Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Artykuł za 20 groszy ? Dziadostwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z wykładu Pana Prof.Chmielewskiego 20 ton na dobę podsiąka z nieszczelnych szamb do wód podskórnych z działek tam gdzie brak kanalizacji,suche lato wody gruntowe obniżyły się około 3m, do jeziora spłyneły szamba grunty nie przefiltrowały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam jak naliczą podatek to na resztę zabraknie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przereklamowane jezioro drożyzna, pasztety na plażach i starsi faceci spacerujący wieczorem w stronę jeziora z ręcznikiem na ramieniu i szamponem w ręku - nuda  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wy mi musicie płacić żebym czytał te głupoty. Jacy ludzie przebywają nad danym akwenem taka woda. Proste i logiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dudy zniszczyli jezioro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie bedą teraz grillować bo dotychczas całe ''BURACTWO''zjeżdżało z grillami i nie było można swobodnie poleżeć na kocu czy leżaku w tych dymach na tej niby plaży w cieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co na to SANEPID?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmarnowali piękny akwen teraz na 50 lat zatkać wszystkie dupy i szamba to nastąpi samoczynne oczyszczenie biologiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPISZCIE O PODATKACH ile  trzeba bulić na ten dworek w ludwinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworek dworkiem, ale te imprezy, np za gminne pieniądze promowanie przyjaciół ( przewodniczącego rady gminy i jego Spółdzielni ) na święcie chleba i makaronu. A może zrobić święto torfu - też jest taka firma, albo dzień ogrodzeń i balustrad, czy święto silosów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się dziennikarzowi tak zacnej gazety, że pisze w sposób tak tendecyjny, że aż skłoniłem się do napisania tego komentarza. Otóż przez przypadek i z ciekawości byłem świadkiem tej kontroli i wyraźnie słyszałem jak Pani z Ochrony Środowiska wyraźnie stwierdziła, że przecież tu nic nie ma, a druga dodała to może w jeziorze. Nad jeziorem Panie pobierały wodę niby do kontroli śmiejąc się, że to niemożliwe, aby były tu ścieki, bo woda jest przezroczysta i pełna ryb. Więc o jakich stwierdzonych śladach wylewania ścieków redaktor pisze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 inni mieszkańcy gminy też płacą tak horrendalne podatki? przecież ten ośrodek jest ogromny, to jakie on musi płacić podatki ? walory tych stron podupadają a podatki tylko rosną,  posiadacze działek  musza mieć swoją reprezentację w końcu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo a któż to się odezwał? dawno Ciebie tu nie było :) "uderz w stół a nożyce się odezwą". Firma wylewa szambo to trzeba firmę ratować i zaatakować "dworek w Ludwinie" . Płaci Wam za to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 inni mieszkańcy gminy też płacą tak horrendalne podatki? przecież ten ośrodek jest ogromny, to jakie on musi płacić podatki ? walory tych stron podupadają a podatki tylko rosną,  posiadacze działek  musza mieć swoją reprezentację w końcu  
A cóż to za ośrodek ten odgrodzony?To chyba jakaś mżonka tego co ludzie oczekiwali!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezioro w tym roku jak zupa, mało zachęcające ale dobrze że ktoś poruszył temat podatków - bo nie wiem za co tyle płacimy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to za ośrodek ten odgrodzony?To chyba jakaś mżonka tego co ludzie oczekiwali!!! racja, na nazwę RESORT trzeba sobie zasłuży to słowo z angielskiego oznacza kurort ale zamiast kurortu jest szambo i nocny smród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tego pięknego jeziora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻECZYWIŚCIE TŁUMACZENIE, PŁACĘ PODATKI TO MOGĘ WYLEWAĆ SZAMBO DO JEZIORA !!! NA CAŁYM ŚWIECIE SĄ PODATKI ALE TAKIE ŻECZY TO MOŻE ROBIĆ TYLKO PREZES TARNASIEWICZ!!! BARBARZYNSTWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że w końcu ktoś zareagował na to co wyprawiają w tym ośrodku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...