Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ładna dziewczyna w tym czarnym stroju kąpielowym, ma ktoś nr tel ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio byłem w tym miejscu, niestety ale: - woda jest strasznei brudna, liscie i igły zdrzew wpadają do wowdy i gniją, straszny smród - na plaży jest totalna samowolka, w jednym miejscu Pani leży z dziećmi na plaży a obok młody chłopak rozbija grilla i smaży kiełbasę, - brakuje śmietników, wszędzie walają się puste puszki, kubki i butelki po piwie. TOTALNY SYF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzika plaża ma jednak swoich zwolenników. – Przyjeżdżam tutaj od lat. Tym razem jestem z dwójką dzieci. To, co przyciąga mnie na Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, to właśnie naturalny krajobraz i czysta woda.
Oto właśnie chodzi, a nie jakieś plaże i budki.. jak komuś się nie podoba niech sobie jedzie np nad firlej. tam plaże sa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam numer telefonu do dziewczyny w czarnym bikini. Chce ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestet Piadeczno to syf ! Odradzam wypoczynek nad tym jeziorem na ponad 500 domków na około jeziora wciąż nie ma tam kanalizacji .wody gruntowe są 2-3 m po powierzchnia i nueszczelne szamba mieszają się z ciekawi jeziorowymi .Piaseczne obecnie odradzam bo ilośc domków jest duża i nawet Gm Ludwin nie kontroluje sytuacji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można poszeżyć plażę poprzez przesunięcie ogrodzeń działek od linii brzegowej o jakieś 2 metry, bo jeszcze trochę to bedą nad wodą.Kto im dał zezwolenie na grodzenie tak blisko lustra wody pewnie samowolka.Karać Panie Wójcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Gmina Ludwin lepiej odda kontenery na śmieci, bo ludzie którzy płacą za wywóz, nie mają gdzie wyrzucać swoich odpadów!!! Brać kasę tylko potrafią... to powinno podchodzić pod prokuraturę... daję słowo, że zaczną składować śmieci pod drzwiami urzędu gminy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również Gmina Uścimów niech odda kontenery! Śmieci zabierają tylko w piątki, przed weekendem. Gratulacje! Działkowicze przyjeżdżający na weekendy zabierają swoje śmieci, a płacą normalnie opłaty za śmieci, takie same jak ktoś kto tam mieszka. Nikt nie zostawi ich do piątku rano. A potem się dziwić, że śmieci walają się po lasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomi napisał:
Można poszeżyć plażę poprzez przesunięcie ogrodzeń działek od linii brzegowej o jakieś 2 metry, bo jeszcze trochę to bedą nad wodą.Kto im dał zezwolenie na grodzenie tak blisko lustra wody pewnie samowolka.Karać Panie Wójcie
Ponoć głupich nie ma wielu tylko są tak sprytnie rozlokowani, że trafia się na nich na każdym kroku. Oddaj np administratorowi bloku kilka m2 swojego mieszkania. Skoro sobie ogrodzili to znaczy, że jest to ich. Jak ja miałbym tam działkę to też bym ja ogrodził, żeby nachlane towarzystwo wieczorami mi się tamtędy nie przewalało i nie szczało mi pod drzewami. Plaża kiedyś była szersza bo wody było mniej w jeziorze. Wtedy jeździł taki koleś koniem lub traktorkiem z przyczepą i zbierał śmiecie z plaży. Teraz nie za bardzo ma jak przejechać, więc śmiecie walają się dookoła. Swoją drogą to nie rozumiem, czy naprawdę jest tak ciężko po sobie posprzątać, nie wiem, zabrać śmieci w jakąś reklamówkę i wyrzucić nawet w Lublinie do kosza? Kolego odradzający wypoczynek nad Piasecznem: jakie jezioro polecasz, o Wielki Znawco, skoro uważasz, że Piaseczno to taki syf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Powinni wyciąć połowę lasu i wysypać piachem (takim ładnym drobnym i złocistym) zamieść wszystkie szyszki, igły i wyrównać