Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcecie żłobek? To sobie napiszcie pismo... (AUDIO)

Utworzony przez Bartol., 8 kwietnia 2013 r. o 15:32
Ja występuje jako jedna osoba więc to "wami" używaj sobie w kontaktach z towarzyszami należącymi do partii, a tacy biorą jeszcze aktywny udział w rządzeniu Łęczną. Nic nie zamierzam Ci insynuować. Powiedziałem Ci tylko moje zdanie, a ty możesz mieć inne. Popieraj kogo chcesz, tylko pamiętaj co wiąże się z poparciem dla obecnej ekipy podwyżkowej. Taniej na pewno nie będzie, ale w końcu prestiż zdobywa się podwyżkami....oj przepraszam pracą ku chwale gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTY_BARTOL_ANTY_TEO napisał:
Człowieku czy ty rozumiesz to co piszesz?! Pokaż mi jedno zdanie gdzie ktoś popiera podwyżki! Jak ktoś pisze, że nie toleruje waszych populistycznych, agresywnych sformułowań i wyżywaniu się na rzeczniku urzędu czy kim on tam jest),
myslę, że kuczyński sam sprowokował to co się tutaj dzieje, swoim postępowaniem na urzadmiejski24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się zgadza cytując gminnego klasyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to mieliśmy 8 godzin spokoju, zaraz wracają do klawiatury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w zależności którą wirtualny tata ma zmiene w robocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wasz niewypał - dziwoląg internetowy zwany przez was blogiem czy stroną za wszelka cenę, nachalnie reklamujecie tutaj, a L24 do piet nie dorastacie pod żadnym względem.
Tak, rzeczywiście ich blogi i lle24.pl nie dorastają do pięt um24.pl pod względem ilosci wieści z Ck, wystaw kwiatów, szkolnych oficjałek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no to mieliśmy 8 godzin spokoju, zaraz wracają do klawiatury
Pawlaki i Bartole tez pracuja do tej godziny, wiec tylko czekac na ich pojawienie sie tutaj http://www.wprost.pl...-prawie-nie-ma/ Czy sytuacja w roku 2013 nadal jest taka tragiczna? niestety wcale nie jest lepiej. Oprocz tego, ze brakuje takich placowek, to dodac trzeba , ze brakuje najwidoczniej rowniez kadry o czym moga swiadczyc rozne patologiczne zajscia, jakie mialy miejsce w miejscach, gdzie rodzice moga na kilka godzin pozostawic swoje pociechy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd to wi
Gość napisał:
Pawlaki i Bartole tez pracuja do tej godziny.
Skąd taka pewność? pracują w urzędzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...