Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy w Łęcznej jest PIS i czy ta partia istnieje?

Utworzony przez Wyborca, 1 grudnia 2014 r. o 15:22
Jak można było wyczytać w gazetce wyborczej "Wspólnej Sprawy" reklamującej pana burmistrza Kosiarskiego, że ponoć PIS miał go popierać w wyborach. Także logo partii Korwina Mikke znalazło się w tej gazetce, tylko dziś tj. 1.XII sprawa w sądzie za wykorzystanie loga partii - czytaj na LLE24.PL Co zrobią władze PISu i czy w ogóle PIS ma jakieś władze, czy tym ugrupowaniem rządzi Kto chce? To pytanie kieruję jako mieszkaniec Łęcznej do tzw działaczy - może lubelskich, bo łęczyńskich nie znam, być może są w rozsypce? Może Pan Soboń startujący z listy PIS do sejmiku zechce zająć stanowisko i wyjaśnić jak logo Prawa i Sprawiedliwości znalazło się w gazetce "Wspólnej Sprawy" Kto za to u Was odpowiada i co  Wasza partia w tym kierunku zamierza działać?   Pozdrawiam.                                   Mieszkaniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p. Artur Soboń poparł jednoznacznie kandydaturę M. Fijałkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa Prawica poniosła dziś porażkę przed sądem. Poszli śladem Fijalkowskiego i tak samo skończyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jednakże nieodparte wrażenie, że lokalne struktury partii służą niby działaczom do kręcenia jedynie "własnych lodów"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd zobaczyłem w tv jak Kaczyński podaje rękę Millerowi z SLD to PiS dla mnie się skończył. Stracili moje poparcie. A teraz mam to w dupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd zobaczyłem w tv jak Kaczyński podaje rękę Millerowi z SLD to PiS dla mnie się skończył. Stracili moje poparcie. A teraz mam to w du***.
Przez to pajac zaczął przegrywać,wszystko i wszędzie i tak już będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś wie kto rządzi  łęczyńskim  PIS?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd zobaczyłem w tv jak Kaczyński podaje rękę Millerowi z SLD to PiS dla mnie się skończył. Stracili moje poparcie. A teraz mam to w du***.
no Miller na tym stracił bardzo dużo on już miał mezalians z samoobroną,ale rózne tam Kalisze i inne całujące ziemię siwaki pracowali na to,że Miller dostał kręćka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś wie kto rządzi  łęczyńskim  PIS?
To teraz tajemnica ....jak za konspiracji.... a może oni sami nie wiedzą .... pytaj dalej może ktoś "sypnie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes ogłosił wygraną, a ci przeszli do partyzantki i to bardzo zakamuflowanej. Ni ch...y tego nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS w Łęcznej już się chyba wypalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tym Torem pojechał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze będziecie płakać za PISem jak POstkomuna wam jaja zacznie bardziej wybierać !!!!!  jak ostatni co ma chociaż krztę oleju w głowie wyjedzie z tego dzikiego kraju.   bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze będziecie płakać za PISem jak POstkomuna wam jaja zacznie bardziej wybierać !!!!!  jak ostatni co ma chociaż krztę oleju w głowie wyjedzie z tego dzikiego kraju.   bu,ha,ha,ha.
  I z czego tu się śmiać, trzeba nam z żalu płakać. Bo przecież przez ostatnie 8 lat rządów prawicowo pisowskich w powiecie żyło się jak w bajce, szczególnie tym rządzącym, co to dla rządzonych serwowali igrzyska, zapominając o innych potrzebach.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak, nikt nie wie, czy w Łęcznej jest PIS? Czy to co jest to jakiś odłam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest. Ale na mieście mówią, że gryzie ich sumienie albo się miedzy sobą gryzą. Prawdopodobnie pełnonocnikiem jest niejaki P. Niewiadomski, a drugie skrzypce gra P. Wójcicki Radny Powiatowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten młody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwytają się jak rzepy, gdzie tylko mogą, by potem zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ojciec p. Wójcickiego nie pracuje czasem w urzędzie miejskim?. Dla mnie jego poparcie dla Kosiarskiego jest w tej sytuacji oczywiste. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ojciec p. Wójcickiego nie pracuje czasem w urzędzie miejskim?
Widzisz. to się właśnie nazywa "demokracja po łęczyńsku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...