Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy u Was też topnieje... asfalt?

Utworzony przez Bartol., 5 lutego 2013 r. o 20:26
pełna informacja i zdjęcia oczywiście na http://lle24.pl/region/razem-ze-sniegiem-stopnial-asfalt/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze "topniał"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znika, znika w mieście też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny panie uprzejmie informujemy,że droga 841 to jest droga wojewódzka faktycznie jest to główna ulica w Cycowie ,ale wszelkie uwagi należy zgłaszać do RDW CHEŁM 82.5603123,82 5603120.Z tego co mi się utkwiło to czytałem,że w br. ma się rozpocząć przebudowa daj Panie.Tam również należy występować po odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szofer napisał:
wszelkie uwagi należy zgłaszać do RDW CHEŁM 82.5603123,82 5603120.
Przypomniało mi się jak przed kilkoma miesiącami urząd miejski w Łęcznej w taki sam sposób "poradził sobie" z niedziałającymi latarniami. Zapytam przezornie, czy wskazane numery działają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga napisał:
Przypomniało mi się jak przed kilkoma miesiącami urząd miejski w Łęcznej w taki sam sposób "poradził sobie" z niedziałającymi latarniami. Zapytam przezornie, czy wskazane numery działają?
Tak działają w godz.7=15.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...