Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcecie żłobek? To sobie napiszcie pismo... (AUDIO)

Utworzony przez Bartol., 8 kwietnia 2013 r. o 15:32
Czyli o zdobywaniu prestizu raz jeszcze. Na blogu również plik audio dla niedowiarków http://lle24.pl/polityka/sebastian-pawlak-chcecie-zlobek-to-sobie-napiszcie-pismo-audio/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samorząd nie musi zakładać żłobka ,może to zrobić osoba praywatna ,a samorząd wspomoże ,może to być bartol czy tylko ma uprawnienia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak narazie, podobnie jak inni mieszkańcy naszego miasta, jestem uprawniony do informowania o tym jak przebiegają sesje rady miejskiej. Wystarcza mi to w zupełności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
jak narazie, podobnie jak inni mieszkańcy naszego miasta, jestem uprawniony do informowania o tym jak przebiegają sesje rady miejskiej. Wystarcza mi to w zupełności
no to do żłobka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol, nie daj się im. To stara komunistyczna metoda - ośmieszyć albo okrzyknąc cię szkodnikiem, A szkodnik jest tylko jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś słuchał nagrania to zobaczcie jak Pani Borkowska zamiast przywołać do porządku swojego kolegę Teodora to zarzuca Pawlakowi, że on się źle zachowuje. Kpina. I dodaje, że ludzie na tej sali myślą podobnie. A kto jest na sali podczas sesji? Sołtysi, dyrektorzy szkół, pracownicy urzędu, prezesi spółdzielni, czasem osoby postronne. Większość z tych ludzi pewnie uważa naszego gospodarza za odpowiedniego "kulturalnego" człowieka, ale zależy od niego więc siedzą i słuchają. Tak Pani Borkowska prowadzi sesje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy obecni na sesjach niekoniecznie są zależni od burmistrza,czy nie macie przypadkiem nagrania jak na ostatniej sesji Pawlak został ośmieszony przez sołtyskę,która nazwała go mącicielem(najdelikatniej mówiąc),za jego poglądy na temat wsi i jak to niby powodzi się wsiom bo mają fundusz sołecki i za te marne parę groszy posypią sobie trochę żużla na parę metrów drogi, a osiedla takie biedne i nic nie mają? Bardzo prosimy o tę wypowiedz pana Pawlaka i pani sołtys. Miszkańcy wsi należących do gminy Łęczna bardzo chcą poznać,dowiedzieć się więcej o marginalnym traktowaniu przez naszych radnych wsi. Panie Bartolu,bądz pan obiektywny,chcemy to usłyszeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu nie przez sołtyskę tylko Panią sołtys. Dziennikarzu ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sołtyskę, skarbniczkę, kuczynski jestes żałosny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Grzesiu nie przez sołtyskę tylko Panią sołtys. Dziennikarzu ty... [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1365482750' post='756483'] sołtyskę, skarbniczkę, kuczynski jestes żałosny
u was wszystko sprowadza się i tak do jednego. Jesteście żenująco niespełnieni i nieszczęsliwi. Kogo wy w końcu atakujecie? Wasz niewypał - dziwoląg internetowy zwany przez was blogiem czy stroną za wszelka cenę, nachalnie reklamujecie tutaj, a L24 do piet nie dorastacie pod żadnym względem. Wiem, wiem, macie na mój post odpowiedź! za chwilę stan się Kuczyńskim, Wirtualnym tatą, urzędasem a L24 będzie przez was jakoś nazwana, a ja ośmieszony. To wasz płytki populistyczny styl, którym ja osobiście już rzygam. I nie tylko ja. Tu docieracie do kilkunastu osób, a do wyborów idzie inna większość. I mam nadzieję, że tacy ludzie jak wy obecnie nigdy nie będzie miała realnego wpływu na moje miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
u was wszystko sprowadza się i tak do jednego. Jesteście żenująco niespełnieni i nieszczęsliwi. Kogo wy w końcu atakujecie? Wasz niewypał - dziwoląg internetowy zwany przez was blogiem czy stroną za wszelka cenę, nachalnie reklamujecie tutaj, a L24 do piet nie dorastacie pod żadnym względem. Wiem, wiem, macie na mój post odpowiedź! za chwilę stan się Kuczyńskim, Wirtualnym tatą, urzędasem a L24 będzie przez was jakoś nazwana, a ja ośmieszony. To wasz płytki populistyczny styl, którym ja osobiście już rzygam. I nie tylko ja. Tu docieracie do kilkunastu osób, a do wyborów idzie inna większość. I mam nadzieję, że tacy ludzie jak wy obecnie nigdy nie będzie miała realnego wpływu na moje miasto.
