Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: 110 metrów nowej ulicy

Utworzony 9 maja 2016 r. o 14:43 Powrót do artykułu
Kto wpływowy tam mieszka do k.... nędzy. I kiedy k.... wyremontujecie wreszcie ul. Gwarków do ch... pana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy naprawdę artykuł dotyczy 110 metrów bieżących ulicy? powtarzam 110 metrów słownie: sto dziesięć??? Liczby w Łęcznej powalają: 50 wniosków OZE, 110 metrów ulicy co jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden Kosiarski i jak dla mnie o jednego za dużo. To miasto się stoczyło przez ostatnie lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy naprawdę artykuł dotyczy 110 metrów bieżących ulicy? powtarzam 110 metrów słownie: sto dziesięć??? Liczby w Łęcznej powalają: 50 wniosków OZE, 110 metrów ulicy co jeszcze?
Myśl bardziej optymistycznie, zakładając że nie jest to ulica jednokierunkowa to nam daje 220 (słownie: dwieście dwadzieścia metrów) ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśl bardziej optymistycznie, zakładając że nie jest to ulica jednokierunkowa to nam daje 220 (słownie: dwieście dwadzieścia metrów) ;)
Ty "ja", Ty sobie jaja robisz? ja dołożę że za 150tysi można zrobić jeszcze jedną koncepcję rewitalizacji czegoś 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden Kosiarski i jak dla mnie o jednego za dużo. To miasto się stoczyło przez ostatnie lata.
No faktycznie porównując 2002 i 2016 to się stoczyło z grajdoła w trochę znaczniej piękniejsze i doinwestowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty "ja", Ty sobie jaja robisz? ja dołożę że za 150tysi można zrobić jeszcze jedną koncepcję rewitalizacji czegoś 
A jak sądzisz Emotikon na końcu chyba to wyjaśnia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie porównując 2002 i 2016 to się stoczyło z grajdoła w trochę znaczniej piękniejsze i doinwestowane.
Piękniejsze?! Buahahahahahaha. Mniej zieleni, więcej betonu i...fontanna. Jajcarz z ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękniejsze?! Buahahahahahaha. Mniej zieleni, więcej betonu i...fontanna. Jajcarz z ciebie.
Ile drzew posadziłas kicha tej wiosny? bo ja ponad 1000 sł/jeden tysiąc/ Trochę ładniejsza ta fontanna jak ten STARODRZEW  ze spadajacymi konarami na głowy. Nikt na te drzewa nie wchodził w zimie ,a młodzież na choinkę wlazła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina byłego pseudoprawicowego starosty łęczyńskiego  sie ustawia za żadów  PISu .bratowa adaśa Niwińskiego a kolezanka Niewiadomskich i Biegaja zosatala kierownikiem KrUS w łecznej to nie jest nepotyzm? Pawlaku obudź się…. Rodzina na swoim…..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki panie nepotyzm to KWALIFIKACJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile drzew posadziłas kicha tej wiosny? bo ja ponad 1000 sł/jeden tysiąc/ Trochę ładniejsza ta fontanna jak ten STARODRZEW  ze spadajacymi konarami na głowy. Nikt na te drzewa nie wchodził w zimie ,a młodzież na choinkę wlazła.
Buahahahahahahahhah...o w mordę...buahahahahahahaha. Pochwal się Guinness'owi. Kolejny jajcarz. Musiał ci taki konarek ostro przywalić w makówkę, że piszesz "coś takiego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile drzew posadziłas kicha tej wiosny? bo ja ponad 1000 sł/jeden tysiąc/ Trochę ładniejsza ta fontanna jak ten STARODRZEW  ze spadajacymi konarami na głowy. Nikt na te drzewa nie wchodził w zimie ,a młodzież na choinkę wlazła.
Hahahaha. A z której choinki ty się urwałeś pajacu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahahahahahahhah...o w mordę...buahahahahahahaha. Pochwal się Guinness'owi. Kolejny jajcarz. Musiał ci taki konarek ostro przywalić w makówkę, że piszesz "coś takiego".
No widzisz pamiętaj ze sztucznej choinki się boleśnie spada i poźniej pod czachą bałagan. Dobrze,że kable od świateł  były w dobrej izolacji   bo byś jeszcze doznał dodatkowych  pieszczot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) :) :)  żyjemy w jakims absurdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to ty jesteś pajac!!! A nie może być dwóch. Więc,,, wyluzuj pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sraty taty dupa w kraty. Kolejny debil się wymądrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brzydko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Rodzina byłego pseudoprawicowego starosty łęczyńskiego  sie ustawia za żadów  PISu .bratowa adaśa Niwińskiego a kolezanka Niewiadomskich i Biegaja zosatala kierownikiem KrUS w łecznej to nie jest nepotyzm? Pawlaku obudź się…. Rodzina na swoim…..
no a ja się zastanawiałam z tym KRUSem, skąd i kto? PSL - Rodzina na swoim, dobre :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzicie co się dzieje na tej ulicy podczas deszczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...