Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Burmistrzom w Łęcznej powinno się tyle płacić?

Utworzony przez Ferdynand K, 12 marca 2013 r. o 18:17
Same wpadki w Urzędzie Miejskim w Łęcznej w tym roku - przykładów jest dużo, pewnie zauważacie jako mieszkańcy i wyborcy , co władza ostatnio wyrabia, by mieszkańcom żyło się lepiej. Proponuję obu Panom Burmistrzom obniżyć wypłatę, bo za tę pracę dla miasta, co wykonują sondaże mówią same za siebie. Mieszkańcy Łęcznej nie popierają takiej polityki i rządów Pana Kosiarskiego, co widać na portalu Ł24.pl w temacie oceń władzę. Burmistrz oczywiście zauważa problem wynagrodzenia radnych - posługuje się kimś, by Ten nagłośnił temat, a sam nic nie mówi o swojej obniżce poborów. Uczciwie by było jakby Panowie Burmistrzowie wyszli z propozycją obniżenia swoich wypłat np o 1000 zł. Prawdziwy był by to gest Panie prawdziwy gospodarzu z Pańskiej strony. Nagłaśnia temat wynagrodzenia radnych osoba - ten Pan, co nic nie może zdziałać w mieście - Oszczekiwacz tym razem popełnił SEPUKU. Po piłkarsku - Strzelił sobie samobója. Gryzie swoich, kąsa wkoło, a i tak wiadomo kto naprawdę drze kasiorę w mieście. Rządy ostatnio coś nie wychodzą, trzeba przecież przykryć niewygodne tematy. W mojej ocenie wypłaty Panów Burmistrzów są za duże i nie adekwatne do wykonywanej Roboty. Trzymajmy się zasady "Jaka praca Taka Płaca" Panie i Panowie radni nie dajcie Burmistrzom takiego wysokiego wynagrodzenia. Panowie młodzi radni nie dajcie się czarować i sami zgłoście wniosek o obniżenie uposażeń Burmistrzom. Zobaczycie Wy i mieszkańcy Łęcznej jak zachowa się koalicja - głosując za obniżeniem Burmistrzowskich wypłat. Koryto Wasze Panowie zrobiło się już za duże, a efektów waszej pracy dla miasta jest mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny Pan bierze 241% tego co radny w Lubartowie, burmistrz chyba ma porównywalne zarobki co burmistrz Lubartowa. Więc te rozważania nie mają wielkiego sensu. Chyba, że zwrócicie te nadpłaty. A co by nie mówić o sondażach to jak by opierać się o sondażach to posłowie i rząd musieliby dopłacać co miesiąc do posady. Co by nie mówić burmistrz ponosi odpowiedzialnośc za to co robi, a zarządzać miastem to nie tylko pisanie idiotyzmów w internecie lub robienie zagrywek pod publikę. Szlak mnie trafia, jak widzę wasze diety a jeszcze bardziej jak słyszę, że taki poseł np.Kabaciński zgarnia co miesiąc ponad 20 tys. czyli prawie dwa razy tyle co prezydent Warszawy. Jakie to wariactwo - za wasza dietę ludzie pracują cały miesiąc i to w znoju. I nie za udawanie, że coś robią. I stąd podejrzewam, że ukrywane są diety w powiecie i wynagrodzenie starosty, ale w końcu i oni będą musieli to ujawnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Panie radny Kuczyński bierze Pan dużo i szczeka głośno ale żeby ocenić jakieś Pańskie działanie po 2 latach to ze świecą takich nie znajdę bo nie ma czego oceniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty ferdynandzie chwalisz gdzie indziej starostę ,a może jemu również powinno obniżyć się zarobki nie pomyślałeś mądralo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronach radnych Fijałkowskiego i Pawlaka można coś wyczytać , że działają, opisują co się dzieje w radzie, w mieście, dlaczego są podwyżki wody, śmieci i co burmistrz kombinuje? A tacy radni, jak Kubicki, Tor, Misiewicz, Góral, Matysek i niektóre Panie co zrobiły dla miasta - czym się tacy ludzie zasłużyli? Nie wiedzą sami za czym i czy słusznie głosują? Radny Kuczyński - chłopie napisz coś ty zrobił dla powiatu i dlaczego tak mieszasz w mieście? Przez ciebie wstyd jest na całe województwo. Takiego mąciciela powinien burmistrz wyrzucić na zbity pysk, bo tylko wstyd przynosisz dla Urzędu i Łęcznej. Włożyłeś znowu tylko kij w mrowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak mianowicie pan Ferdynand ustosunkuje się do komentarzy na temat nepotyzmu pana starosty którego wypieki i kulturę tak zachwala ale obłuda ale obłuda ale obłuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale panie Fijałkowski w czym jest rzecz. No bierzecie bardzo wysoką dietę czy nie? Przecież tekst opisuje wszystkich radnych a nie pana, po co te nerwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kuczyński pan masz jakiś kompleks radnego F? Może trzeba to wyleczyć? Jeszcze trochę to w urzędzie wszędzie będziesz pan widział radnego, na ulicy radnego. Człowieku województwo się z ciebie śmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Goście - Starostę wybrali radni powiatu , by ich prezentował jako Urząd w Powiecie. I póki co nie ma skarg na tego Pana. Tylko takie ogryzki z brudnymi łapami skaczą po klawiaturze, próbując niezadowolenie przerzucić gdzieś, aby tylko z dala od siebie - teraz próba namieszania w starostwie. Taką wersję przyjąłem i tego się będę trzymał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Panowie Goście - Starostę wybrali radni powiatu , by ich prezentował jako Urząd w Powiecie. I póki co nie ma skarg na tego Pana.
