Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CZY ŁĘCZNA BĘDZIE MIEĆ NOWEGO BURMISTRZA?

Utworzony przez Zyta, 31 października 2014 r. o 18:01
Młody, bezrobotny ale b.ambitny. Zero zahamowań, doświadczeń i osiągnięć. Klasyczny przykład nowoczesnego polityka. I to ma być alternatywa?  Bezrobotny na burmistrza - śmiech na całe województwo.
Tak głupcy zagłosują a cała reszta będzie się wstydzić !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody, bezrobotny ale b.ambitny. Zero zahamowań, doświadczeń i osiągnięć. Klasyczny przykład nowoczesnego polityka. I to ma być alternatywa?  Bezrobotny na burmistrza - śmiech na całe województwo
Wiesz -On dopiero zacznie ciężko pracować, by to miasto przywrócić teraz do ładu, a i niektórych też zreformować by się zdało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak głupcy zagłosują a cała reszta będzie się wstydzić !!!!
Nie wypowiadaj się za całą resztę co ona będzie robić. Trochę pokory gówniarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz -On dopiero zacznie ciężko pracować, by to miasto przywrócić teraz do ładu, a i niektórych też zreformować by się zdało.
 Wiesz Ferdynandzie, on ciężko pracować nie potrafi,   czy potrafi  ???   No ale lenistwo bywa bardzo męczące, leń wypoczywa najdłużej,,,,,,,,, zanim jeszcze zdoła się zmęczyć.   Życie najlepiej poznaje się zarabiając na nie.......   A poza tym taki mężczyzna po przejściach, z partii do partii,   który własną karierę budować chce na gruzach cudzych.   Niech on zacznie żądać przede wszystkim od siebie, a nie ciągle od innych wymaga i innym wytyka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobie w końcu wytknie tak, że zamilczysz na wszelkich forach pod wszelkimi nickami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z partii do partii? Coś mi to Kuczyńskim śmierdzi. Chyba zapomniał już jak do Palikota na spotkania biegał. Dziś udaje patriotę ale flagi nie wywiesza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz -On dopiero zacznie ciężko pracować, by to miasto przywrócić teraz do ładu, a i niektórych też zreformować by się zdało.
Ferdynandzie K, wystarczy tego co ty napracowałeś. Czy pseudonim TIKO (tajny informator kierownika oddziału) mówi ci coś? Skąd wiesz, że będzie przywracał "to miasto" do ładu? Znasz wyniki wyborów? Nie raz już poznaliście smak porażki.  Może jeszcze poznacie za tydzień... Smacznego! Pozdrawiam Zenka F!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wypowiadaj się za całą resztę co ona będzie robić. Trochę pokory gówniarzu.
  I znowu ludzie od P. Starosty opowiadający o pokorze. Tak nasza rzeczywistość powiatowa uczy nas mieszkańców pokory. Mam jednak nadzieję, że wyborcy 16 tego miesiąca powiedzą wam w sposób dosłowny, że czas igrzysk bezpowrotnie minął.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  I znowu ludzie od P. Starosty opowiadający o pokorze. Tak nasza rzeczywistość powiatowa uczy nas mieszkańców pokory. Mam jednak nadzieję, że wyborcy 16 tego miesiąca powiedzą wam w sposób dosłowny, że czas igrzysk bezpowrotnie minął.    
Coś ci się popitoliło dziecino. Ogarnij się deko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynandzie K, wystarczy tego co ty napracowałeś. Czy pseudonim TIKO (tajny informator kierownika oddziału) mówi ci coś? Skąd wiesz, że będzie przywracał "to miasto" do ładu? Znasz wyniki wyborów? Nie raz już poznaliście smak porażki.  Może jeszcze poznacie za tydzień... Smacznego! Pozdrawiam Zenka F!
Głupszego wpisu i podpisu na tym forum jeszcze nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ci się popitoliło dziecino. Ogarnij się deko.
