Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Łęcznej do Brunatnej Księgi za \"kolorowych”

Utworzony przez gość, 13 września 2013 r. o 19:27 Powrót do artykułu
Każdy komentarz tak bedziecie komentowac ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie ludziska spokój.   W końcu jest jakiś rzeczywisty gospodarz miasta i gminy Łęczna, a że coś mówił i za pojedyncze słówka go chwytają - tak to bywa w działalności samorządowej. Trzeba znać Człowieka, który chce działać.   Tyjo - "dziadek"  jest z Tobą duchem - tak trzymaj i dalej modernizuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może oskarżajcie burmistrza jeszcze o gwałt (pewnie ma czym), złodziejstwo (zawsze może ukraść mydło z kibla) czy wiele innych przestępstw!! kogoś tu już naprawdę popierd..iło - jak miał powiedzieć o kolorowych??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że sąd tym razem nie dopatrzy się "rzymskiego salutu" i pozbawi Łęczną tej przykrej wizytówki jaką niewątpliwie jest burmistrz - kolorowy miś... żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że sąd tym razem nie dopatrzy się "rzymskiego salutu" i pozbawi Łęczną tej przykrej wizytówki jaką niewątpliwie jest burmistrz - kolorowy miś... żenada
zamiast do brunatnej wpisać do białej,jest już tochę targów w Łęcznej przypomnijcie sobie ten koło NIBY DWORCA na Targowej i TEN NA PASTERNIKU  parę lat wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są organizacje ,ktore zarabiaja na wszelkich chwytach i mam nadzieję,że burmistrz Łecznej nie da się na to nabrać.On ma rację,bo chce porzadku w mieście.A może powiedział coś co nie jest prawdą???Kto nie wierz niech pojdzie na targowiski w Łęcznej ,czy gdzie indziej?Co nie ma kolorowych?A w sejmie ich nie ma? Coś się chyba ludziom stało ze wzrokiem ,albo rozumem???Prawdy nie może nikt powiedzieć?Czy w naszym kraju już wszystko ma byc kłamstwem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny poparcie z Lublina? Murzy, Cygan, Rumun, Polak, Żyd- rozumiem że to juz jest rasizm?? Ludzie - przeciez ten facet ma racje- prawo jest dla wszystkich, a obywatele nie powinni kupowac od kolorowych( bo chyba nie laciatych?) poniewaz jest to wielka szkoda dla gospodarki - ciekawe czy ci ludzie placa podatki jak normalny przedsiebiorca- wspierajmy WŁASNY HANDEL- kiedy Polacy zroumieja ze to jest droga do silnego panstwa a nie plucie sobie nawzajem w twarz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, prawo jest dla wszystkich. Całe szczeście człowieka, który uważa że jest burmistrzem też obowiązują te same zasady. Nie wyobrażam sobie aby za swoje słowa nie odpowiedział przed sądem. Najwyższa pora pakować walizki.   Nie przypominam sobie aby ktokolwiek wczesniej tak popsuł wizerunek mojego miasta. Won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwile okaże się, że w urzędzie nie mówi się już "dzień dobry" tylko trzeba "hajlować". Wtedy też powiecie, że to normalne? Jesteście smieszni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam się czy Pawlak nagrywając wypowiedź Burmistrza uzyskał Jego zgodę, bo y tego co sie orientuję takowa należy mieć-ale on przecież może i z tego afery nie zrobi - gdyby to ktoś jego samego nagrał to przypuszczam,że od razu poleciałby i opisał to.zbyt wrażliwi jesteśmy w sprawie obcokrajowców i kolorowych - o nas to mogą musić wszystko i wszędzie ale jak tylko my zabieramy głos i coś powiemy na niekorzyść to od razu jest haja - sprawa dotyczy i Żydów i czarnych itp. Pawlak za młodo się wyrwałeś w niewłaściwe miejsce i nie  cwaniakuj bo to może się na tobie odbić
zastanawiam sie, czy przeczytałeś kiedykolwiek ustawę o samorządzie gminnym. Chyba nie. Dzialania organów gminy są jawne. Sesje są jawne. A poza tym są nagrywane przez biuro rady. Boli, że ma się takiego idola, co??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z bloga pana Pawlaka: Do Waszej dyspozycji jestem pod numerem telefonu 505 206 609 oraz adresem e-mail: sebastianpawlak@onet.pl Pełnię również dyżury w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Staszica 17 w godzinach 17.00-18.00.   W dniach, w których odbywa się sesja Rady Miejskiej jestem do dyspozycji na pół godziny przed jej rozpoczęciem w Biurze RM przy Pl. Kościuszki 22.   Harmonogram dyżurów w 2013 roku:   WRZESIEŃ:   PAŹDZIERNIK:   LISTOPAD:   GRUDZIEŃ: Serdecznie zapraszam do kontaktu!      Oszukuje, wcale dyżurów nie ma, kontaktów zero. Wszystko czarną czcionką, zero kolorowych czcionek, rasista cholerny. Pawlak do brunatnej księgi.