To zobacz sąsiedni wątek. Jak by to zrobił Kosiarski to byście go zjedli, napuścili prokuraturę cba i abw. Jak bip urzędu był by taki jak powiatu to już zniszczylibyście go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Ferdynand ewidentnie musi być z otoczenia starosty jestem tego pewna,być może spotykamy się na ......stwa Ferdynandzie? Czyżbyś nie wiedział jak jest naprawdę? Musisz chyba wiele komuś zawdzięczać,że jesteś taki lizus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
To zobacz sąsiedni wątek. Jak by to zrobił Kosiarski to byście go zjedli, napuścili prokuraturę cba i abw. Jak bip urzędu był by taki jak powiatu to już zniszczylibyście go.
Pomyśl więc co robi radny Kuczyński, że bipu starostwa nikt nie uaktualnia. Ani obniżki, ani bipu, ani kolejek w szpitalu. Koniec kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand KIEPSKI,pewnie prace też mu załatwiał ten o którym mowa na sąsiednim wątku,czytałeś o już o ciąży synowej twojego ulubieńca ? No ciekawe,że jakoś na ten temat nie umiesz sobie wyrobić zdania,ciekawe,ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dostrzega się nieprawość to dostrzega się ją wszędzie, tak samo bo wszędzie ma takie samo oblicze panie Ferdku,jest pan niewiarygodny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Grzegorzu, jest pan dla mnie ostatnią osobą, która może mówić o wiarygodności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
panie Grzegorzu, jest pan dla mnie ostatnią osobą, która może mówić o wiarygodności
Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
panie Grzegorzu, jest pan dla mnie ostatnią osobą, która może mówić o wiarygodności
Prawda zawsze wychodzi na wierzch,dlatego zaraz musi dawać nura, a ty człowieku jesteś widocznie pozbawiony daru widzenia prawdy ależ za to jakąż szczerością tchnie za to cię kłamstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edek napisał:
Brawo.
Sam sobie brawo bijesz Ferdynand?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ferdek tak trzymaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie napędzam się, nie znając tematów, staram się pisać co wiem. A wiem, ze ciasto i pieczywo z piekarni Pana starosty jest powszechnie znane, szanowane i dobre. Nie wypisujcie mi bzdur o ciążach, układach i czymś jeszcze dla mnie nieznanym. O powiązaniach urzędników w tym urzędzie nic mi nie wiadomo. Rzadko tam chodzę, ale idąc do Starostwa w Łęcznej nie widziałem, aby jakiś urzędnik przywiązany był gdzieś - np.do: barierki, poręczy, lub kilku Panów i Pań związanych z sobą. Fakt, że i tam w Starostwie K..... coś. miesza, nie ulega wątpliwości. Sam raczej nie odważył by się oszczekać tego Urzędu, ale tę ocenę pozostawię Tym , co mnie tak źle we wpisach oceniają. Panie i Panowie jestem tylko czasem interesantem tego urzędu, a wersja z pieczywem i ciastem jest prawdziwa - jest dobre i tej wersji będę się trzymał. Zauważam też, że Ktoś chce przerzucić Brudy i Gówno z Urzędu Gminy do Starostwa. Po wpisach można się domyślać, kto i dlaczego miesza? Ja sobie pozwolę nazwać tego mąciciela "Owsikiem" to nie powinno być dla niego obrazą, tylko wezwaniem do przemyśleń. Taki robal żyje w Gównie i strasznie się przemieszcza wychodząc z terenów miejskich w powiat - teren. I to by było na tyle z zoologii na dziś. Ferdzio K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...