Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej z budową spopielarni? Mieszkańcy dalej protestują, a sąd uchyla odmowę budowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 sierpnia 2017 r. o 14:29 Powrót do artykułu
"Przypomnijmy, że pomysły budowy spopielarni zostały zablokowane w Lublinie, Chełmie, Głusku i Czerniejowie." .... iw Stalowej Woli i w Warszawie działają najbliższe spopielarnie zwłok. W województwie lubelskim niestety ani jedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dala od osad ludzkich. Jednocześnie z wysokim podatkiem środowiskowym za działalność. Może korzystajmy ze spopielarni spod Warszawy, albo na Ukrainie? Tam roboczogodzina jest tańsza, a popiół i tak ten sam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałem kiedyś w wieżowcu NAD spopielarnią zwłok. Dowiedziałem się jak spytałem czemu tam przychodzą sami elegancko ubrani smutni ludzie. Zero smrodu i emisji. Skontrolujcie gospodarstwa tych pieniaczy to zobaczycie że syf im jednak nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co protestują to ludzie z epoki kamienia. Jednym słowem Ciemnogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPIE WIEŚNIAKI PODPUSZCZONE PRZEZ CZARNEGO - CZARNY NA SPOPIELARNI TRACI KASĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak w Trawnikach wybudują sobie spopielarnię? Czemu inwestycji nie zrealizują na własnym podwórku? Oto jest pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsioczki, Prostoczki, poloczki, dno i 3m mułu hahaaaaa centrum wsi... jak zabrzmiało, pewni metropolia normalnie... A gnój i szambo sąsiada na polu to wam nie przeszkadza??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymam kciuki za wlascicieli domu pogrzebowego. a " wieski " jak to wieski , wystarczy, ze ktos im powie, ze spopielarnia to zlo i krzycza na lewo i prawo, a pojecia nie maja. hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach retorsji żaden z Zakładów Pogrzebowych nie będzie obsługiwał pogrzebów z m-ści Jaszczów. A ten co podburza straci głos niebawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w innych rejonach Polski funkcjonują bez problemu. Wszak ludzie coraz częściej życzą sobie kremacji i to ostatnie życzenie należy uszanować. ale gdzie ma się spopielać zwłoki?. Jak na razie ludzie z Lubelszczyzny wożą do Tarnowa albo i jeszcze dalej. Co do lokalizacji ....."w centrum naszej wsi". jest też nie zrozumiała. Lokalizacja spopielarni dla ludzi już nie żyjących jest obojętna tak dla żyjących jest nadal problemem. Największą winę ponosi tu Organ wydający Decyzję o Warunkach Zabudowy (o ile nie było Planu Miejscowego) a był nim wójt Gminy Milejów. Bo to jest tak, że Starosta wydaje pozwolenia na budowę na podstawie projektu, wniosku i tychże warunków zabudowy. O ile nie ma błędów nie mam podstawy do niewydania PnB. Społeczność może teraz mieć w takim razie pretensje do "wojego" Wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mają być 3 spalanie odpadów z całej Polski, to dlaczego u Was ma nie być jedna spopielarnia? Ludzie się przecież nie liczą, najważniejszy jest biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa podgrzewana politycznie przez wszystkie strony, sprawa tego nie warta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsioczki, Prostoczki, poloczki, dno i 3m mułu hahaaaaa centrum wsi... jak zabrzmiało, pewni metropolia normalnie... A gnój i szambo sąsiada na polu to wam nie przeszkadza?? ------------------------------------- A Ty dżentelmenie jakiej jest narodowości, że Polakom wymyślasz? Za "poloczków" powinieneś odpowiedzieć karnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA jestem ZA spalarnia, jest to dużo lepsze niż chowanie ciała w normalnych grobach bo chociaż nie zatruwane są wody gruntowe w miejscowościach gdzie znajdują się cmentarze. Poza tym brakuje miejsc na tworzenie nowych miejsc ma pochówki. A ta ciemnota co blokuje budowę spalarni nie liczy się z tym, że jak to powstanie to będzie coraz więcej osób przyjeżdżało w ich strony aby pożegnać najbliższych. A w czasie kremacji pójdą coś zjeść, zatankuje samochód , i skorzysta z innych miejsc w okolicy spalarni. Społeczność owej gminy jest bardzo specyficzna i zazdrość innym,co mają jakiś biznes na którym można coś zarobić a sami nie ruszą nawet palcem żeby zrobić coś żeby im się żyło lepiej. Życzę Panu inwestorowi szybkiego ruszenia z inwestycją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaścianek europy lepiej zajmować tysiące hektarów na cmentarze a z nas i tak pozostanie proch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslicielu myślą dalej nad odpowiedzią a dopóki nie poznasz tych ludzi, odpowiedzi nie znajdziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plan przestrzennego zagospodarowania uchwala rada gminy zgodnie z ustaleniami poczynionymi w tym przypadku chociażby z konserwatorem zabytków oraz w oparciu o prawo stanowione. Także Panu Wójtowi nic do tego. Trzeba najpierw dowiedzieć się a później pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pochodzę z Jaszczowa urodziłem się tam chodziłem do szkoły I JEST MI WSTYD ZA NAS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JASZCZOSKI WŚOK napisał:
pochodzę z Jaszczowa urodziłem się tam chodziłem do szkoły I JEST MI WSTYD ZA NAS
 ale za co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1979 OJCIEC kupił ciągnik niektórzy sąsiedzi mówili nam 'CHLEBA Z POLA PO TRAKTORZE NIE BEDZIESZ JADŁ' to zazdrosć czy ciemnota odpowiec sobie sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...