Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Burmistrzom w Łęcznej powinno się tyle płacić?

Utworzony przez Ferdynand K, 12 marca 2013 r. o 18:17
Ferdzio,ale ty masz ogromne parcie do góry [ na władze ].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry Panie Ferdynandzie , włączyłam(em) się w waszą dyskusję i zostałam określona(y) jako Kuczyński,niech pan zapamięta sobie,że wolność to prawo mówienia wszystkiego co nie szkodzi innym,pan jawi mi się jako specjalista od pilnowania własnych praw i cudzych obowiązków,widzę,ze nie ma sensu prowadzić z panem żadnej polemiki,z deb***em się nie dyskutuje,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem,każdy ma swój punkt widzenia,ale nie każdy z niego coś widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Nie napędzam się, nie znając tematów, staram się pisać co wiem. A wiem, ze ciasto i pieczywo z piekarni Pana starosty jest powszechnie znane, szanowane i dobre. Nie wypisujcie mi bzdur o ciążach, układach i czymś jeszcze dla mnie nieznanym. O powiązaniach urzędników w tym urzędzie nic mi nie wiadomo. Rzadko tam chodzę, ale idąc do Starostwa w Łęcznej nie widziałem, aby jakiś urzędnik przywiązany był gdzieś - np.do: barierki, poręczy, lub kilku Panów i Pań związanych z sobą. Fakt, że i tam w Starostwie K..... coś. miesza, nie ulega wątpliwości. Sam raczej nie odważył by się oszczekać tego Urzędu, ale tę ocenę pozostawię Tym , co mnie tak źle we wpisach oceniają. Panie i Panowie jestem tylko czasem interesantem tego urzędu, a wersja z pieczywem i ciastem jest prawdziwa - jest dobre i tej wersji będę się trzymał. Zauważam też, że Ktoś chce przerzucić Brudy i Gówno z Urzędu Gminy do Starostwa. Po wpisach można się domyślać, kto i dlaczego miesza? Ja sobie pozwolę nazwać tego mąciciela "Owsikiem" to nie powinno być dla niego obrazą, tylko wezwaniem do przemyśleń. Taki robal żyje w Gównie i strasznie się przemieszcza wychodząc z terenów miejskich w powiat - teren. I to by było na tyle z zoologii na dziś. Ferdzio K.
Zapomniałeś napisać Starosta z dużej litery Ferdziu,w drugim zdaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieczywo dobre we wszystkich powiatowych agendach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc tak w przyszłość, gdzie ten niedorzecznik gminny pójdzie, kto będzie z nim rozmawiał?. Ze wszystkimi już pozadzierał , gminie w powiecie i jeszcze nie wiadomo gdzie? A za Pana STAROSTĘ z małej litery to przepraszam, słuszna uwaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Patrząc tak w przyszłość, gdzie ten niedorzecznik gminny pójdzie, kto będzie z nim rozmawiał?. Ze wszystkimi już pozadzierał , gminie w powiecie i jeszcze nie wiadomo gdzie? A za Pana STAROSTĘ z małej litery to przepraszam, słuszna uwaga.
Drogi panie Ferdynandzie,niestety muszę pana zmartwić,nie jestem rzecznikiem K, błędnie wysnówa pan swoje osądy,nie popieram ani UM ani Starostwa,ani burmistrza ani starosty,potrafię dostrzegać niegodziwość,nieprawdę wszędzie tam,gdzie się pojawia,w przeciwieństwie do pana.Prawda po prostu istnieje,kłamstwo się wymyśla,a pan chyba właśnie się o nią potknął,tylko,że w przeciwieństwie do większości ludzi,podniosłeś się i znowu pędzisz,jakby zupełnie nic się nie stało.Łgarzowi nikt nie wierzy,tylko czasem on sobie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ci Burmistrzowie narobili 15 marca śniegu napadało więcej jak na początku stycznia ,muszą mieć związek z Premierem,"śnieg leci jak łuska"=wina Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro gmina jest taka biedna, to po co burmistrz zatrdunia dodatkowych urzędników i po co mu zastępca? Niech oszczędzanie zacznie od siebie to i Łęczna wyjdzie jak Europa na plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazio napisał:
Skoro gmina jest taka biedna, to po co burmistrz zatrdunia dodatkowych urzędników i po co mu zastępca? Niech oszczędzanie zacznie od siebie to i Łęczna wyjdzie jak Europa na plus
A plus niech idzie na dietki - bo co to za podwyżki marne 15%, a koszty są kartki wyborcom wysłać, długopisy na kampanię przygotować, tym razem starzy mogą nie dać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że ponad 200 tys kredytu nie trzeba spłacać, bo starzy mogliby nie dać. A co to będzie jak w powiecie diety obniżą. ojojoj . Może w ramach zadośćuczynienia będzie podwyżka w UM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...