Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Łęcznej do Brunatnej Księgi za \"kolorowych”

Utworzony przez gość, 13 września 2013 r. o 19:27 Powrót do artykułu
misio kolorowy, co za żenada http://lle24.pl/polityka/zenujace-tlumaczenia-burmistrza-wideo/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świńska rura nie miś. Oglądać od 2:05 ;) http://www.youtube.com/embed/6sCo4akvYNc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda ogolonych de*ili, którym wydaje sie że maja jakies poglądy, nie będzie tutaj dyktowała prawa. Jest jeden kodeks karny i dotyczy wszyskich. Kosiarskiego też.
Jest jeden kodeks karny i dotyczy wszyskich tych ktorzy łamią prawo a więc kolorowych na targu którzy łamia prawo, a nie tych którzy go nie łamia tylko mówią o łamiących prawo prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od czego jest straż miejska? Jak ktoś nie chce płacić są służby od tego. Widziałem w któryś poniedziałek jak ludzie prosili straż o jakąś interwencję nie wiem o co chodziło. Posłuchali nic się nie odezwali i z targu poszli. Potrafią jedynie mandat wypisać jak ktoś źle postawi.   A kto zna Kosiarskiego ten wie, że po nim takich wypowiedzi można się spodziewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od czego jest straż miejska? Jak ktoś nie chce płacić są służby od tego. Widziałem w któryś poniedziałek jak ludzie prosili straż o jakąś interwencję nie wiem o co chodziło. Posłuchali nic się nie odezwali i z targu poszli. Potrafią jedynie mandat wypisać jak ktoś źle postawi.   A kto zna Kosiarskiego ten wie, że po nim takich wypowiedzi można się spodziewać.
ale co wspólnego z tą wypowiedzią ma straż miejska, jest mowa o tym że przyjezdni z rożnych krajów łamią prawą, a chce się pokazać że łamie prawo ten kto mówi o tych co łamią prawą używając wyrazów których nigdzie nie jest napisane że nie  wolno używać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co wspólnego z tą wypowiedzią ma straż miejska, jest mowa o tym że przyjezdni z rożnych krajów łamią prawą, a chce się pokazać że łamie prawo ten kto mówi o tych co łamią prawą używając wyrazów których nigdzie nie jest napisane że nie  wolno używać 
Skąd masz pewność, że prawo łamią obcokrajowcy? Nasi robią to samo!!! Nie wierzyłbym tak do końca w to co mówi burmistrz. Jego (dez)informacje co najmniej kilka razy sie nie potwierdziły.   Noc chyba że Ci za to płaci ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spokój, nie ma do de*ilowi tłumaczyć. On mysli że jest narodowcem. Niestety tak to już jest, że najbardziej o czystości rasy krzyczą ci z chińskimi trampkami na nogach.   Musiał być bardzo nieszcześliwy jak jeszcze nie tak dawno temu w Górniku grał (bardzo dobrze) czarnoskóry "Prezes".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będą go ciągać po sądach to mogę opowiedzieć o handlowych panach w Świdniku takich samych z własnego doświadczenia- opis na forum WAM0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy to wie, ze brudasy to urodzeni oszusci, klamcy i zlodzieje, maja to we krwi. taki nigdy nie bedzie pracowal w uczciwej robocie. handelek, kombinacje i najlepiej bez kwitu z reki do reki. dziwie sie wam, jak wam wyprali mozgi na poprawnosc polityczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...