Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coś fajnego dla faceta

Utworzony przez Klara, 8 lutego 2013 r. o 15:31
Mój narzeczony jest wojskowym, mocny facet i myślę, by mu zrobić pełne wrażeń walentynki. Co powiecie o spadochronowym skoku. Znalazłam, że SKYkrawiec ma najlepsze opinie i można zrobić film ze skoku. Nie wiem już sama, pomóżcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie, że Twój facet jest wojskowym i pewnie służy ojczyźnie, zamiast być u Twego boku. Na pewno z racji jego pracy rzadko się widujecie. Walentynki umil Mu skokiem , bez spadochronu - utrwalcie ten dzień bardziej po bożemu i myślę, że chłopak będzie z tego bardzo zadowolony. Przy takim skoku, co proponujesz , nie zawsze mogą być pozytywne wrażenia. Nawet największym twardzielom zdarzają się, nie zamierzone reakcje spowodowane stresem i lękiem w locie. A tak odpowiadając w żartach to: Zdarza się największym Twardzielom czasami Puścić Kleksa w czasie skoku. Więc takie Walentynki, i to po Twojej namowie pamiętałby do końca życia. Myślę, że powinnaś wybrać coś przyjemnego i mniej niebezpiecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nić po bożemu. Wymyślona postać ( Bóg?) nie ma nic wspólnego z walentynkami. Twój mężczyzna jest wojskowym, dlatego uważam, że skoki ze spadochronu to chybiony pomysł. On to z pewnością widzi na co dzień. Zabierz go na jakieś romansidło do kina ( na "złość" temu, że jest żołnierzem ) Na pewno fajny pomysł to pograć w kręgle, później kolacja i spać ... Pozdrawiam i powodzenia życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na pewno nić po bożemu. Wymyślona postać ( Bóg?) nie ma nic wspólnego z walentynkami. Twój mężczyzna jest wojskowym, dlatego uważam, że skoki ze spadochronu to chybiony pomysł. On to z pewnością widzi na co dzień. Zabierz go na jakieś romansidło do kina ( na "złość" temu, że jest żołnierzem ) Na pewno fajny pomysł to pograć w kręgle, później kolacja i spać ... Pozdrawiam i powodzenia życzę
GŁUPSZEGO WPISU TO TU JESZCZE NIE BYŁO. ŻAŁOSNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...