grabiami bo tak nie możebyć! w ogóle taka sytuacja jest nie tylko nad Pasecznem ale nad wszystkimi jeziorami! A te całkiem zarośnięte- przeciez do nich nawet dojąć sie nie da- zaorać wszystkie brzegi i wysypać piachem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przywożą ze sobą jedzenie, butelki z napojami / piwem siadają na molo i po konsumpcji tych artykułów po prostu zostawiają na miejscu gdzie siedzieli zostawiając WIELKI SYF po sobie. A można pozbierać i wyrzucić do kosza, ale co tam przecież nie przyjadą tu tak szybko niech leżą im już nie przeszkadzają. Takich ludzi to bym pało po grzbiecie lał aż się nauczy sprzątać po sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasta napisał:
Popieram. Powinni wyciąć połowę lasu i wysypać piachem (takim ładnym drobnym i złocistym) zamieść wszystkie szyszki, igły i wyrównać grabiami bo tak nie możebyć! w ogóle taka sytuacja jest nie tylko nad Pasecznem ale nad wszystkimi jeziorami! A te całkiem zarośnięte- przeciez do nich nawet dojąć sie nie da- zaorać wszystkie brzegi i wysypać piachem!
Chyba cie p o p i e r d o l i l o mowiac brzydko. Tylko by wcinac chcieli drzewa.. won stamtad jak ci sie nie podoba patafianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
134 napisał:
Chyba cie p o p i e r d o l i l o mowiac brzydko. Tylko by wcinac chcieli drzewa.. won stamtad jak ci sie nie podoba patafianie.
Taka prawda! całe Pojezierze Ł-W jest do wycięcia, zaorania i wysypania świeżym piachem ;p Poki co jest jak jest i jak komus nie obpowiada to wypier... gdzie indziej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj a mam numer do tej foczki pierwszej od lewej, kontakt na PW, kto pierwszy ten lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Aj a mam numer do tej foczki pierwszej od lewej, kontakt na PW, kto pierwszy ten lepszy.
Nie sadze, ze twoja mama bedzie zadowolona gdy dowie sie, ze na lewo i prawo rozdajesz numer jej telefonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arff napisał:
Niech Gmina Ludwin lepiej odda kontenery na śmieci, bo ludzie którzy płacą za wywóz, nie mają gdzie wyrzucać swoich odpadów!!! Brać kasę tylko potrafią... to powinno podchodzić pod prokuraturę... daję słowo, że zaczną składować śmieci pod drzwiami urzędu gminy!!!
Przecież kontenery są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś zamierza cokolwiek komentować - to czy Język Polski jest tak ubogi w słownictwo,że trzeba uzywać co drugie słowo "łaciny". Aż przykro czytać! A plaża faktycznie zamiast przyciagać, to odstrasza, szczególnie od strony Ośrodka Uniwersytetu Przyrodniczego i Antaresu. Rozgrzebane jest wszystko, teraz deszcz troszeczkę to ubił, poza tym pracownicy, którzy pracowali przy wysypywaniu piasku złożyli stos zgałęzi i korzeni i to wszystko tak leży - a czy nie można było tego uprzątnąć. Ci co tak wulgarnie piszą zapewne nie pamietaja tej plaży z przed kilku lat, co z tego ,że poziom wody się podniósł jak nikt nie raczył przez kilka lat nawet trawy wykosić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna rzecz nieudana, ale liczy się całokształt miejsca a Piaseczno ma bardzo duże perspektywy rozwoju, powstają coraz to nowe inwestycje takie ładne jak dom marzen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie są wyznaczone miejsca dla tych co muszą dymiś na plaży,czy wszyscy muszą wdychać wyziewy z palonej kiełbasy po 5.90 za kg w promocji,same skóry,tłuszcze ,zmielone kości i wszechobecne piwo.Tylko Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie ma takie wschodnie przyzwyczajenia w innej cywilizacji tego nie ma nawet w Polsce,na Mazurach,pomorzu i innych miejscach bardziej cywilizowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...