Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co będzie w oku kamery w Łęcznej?

Utworzony przez Ferdynand K, 4 lutego 2014 r. o 14:30 Powrót do artykułu
W mojej ocenie najlepiej byłoby usytuować tą kamerę, gdzieś w pobliżu stadionu Górnika Łęczna. Widać by było kto do miasta wjeżdża i wyjeżdża, kto w poniedziałek kieruje się na targowisko i czy frekwencja kupców będzie danego dnia duża? Patrzmy teraz na północną stronę, co byśmy widzieli? Na pewno oglądający widział by, kto kieruje się do Państwa do Urzędu, ewentualnie na Kamienny plac przy ul. Kościuszki celem obejrzenia rewelacyjnej fontanny. Znaleźliby by się i tacy, co nie dostrzegliby tych wytrysków na placu i udaliby się bezpośrednio nad jeziora. Przeciwny kierunek obserwacji to dojazd szosą milejowską np do szpitala, bardzo przydatna obserwacja  w celach statystycznych. Ile to osób chorych dziennie odwiedza szpital mając własny środek lokomocji? Jakby kamerę umiejscowić wysoko np na słupie oświetlającym stadion, to pewnie i pieszych brnących przez pole na oś. Bobrowniki też byście Państwo dostrzegli i zliczyli. Wtedy to Władza mogłaby rozważyć zasadność zrobienia tam chodnika. Ps. Bym zapomniał! Ale i mecze było by jak oglądać i na pewno" N I K" będący na kontroli w Łęcznej nie miałby nic Państwu do zarzucenia.   Rozważcie moją propozycję i wyciągnijcie wnioski, czy ta lokalizacja była by OK. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strata pieniędzy, jak potrzebne jest nagranie z monitoringu to straż miejska przeważnie go nie ma lub jest niewyraźne i nie do obejrzenia ani dla zwykłego obywatela ani dla policji - sprawca jest niewyraźny i nikomu nie wolno go zobaczyć ... chory łęczyński układ. Nie mogę się doczekać aż Straż łęczyńską zlikwidują, bezużyteczny twór...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta racja kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strata pieniędzy, jak potrzebne jest nagranie z monitoringu to straż miejska przeważnie go nie ma lub jest niewyraźne i nie do obejrzenia ani dla zwykłego obywatela ani dla policji - sprawca jest niewyraźny i nikomu nie wolno go zobaczyć ... chory łęczyński układ. Nie mogę się doczekać aż Straż łęczyńską zlikwidują, bezużyteczny twór...
bezużutecznie to ciebie stworzyli  -jak zwykle to w Łęcznej nic nie potrzebne ale mi to się należy bo ja to górnik a strażnik miejski to nie człowiek - żal mi cię człowieczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezużutecznie to ciebie stworzyli  -jak zwykle to w Łęcznej nic nie potrzebne ale mi to się należy bo ja to górnik a strażnik miejski to nie człowiek - żal mi cię człowieczku
  Podpisałeś się Ktoś, tylko nie dopisałeś, że z urzędu. Czyżbyś był ten od pisowni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga , uwaga ,: http://a.martino.pl/zabujca-na-wolnosci <-- 2 dni temu uciekł  z więzienia  !   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisałeś się Ktoś, tylko nie dopisałeś, że z urzędu. Czyżbyś był ten od pisowni?
kamera wytropi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezużutecznie to ciebie stworzyli  -jak zwykle to w Łęcznej nic nie potrzebne ale mi to się należy bo ja to górnik a strażnik miejski to nie człowiek - żal mi cię człowieczku
Policja łęczyńska jest w pełni sprawna mobilna i z mandatami sobie doskonale poradzi, więc tzw "straż od pisania mandatów" jest zupełnie zbędna :) Popatrz w lustro jeśli masz takie żale ...  a górnikom to co kasy żałujesz ?? Jak się weźmiesz za robotę to może i ty kiedyś zarobisz...bo póki co to słychać u ciebie zazdrosnego obiboka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na ulicy Wierzbowej z zasięgiem na Wierzbową 13 to kiedy będzie kamerka???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w poprzednim ustroju podobno iwiligowano=to był poważny zarzut rządzącym=dziwne, obecnie wszyscy chcą inwigilacji za pośrednictwem MONITORINGU czy nie da się żyć normalnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale namieszałeś-inwigilacja-przecież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie tylko szpicel i szpiclowanie,co za konfidencki dziki kraj,tusk musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Węszy jak kundel po śmietnikach i szuka sensacji. Węsz węsz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję zamontowanie monitoringu w urzędzie miejskim w niektórych pokojach. Dopiero byśmy zobaczyli czym zajmują się niektórzy podkreślam niektórzy urzędnicy i jak "promują" miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W oku kamery w Łęcznej będzie miał dyżur szpicel przez 24 godz. na dobę,takie są zalecenia odgórne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak więcej patroli tzn. jakich kolwiek, a w szczególności pieszych na placach zabaw weczorkami. Bo strażników widuje tylko w samochodzie, i to też sporadycznie. A tak wogóle to ktoś zna jakieś wyniki pracy "naszych" strażników? Albo może ktoś wie gdzie je można znależć, bo jestem ciekawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...