Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co, kiedy i za ile może robić Twoje dziecko w ferie w CK w Łęcznej

Utworzony przez Bartol., 29 stycznia 2013 r. o 17:19
Rozwiązanie zagadki znajdziecie na stronie http://lle24.pl/kultura/byla-gmina-na-piatke-teraz-czas-na-ck/ Miłej lektury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
Rozwiązanie zagadki znajdziecie na stronie http://lle24.pl/kult...raz-czas-na-ck/ Miłej lektury
CK to nie stadion,że pomieści wszystkich z całel Łęcznej ty= balonie=co proponujesz dzieciom w czsie ferii pisanie i czytanie takich durnot jak wypisujesz na forum?tylko to potrafisz.Zamilcz i nie plam dobrego imienia Łęcznej bo wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale po co tyle agresji? Nie przypominam sobie abym pobierał jakiekolwiek apanaże z tytułu działalności kulturalnej na rzecz miasta. Mogę Cię jednak zapewnić, że dopóki płacę podatki dla tej gminy, będę opisywał lub też jak kto woli, kontrolował jej działalność. Wiem, że wielu z Was chciałoby pewnie żeby takie kwiatki nie wychodziły na powierzchnię ale "nie da się" Widzę że urząd miejski zdjął już logo przejrzystej gminy ze strony leczna.pl. Czyżby organizacja przyznająca ten tytuł odebrała prawo do posługiwania się logosem...? P.S. skoro dało się tam zrobić "hotel", to może i stadion przejdzie...
Ostatnio edytowany 29 stycznia 2013 r. o 18:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
http://lle24.pl/kult...raz-czas-na-ck/ Miłej lektury
kolejny raz gratuluje tematu, tak trzymać panie Bartol!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za to hotel w CK pomieści Artystów odwiedzających Pana dyrektora Misiewicza. A co tam dzieci - po łęczyńsku - nie da się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Ale za to hotel w CK pomieści Artystów odwiedzających Pana dyrektora Misiewicza. A co tam dzieci - po łęczyńsku - nie da się.
Ferdziu ubierz spodnie bo te obciachowe kalesony to walą ci w dekiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to zabawa na 102 się szykuje w CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leżakowania w ck hotelu nie będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że to jest świetny pomysł Pana Burmistrza i CK, żeby zrobić ferię dla tak małej ilości osób. Tak dużo się ostatnio mówi, że dzieci siedzą przed komputerami. Dzięki CK wyjdą na ulice. Pomysł rewelacyjny. Nawet Pan Grzegorz wspominał mi, że niektóre pomysły Pana Burmistrza rzucają go wręcz na kolana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Pan Grzegorz wspominał mi, że niektóre pomysły Pana Burmistrza rzucają go wręcz na kolana.
geniuszu zła, pisz częściej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
.......... to jest świetny pomysł Pana Burmistrza i CK, żeby zrobić ferię dla tak małej ilości osób. Tak dużo się ostatnio mówi, że dzieci siedzą przed komputerami. Dzięki CK wyjdą na ulice.
Gdzie sens i logika tej wypowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdzie sens i logika tej wypowiedzi?
To ma dużo logiki, bo jak dzieci pójdą do CK i zobaczą, że nie ma już miejsca tam, to zostaną na ulicach. I na tym Panu Burmistrzowi zależy najbardziej, żeby przed komputerem nie siedziały. A na dodatek zobaczą jaka piękna jest Łęczna i jak dzięki Panu Burmistrzowi z dnia na dzień robi się nowocześniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
...to zostaną na ulicach.....
nie wymaga komentarza.... to serwuje wodzu dla dzieci - ulice, a najlepiej jakby dzieci śpiewały uroczyste piosenki przy Teo jak w Korei Płn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie wymaga komentarza.... to serwuje wodzu dla dzieci - ulice, a najlepiej jakby dzieci śpiewały uroczyste piosenki przy Teo jak w Korei Płn
Ja nie wiem o co Tobie chodzi. Przeciez ulice w Łęcznej są ładne i odnowione. Mają historyczne nazwy patronów związanych z Łęczną. Dzieci mogą wiele się nauczyć na ulicach. Poza tym wolny czas w ferie można spędzać przy fontannie czy przy pomniku. Łęcznej zadroszczą tych wszystkich obiektów inne miasta nie tylko na Lubelszczyźnie ale też w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
wolny czas w ferie można spędzać przy fontannie
ups chyba wodę wypuścili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Ja nie wiem o co Tobie chodzi. Przeciez ulice w Łęcznej są ładne i odnowione. Mają historyczne nazwy patronów związanych z Łęczną. Dzieci mogą wiele się nauczyć na ulicach. Poza tym wolny czas w ferie można spędzać przy fontannie czy przy pomniku. Łęcznej zadroszczą tych wszystkich obiektów inne miasta nie tylko na Lubelszczyźnie ale też w Polsce.
Z tego co mi wiadomo Łęczna datuje się na około 500 lat dlaczegoż na Boga jeszcze nic nie stworzyłeś aby zapewnić dzieciom wypoczynek,a jest tylko jedno CK pomimo ostatnej modernizacji to jak wejdziesz ty jeden już się nikt nie zmieści bo twój intelekt zapełni całą KUBATURĘ budynku,no tak masz ją ogromną,a może pustą to tym bardziej się nie zmieści bo to bezkres pustki intelektu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
intelektualista napisał:
Z tego co mi wiadomo Łęczna datuje się na około 500 lat
cóż za oślepiający blask, z ciebie jest taki intelektualista jak z Łukaszenki demokrata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytacie takie coś jak http://www.lle24.pl i dlatego robicie problem z tymi miejscami na ferie w CK. Tylko oni o tym napisali. Gdyby nigdzie tego nie było, to nikt by nie poszedł do CK i nie byłoby problemu z miejscami. Dzieci normalnie spędziłyby ferie tak jak zawsze. Pan Burmistrz zadbał o wiele ciekawych miejsc w Łęcznej żeby dzieci nie siedziały w domach lub w CK. Mogą pójść na przykład zobaczyć dinozaury na Starej Łęcznej. Wystarczy trochę pomysłowości zamiast krytyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Mogą pójść na przykład zobaczyć dinozaury na Starej Łęcznej.
A gdzie to jest??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie to jest??????????????
I widzisz, nie wiesz bo pewnie ferie spędzałeś przed komputerem. I dlatego Pan Burmistrz takie ferie zrobił w tym roku, żeby dzieci chodziły po ulicach i poznawały miasto. A http://www.lle24.pl nie po raz pierwszy nie zrozumieli pomysłu i robią tragedię, że w CK jest miejsc 30 na ferie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...