Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy w Łęcznej jest PIS i czy ta partia istnieje?

Utworzony przez Wyborca, 1 grudnia 2014 r. o 15:22
Czy ojciec p. Wójcickiego nie pracuje czasem w urzędzie miejskim?. Dla mnie jego poparcie dla Kosiarskiego jest w tej sytuacji oczywiste. 
Sitwa i warcholstwo,taki system narzucili POjeby wraz ze swoim prezydentem,tak nie może być !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ojciec p. Wójcickiego nie pracuje czasem w urzędzie miejskim?. Dla mnie jego poparcie dla Kosiarskiego jest w tej sytuacji oczywiste. 
To samo nazwisko odnalazłem w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczna to misto napływowe więc nazwiska mogą się powtarzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest cala MAFIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie informuję ,że PiS przeniósł się z Łęcznej do Gm,Milejów.Właśnie tam startowało wielu notabli PiSowskich do Rady Powiatu w Łecznej i na funkcję Wójta Gminy Milejów.Na uroczystym konwencie byli wielcy GOŚCIE z PiSu w tym Pani E.KRUK znana z TV całej Polsce jak bełkotała słynne ( COŚ TAM,COŚ TAM itd) Tak POPARŁA kandydata z PiSu że biedaczyna SROMOTNIE PRZEGRAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie informuję ,że PiS przeniósł się z Łęcznej do Gm,Milejów.Właśnie tam startowało wielu notabli PiSowskich do Rady Powiatu w Łecznej i na funkcję Wójta Gminy Milejów.Na uroczystym konwencie byli wielcy GOŚCIE z PiSu w tym Pani E.KRUK znana z TV całej Polsce jak bełkotała słynne ( COŚ TAM,COŚ TAM itd) Tak POPARŁA kandydata z PiSu że biedaczyna SROMOTNIE PRZEGRAŁ.
Kapucha ???  kogo to obchodzi ??   odPOwiednie Służby POinformuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...