DUPKU TO JEST MOJE MIASTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
u was wszystko sprowadza się i tak do jednego. Jesteście żenująco niespełnieni i nieszczęsliwi. Kogo wy w końcu atakujecie? Wasz niewypał - dziwoląg internetowy zwany przez was blogiem czy stroną za wszelka cenę, nachalnie reklamujecie tutaj, a L24 do piet nie dorastacie pod żadnym względem. Wiem, wiem, macie na mój post odpowiedź! za chwilę stan się Kuczyńskim, Wirtualnym tatą, urzędasem a L24 będzie przez was jakoś nazwana, a ja ośmieszony. To wasz płytki populistyczny styl, którym ja osobiście już rzygam. I nie tylko ja. Tu docieracie do kilkunastu osób, a do wyborów idzie inna większość. I mam nadzieję, że tacy ludzie jak wy obecnie nigdy nie będzie miała realnego wpływu na moje miasto.
przed pójściem do roboty jeszcze zdażył napisać, dziś o 8 zaczynają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przed pójściem do roboty jeszcze zdażył napisać, dziś o 8 zaczynają.
BOLI? MIAŁO BOLEĆ! DUPKU! GUBICIE SIĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uff do szesnastej spokój, no chyba że wirtualny tata sie uaktywni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, którzy mają wszystkich tutaj inaczej piszących za urzędasów itp po prostu nie posiadają mózgów, przykre. Nie wiem czy wiecie, że ludzie są homo sapiens ( człowiek rozumny ) i mają własne zdanie, a wasze szufladkowanie jest nic niewarte. Znajoma chciała założyć żłobek i w Łęcznej ciężko było, ale i w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co piszesz świadczy tylko o tym, że urząd powinien takim ludziom to ułatwiać a nie gadać głupoty, że nie ma zapotrzebowania. Po za tym błędy Kuczyńskiego widać gołym okiem. Nikogo nie szufladkuje. Miej sobie swoje zdanie kimkolwiek jesteś. Nie rozumiem tylko, że są tu ludzie, którzy na na siłę chcą wmówić innym ludziom, że podwyżki są dla dobra miasta, że na żłobek nie ma zapotrzebowania, że dobry gospodarz traktuje ludzi z kulturą i po partnersku. Można wymieniać tak dalej. Ludzie sami ocenią tylko muszę o tym wiedzieć. A niektórym to bardzo przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Maniek, ale czy ja gdzieś napisałem, że podwyżki są dobre? Mnie tylko chodzi o to, że nie wszyscy musimy zgadzać się we wszystkim w 100%. Niestety nie wszyscy to rozumieją i zaczyna się jazda od wyzwisk. Żłobki są jak najbardziej potrzebne, u nas w mieście szczególnie to widać, jest wiele młodych małżeństw z dziećmi. U nas przede wszystkim brakuje lokali, czy to na mieszkanie czy chociażby na lokalizację żłobka. Pozdrawiam wszystkich z którymi można spokojnie, na poziomie wymienić się spostrzeżeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Nikogo nie szufladkuje. Miej sobie swoje zdanie kimkolwiek jesteś. Nie rozumiem tylko, że są tu ludzie, którzy na na siłę chcą wmówić innym ludziom, że podwyżki są dla dobra miasta, że na żłobek nie ma zapotrzebowania, że dobry gospodarz traktuje ludzi z kulturą i po partnersku. Można wymieniać tak dalej. Ludzie sami ocenią tylko muszę o tym wiedzieć. A niektórym to bardzo przeszkadza.
Człowieku czy ty rozumiesz to co piszesz?! Pokaż mi jedno zdanie gdzie ktoś popiera podwyżki! Jak ktoś pisze, że nie toleruje waszych populistycznych, agresywnych sformułowań i wyżywaniu się na rzeczniku urzędu czy kim on tam jest), to nie znaczy że popiera podwyżki, tylko się nie zgadza z waszym płytkim sposobem ataku! Ludzie to nie małpy i widzą co się dzieje i bez waszego pokazywania brudnymi paluchami, drodzy intelektualiści. Atakujecie nie system tylko osoby czyli robicie dokładnie to to krytykowany przez was TEO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się teraz szukać ale wirtualny tata ukrywający się pod nickiem "gość" pisał chyba w temacie śmieci, że ceny są adekwatne i odpowiednie. To samo pisał o wodzie. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz. Jedyną osobą, która tu atakuje jest właśnie od czasu do czasu ktoś z urzędu - nie wiem czy rzecznik. I nie pisz do mnie jakbym był radnym lub bartolem itp. Mam swoje zdanie i na pewno nie będę popierał betonowego układu, który boi się nawet tego jak głosuje. Przez tyle lat nikt nie miał odwagi przeciwstawić się tym ludziom. Nie wiem czego się bali. Teraz wiemy co się dzieje na sesjach i kto jak głosuje. Tobie może się to nie podobać. Mi się podoba. P.S. Nawet w Milejowie mieszkańcy mogą obejrzeć w internecie posiedzenia rady gminy. Tam jakoś nie protestują i da się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Tobie może się to nie podobać.
Kolejna idiotyczna insynuacja. To istota waszych "wypowiedzi". Naprawdę nie ma sensu z wami polemizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...