  A ty prawy i sprawiedliwy w którym miejscu wśród dziecin i gówniarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z partii do partii? Coś mi to Kuczyńskim śmierdzi. Chyba zapomniał już jak do Palikota na spotkania biegał. Dziś udaje patriotę ale flagi nie wywiesza.
tak, to on
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytałem sobie wszelkie komentarze, które raczej są miernym anonimowym opluwaniem, zatem by nie być wam podobnym podpiszę się pod swoim. Od lat nie biorę udziału w (wyborach) spektaklu ludzkich przepychanek, a czytając wasze tchórzliwe - bo skryte opluwania nigdzie nie zauważyłem konkretów, tzn. zarzutów pod adresem p. Kosiarskiego. Czyżbyście wiedzieli dużo i nie chcieli się podzielić waszą wiedzą na temat p. burmistrza z czytelnikami? Może zamiast opluwania człowieka więcej konkretów z odwagą występując anonimowo, także ich nie przedstawiacie. Jest to według mnie podwójne tchórzostwo. Pewnie i mnie oplujecie za mój kom, a ja waszą odwagę już poznałem za feudałów komunizmu.   Ja znałem was   Za lat pogodnego zdrowia, do knajpy, kufel i  kieliszek w  ręku, za starości okrutnej, do kościoła, palcami przebierając koraliki, nawrócenie ideologiczne?,  tylko lęk, przed śmiercią w starości, w tym miasteczku wesołym brakowało tylko zdrowego rozsądku, śmierci bliskość, przenikającym lękiem przywołuje do porządku, chociaż mgliście, jednak świadomość pamięć o Ojcu przywołuje, aczkolwiek na oślep brniecie, ale lepsze to niż brak opamiętania. 28 marca 2014      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytałem sobie wszelkie komentarze, które raczej są miernym anonimowym opluwaniem, zatem by nie być wam podobnym podpiszę się pod swoim. Od lat nie biorę udziału w (wyborach) spektaklu ludzkich przepychanek, a czytając wasze tchórzliwe - bo skryte opluwania nigdzie nie zauważyłem konkretów, tzn. zarzutów pod adresem p. Kosiarskiego. Czyżbyście wiedzieli dużo i nie chcieli się podzielić waszą wiedzą na temat p. burmistrza z czytelnikami? Może zamiast opluwania człowieka więcej konkretów z odwagą występując anonimowo, także ich nie przedstawiacie. Jest to według mnie podwójne tchórzostwo. Pewnie i mnie oplujecie za mój kom, a ja waszą odwagę już poznałem za feudałów komunizmu.   Ja znałem was   Za lat pogodnego zdrowia, do knajpy, kufel i  kieliszek w  ręku, za starości okrutnej, do kościoła, palcami przebierając koraliki, nawrócenie ideologiczne?,  tylko lęk, przed śmiercią w starości, w tym miasteczku wesołym brakowało tylko zdrowego rozsądku, śmierci bliskość, przenikającym lękiem przywołuje do porządku, chociaż mgliście, jednak świadomość pamięć o Ojcu przywołuje, aczkolwiek na oślep brniecie, ale lepsze to niż brak opamiętania. 28 marca 2014      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z partii do partii? Coś mi to Kuczyńskim śmierdzi. Chyba zapomniał już jak do Palikota na spotkania biegał. Dziś udaje patriotę ale flagi nie wywiesza.
