Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
..otwierasz dziennik a tam na pierwszej stronie zaje***cie ważna informacja i super zdjęcia. Cieszymy się że Pan Poseł jest aktywny w regionie i staje w obronie innych. Proponuję żeby następnym razem przyjechał z Wersalu i sam zaprowadził porządek. Artykuł sponsorowany bo skąd niby korespondencja.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Populizm posła. NIech opublikują wszystkie pisma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko! to trzeba aż posła i wojewody żeby burmistrz ruszyl d.. i zajął się własnym podwórkiem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ty posłem u mnie nie bedzies ja t burmistrz to mówie , a jak mówie to wiem . Panocku panocku ,toż ten kawałek co weczorami uprawias to jak to pole ,żyzne i pieknie wyglada , a zostaw ty te uprawe choć na 1 rok zobaczysz jaki ugór powstanie , a ile jeszcze amatorów dzierzawy bedzie się kręciło .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie pisma są zeskanowane w artykule
Ostatnio edytowany 22 lutego 2013 r. o 15:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cynk napisał:
wszystkie pisma są zeskanowane w artykule
NIe wszystkie, nie wciskaj kitu ludziom....
Ostatnio edytowany 22 lutego 2013 r. o 15:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIe wszystkie, nie wciskaj kitu ludziom....
Tak tak brak 1000 kartek,ja wam to mówię sołtys wsi Łęczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie wydział propagandy ? bronić burmistrza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Libacje przy Księżycowe z pism posła to chyba na działkach - zlikwidować działki mieszkańcy Księżycowej odetchną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle proszę o zajęcie stanowiska w sprawie. Dlaczego miasto Bździszewo nie otrzymało tytułu Europejskiej Stolicy Kultury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem Burmistrza Łęcznej jest taki, że On nie wie jakie obowiązki spoczywają na Gospodarzu miasta. Nie mogą załatwić problemów w mieście młodzi radni i nie mógł też i Poseł na Sejm. Wstyd dla miasta i województwa. Jak osoba wygrywająca w wyborach samorządowych z hasłem Prawdziwy Gospodarz doprowadza do takich ośmieszeń miasta? Nie dawno podział ulic do wyborów - zaskarżono do Komisarza Wyborczego. Pani Wojewoda już kolejny raz nakazuje władzom Łęcznej, co i jak trzeba zrobić. Kiedyś radny Fijałkowski a teraz Poseł Kabaciński, zwrócili się z prośbą do Wojewody o wskazanie władzom miasta prawidłowości działań. Pan Poseł doszedł do wniosku , że definicja "Pola " nie jest mu do niczego potrzebna, bo mieszka przecież w mieście i nie chciał z takim gospodarzem wchodzić w dyskusję. Szkoda , że kolejny raz Władza w Łęcznej ośmiesza miasto i mieszkańców. Panie Burmistrzu: Pola za Pańskich rządów zarastają krzakami i niedługo, pewnie Pańscy radni uchwalą nową definicję, o treści "POLE" , bo w tej nie było mowy o krzakach. W mojej ocenie, to kolejny "Obciach " dla tej władzy w Łęcznej. Ma się ta Pani wojewodzina z Łęczną CO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie wójcie. Z takimi populistami trzeba krótko. Jest Pan jednym z niewielu którzy sprawują urząd nie patrząc na poprawność polityczną. Życzę powodzenia i olewania takich jednorazowych karierowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba więc zrobić Pana burmistrza wójtem ale w innej gminie. Niech tam gospodarzy bo w Łęcznej już wystarczająco ludzi skłócił, wiele zepsuł, a tyle co narobił podwyżek to inny burmistrz przez 10 lat nie narobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne zdjęcie Pana Gospodarza na pierwszej stronie DW Powinien rzecznik wstawić Pana Burmistrza do Ł24 w tytule " oceń władzę" jak grozi palcem radnym. Człowieku , czemu Ty masz taki uraz do młodych ludzi? Kopalnią mogłeś rządzić , bo nie było tam, komu się sprzeciwić. W tej kadencji ośmieszasz siebie i miasto - wyluzuj , bo wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Grzesiu informacje o gazie Łupkowym z Nowego Stręczyna BOMBA!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to burmistrz Łęcznej skoro on nawet w Łęcznej nie mieszka, niech zostanie sołtysem swojej wsi a nie tutaj pajacuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pOsłem niech bedzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaki to burmistrz Łęcznej skoro on nawet w Łęcznej nie mieszka, niech zostanie sołtysem swojej wsi a nie tutaj pajacuje.
masz gó*no do gadania. Burmistrza wybrali ludzie a twoje wskazówki wsadź sobie w żo*u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
wystarczająco ludzi skłócił,
chyba takich pieniaczek jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej by było gdyby poseł zajął się dziurawymi drogami, bezrobociem... biedą. Pan poseł mógł zaproponować czyn społeczny tym którzy go prosili o wielką interwencję... Wiadomo, że chciał zaistnieć bo jak też wszystkim wiadomo władza Posła jest ogromna.... Nawet immunitety sa im potrzebne bo jak pędzą do interwencji to nie muszą się martwić o mandaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...