nr telefonu, e-mail podany... tak to ewidentnie brak kontaktu. Zmień chłopie oklulary. I może mi podasz jakieś namiary na innych radnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie antysemickie plakaty na przystankach, w Łęcznej burmistrz wypowiadający się o "kolorowych" i otrzymujące poparcie NOP. Co się dzieje w kraju, który tak wiele usierpiał z rąk faszystów i komunistów? Gdzie jest policja? Gdzie są sądy?! Tacy ludzie nigdy nie powinni pełnić żadnych publicznych funkcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie antysemickie plakaty na przystankach, w Łęcznej burmistrz wypowiadający się o "kolorowych" i otrzymujące poparcie NOP. Co się dzieje w kraju, który tak wiele usierpiał z rąk faszystów i komunistów? Gdzie jest policja? Gdzie są sądy?! Tacy ludzie nigdy nie powinni pełnić żadnych publicznych funkcji!
Bzdury wierutne piszesz,dla takich właśnie walczących ludzi pomniki w naszym kraju !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie antysemickie plakaty na przystankach, w Łęcznej burmistrz wypowiadający się o "kolorowych" i otrzymujące poparcie NOP. Co się dzieje w kraju, który tak wiele usierpiał z rąk faszystów i komunistów? Gdzie jest policja? Gdzie są sądy?! Tacy ludzie nigdy nie powinni pełnić żadnych publicznych funkcji!
Żałosny jesteś, jak tak dalej pójdzie niedługo w Europie będziesz musiał przestrzegać prawa islamu , zobaczymy co wtedy powiesz, czy w ogóle będziesz mógł coś powiedzieć, oni nauczą cię jak trzeba przestrzegać ich prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisdowładzyworkinagłowę6ranochajda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Burmistrzowi Łęcznej na Forum Dziennika Wsch WAM0 Jerzy Warszyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Bułgarzy czy Rumuni są islamistami? Chyba nienawiść i zacietrzewienie zaślepiła wam oczy. A pomnik już jest - dzik o imieniu... Teo. Tylko, że kły mu gdzieś ukradli. Może trzeba mu założyć mundurek, skoro Łęczna to teraz miasto czyste rasowo.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Bułgarzy czy Rumuni są islamistami? Chyba nienawiść i zacietrzewienie zaślepiła wam oczy. A pomnik już jest - dzik o imieniu... Teo. Tylko, że kły mu gdzieś ukradli. Może trzeba mu założyć mundurek, skoro Łęczna to teraz miasto czyste rasowo.....?
Nie są ale u nich są ich prawa i masz ich tam przestrzegać, Rumuni i Bułgarzy to jest mała cząstka tych którzy przyjeżdżają, więc nie podchodzimy do tego wybiorczo że jak się napisze o muzułmanach to dajemy przykład rumuna. I nie wiem dlaczego nie wolno mi powiedzieć rumun czy bułgar, a jak mam mówić obywatel rumunii czy wielce wielebny obywatel bułgarii a jak inaczej powiem to juz kogoś obraziłem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny jesteś, jak tak dalej pójdzie niedługo w Europie będziesz musiał przestrzegać prawa islamu , zobaczymy co wtedy powiesz, czy w ogóle będziesz mógł coś powiedzieć, oni nauczą cię jak trzeba przestrzegać ich prawo.
Banda ogolonych de*ili, którym wydaje sie że maja jakies poglądy, nie będzie tutaj dyktowała prawa. Jest jeden kodeks karny i dotyczy wszyskich. Kosiarskiego też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie są ale u nich są ich prawa i masz ich tam przestrzegać, Rumuni i Bułgarzy to jest mała cząstka tych którzy przyjeżdżają, więc nie podchodzimy do tego wybiorczo że jak się napisze o muzułmanach to dajemy przykład rumuna. I nie wiem dlaczego nie wolno mi powiedzieć rumun czy bułgar, a jak mam mówić obywatel rumunii czy wielce wielebny obywatel bułgarii a jak inaczej powiem to juz kogoś obraziłem 
Nikt nie zabrania ci mówić rumun czy bułgar. Chodzi o słowo "kolorowy" którego uzył wódz. Nie więc odwracaj kota ogonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...