Liczyli wraz z gospodarzem i jeszcze z takim jednym radnym z Bobrów, że się do Ruchu Palikota przykleją. Tylko, że tam też weryfikują kto jest Kto i ich nie chcieli. Zresztą gdzie ich teraz zechcą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście niczym dorożkarskie szkapy z klapkami na oczach i choćby na bokach pioruny trzaskały wy już tego nie zauważycie. Taka o nicku Zuza, po moim wpisie przystąpiła do dalszego upierdliwego gderania, jakby nic poprzedniej debaty nie przerwało, ona z kawału będzie się śmiała wtedy gdy będzie opowiadany już z żędu któryś z kolejnych kawałów.   Były, mają być i kiedyś ponownie odbędą się wybory. W swojej pretensjonalności mogę spytać radnych i burmistrza. Co żeście  zrobili dla mieszkańców tego ciągle jeszcze sioła? Co prawda miasto wypiękniało i z pewnością tej ekipie panującej jest to zasługą, ale to są jedynie chodniki i jezdnie z których czy chcę czy nie chcę i tak zmuszony jestem korzystać. Chociaż jezdnie są mi przeszkodą, gdy nie posiadam środka mechanicznego do użytkowania ich. A gdzie spytam są obiekty z których zapragnę korzystać dla hartu ciała i przyjemności? Pan burmistrz ma swoje hobby z hobby, więc co mu tam, jakieś czyjeś hobby, którego on nie potrzebuje. I właśnie tak samo krótkowzroczna jest rada gminna, walczą o coś z czego będą korzystać, więc co ich mogą obchodzić twoje potrzeby. Miasta mają ambicje, choćby Lublin, który posiada osiedlowe obiekty dla użytku publicznego, a ambicją radnych osiedli jest by powstał i na ich osiedlu basen, czy lodowisko sztucznie mrożone. Tutaj radni mogą odeprzeć zarzut i powiedzieć, iż w szkole jest basen, ale ten basen przypomina akurat basen szpitalny, pełen moczu, więc schlorowany. Czy może mi ktoś zagwarantować, że dzieciuszki mają tak wielką świadomość i nie posikują do tego brodzika? Wiochy jak Puchaczów i Cyców posiadają sztucznie mrożone lodowiska, Międzyrzecz Podlaski stok narciarski czynny w najbardziej upalne dni lata. Trzeba dodać, że fontanny także posiadają jak Łęczna. Ładnie to wygląda, ale czy z tego można korzystać? Owszem widziałem jak bezdomni dbając o swą higienę osobistą tam się kąpali i robili drobną przepierkę. Świadomie podpisuję się pod tym co piszę, gdy wy anonimowi jedynie utyskujecie nie wiedząc czemu w swych komentarzach, jest to wasz płacz, bo dziecko także płacze nie informując rodzica dlaczego podnosi ambaras. Młodzież nie upomina się, bo i kto ją by słuchał, to wy jesteście od tego by zadbać o jej potrzeby, ale nie zauważyłem by ktoś upomniał się o instalację takich obiektów. Już parę razy na forach próbowałem wskrzeszać zainteresowanie takimi sprawami, jednak pozostały one bez echa nawet głupich komentarzy, a w szczególności żaden radny nie został sprowokowany moim głosem w eterze i nie wniósł problemu na wokandę posiedzeń Rady Miasta i Gminy . Ale wioskowym i ułomnym fizycznie widocznie takich luksusów nie potrzeba. A wreszcie, czy jakikolwiek kandydujący do ciała rady gminnej zawalczy o to?   16 listopada   Wielki to dzień dla kandydujących nastanie, będą, czy też nie będą w programach ideowi, jednak los i tak, jak słoneczko im rozbłyśnie, ludu nadzieje niczym mydlane bajki prysną, historia ukazała, że dla mas się nie zmienia, gdy narodu wybrańcy panami tylko się stają. 6 listopada 2014    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczyli wraz z gospodarzem i jeszcze z takim jednym radnym z Bobrów, że się do Ruchu Palikota przykleją. Tylko, że tam też weryfikują kto jest Kto i ich nie chcieli. Zresztą gdzie ich teraz zechcą?
w peeselu, tam wszystko przyjmo i takich jak kłamczyński też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G- kucyk. Gdzie by się nie promował to zawsze jest jako drugi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A ty prawy i sprawiedliwy w którym miejscu wśród dziecin i gówniarzy.  
Środkowy palec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...