ja uważam, że burmistrz dzieli ludzi nie ze względu no kolor skóry, ale na tych co przestrzegają prawa i tych co mają to gdzieś. O jakiej zachęcie do ich atakowania pani mówi to nie mam pojęcia. Wyraźnie mówi, że wszyscy mają być równo traktowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie w tej wypowiedzi nie ma rasistowskich zdań. Nie rozumiem o co te bicie piany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak ty Polaku! - czy to też rasizm ? No ludzie... przecież tu chodzi o to, żeby wszyscy bez względu na kolor przestrzegali prawa jednakowego dla każdej nacji, narodowości czy koloru. W krajach muzułmańskich to ty się musisz dostosować do ich prawa, oni w Polsce muszą dostosować się do naszego. Proste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej wypowiedzi nie widzę 1 procenta rasizmu -biały ??Europejczyk to też słowo rasizm .Dlaczego w Polsce jest tyle głupich mieszkańców kapusiów  bezpodstawnych oskarżeń ,wstyd  panie Pawlak .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam się czy Pawlak nagrywając wypowiedź Burmistrza uzyskał Jego zgodę, bo y tego co sie orientuję takowa należy mieć-ale on przecież może i z tego afery nie zrobi - gdyby to ktoś jego samego nagrał to przypuszczam,że od razu poleciałby i opisał to.zbyt wrażliwi jesteśmy w sprawie obcokrajowców i kolorowych - o nas to mogą musić wszystko i wszędzie ale jak tylko my zabieramy głos i coś powiemy na niekorzyść to od razu jest haja - sprawa dotyczy i Żydów i czarnych itp. Pawlak za młodo się wyrwałeś w niewłaściwe miejsce i nie  cwaniakuj bo to może się na tobie odbić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Burmistrz Kosiarski! A o Pawlaku trzeba pamiętac za rok przy wyborach. Postoi z rodzicami na targu to będzie miał czas pomyśleć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze postów napiszesz rzeczniku? A z tym nagrywaniem i zgodą to dałeś. Sesje są publiczne o czym doskonale ci wiadomo. Grunt się pali oj pali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy panowie Kuczyński i Kosiarski wstapili juz do NOP'u? popiera was stado ogolonych głów i jeden obywatel Szczecina ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba pan rzecznik znalazł temat, który może odwrócić dyskusję od zatrudnienia jego żony w MOPS. Czy ja dobrze widzę, że kiedy do burmistrza przychodzi dziennikarz z pokoju wychodzi osoba pełniąca obowiązki kierownika MOPS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi się zdaje, czy w tym dokumencie Telewizji Polskiej nikt nie popiera Kosiarskiego za wyjątkiem jego samego? http://lle24.pl/polityka/reportaz-o-leczynskim-targowisku-dzisiaj-w-tv/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w tej sprawie nie wypowie sie rzecznik urzędu miasta? Czy on jest nadal rzecznikiem czy może zajmuje się teraz kadrami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te "Brunatną Księgę" możecie sobie o kant dupy rozbić!!! Co to jest? Kto to czyta? Po co to? Trzeba naprawdę nie miec co robić aby takimi głupstwami sie zajmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w tej sprawie nie wypowie sie rzecznik urzędu miasta? Czy on jest nadal rzecznikiem czy może zajmuje się teraz kadrami?
Kadarami jak kadrami ale w szpitalu kolejki dalej jak ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz znika wątek o zatrudnieniu zony rzecznika miejskiego  Grzegorza Kuczyńskiego w łęczyńskim mopsie. Czy ktos mi może wytłumaczyć dlaczego? Co do tego komu zalezy na usuwaniu tego wątku, akurat nie trzeba być wielkim myslicielem aby to zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudny wątek = gdyby puściła bąka byłaby sensacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z bloga pana Pawlaka: Do Waszej dyspozycji jestem pod numerem telefonu 505 206 609 oraz adresem e-mail: sebastianpawlak@onet.pl Pełnię również dyżury w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Staszica 17 w godzinach 17.00-18.00.   W dniach, w których odbywa się sesja Rady Miejskiej jestem do dyspozycji na pół godziny przed jej rozpoczęciem w Biurze RM przy Pl. Kościuszki 22.   Harmonogram dyżurów w 2013 roku:   WRZESIEŃ:   PAŹDZIERNIK:   LISTOPAD:   GRUDZIEŃ: Serdecznie zapraszam do kontaktu!      Oszukuje, wcale dyżurów nie ma, kontaktów zero. Wszystko czarną czcionką, zero kolorowych czcionek, rasista cholerny. Pawlak do brunatnej księgi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba komuś padło na główkę z poziomu frustracji. Co jeszcze wymyślisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówcie się co piszecie,popatrzcie na to jak w mediach zniekształcane są informacje,wyolbrzymiane tematy,które budzą sensację,zainteresowanie,a Pawlak zajmuje się właśnie dziennikarstwem,więc sztukę manipulacji ma opanowaną. Niektórzy z was tej manipulacji ulegają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak łażący z aparatem wokół przedszkola to mi pod jakiegoś pedofila podchodzi, no ale może żywopłot i huśtawkę przyszedł oglądac i ekologicznago chodnika szikac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te komentarze jednoznacznie dają do zrozumienia, że kogoś zabolał ten materiał w TV. I bardzo dobrze. Niemoc i frustracja was wypełnia. Szczekajcie choć mam wrażenie, że to jeden osobnik ciągle tu pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...